Jump to content

Portret psychologiczny dla pary?


sovilo

Recommended Posts

Witam czy mogłabym prosić o zrobienie portretu psychlogicznego dla mnie i dla mojego partnera??

Sylwia13 11 1974

Z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Edited by sovilo
Link to comment
Share on other sites

Początek relacji być może był związany ze zmianą miejsca pobytu, lub kończeniem, odcinaniem się od przeszłości lub był nagły i burzliwy, możliwe rozstania i powroty w tym okresie. Połączenie XIII, III, XVI, mogło się też zrealizować w inny sposób.

Drugi etap bardzo energetyczny, duża rola spraw związanych z seksem, w jakimś sensie możliwa toksyczność relacji, partnerzy mogą być w pewien sposób uzależnieni od siebie. Trzeci etap pod wpływem czegoś nowego, nowych możliwości, może mieć to związek z podróżami, zagranicą albo pojawieniem się dziecka lub wpływem spraw związanych z dzieckiem.

Problemem w relacji jest samotność, albo spowodowana oddaleniem albo zamykaniem się partnerów w swoim świecie. Możliwe też różnice w poziomie duchowym. Ważne w tej relacji jest to aby dbać o wzajemną atrakcyjność seksualną, pozytywnie wykorzystywać posiadaną energię, nie przywiązywać zbyt dużej uwagi do kwestii materialnych. Podwójny XV może wskazywać na różnicę temperamentów lub zbytnią "energetyczność" burzliwość w relacji.

Płaszczyzną porozumienia mogą być sprawy związane z przyrodą, posiadanie wspólnego zwierzaka, działka, ogród, etc. Możliwy wpływ na związek starszej kobiety lub dyskrecji, tajemnicy w jakimś sensie.

Wspólnym zadaniem partnerów w tej relacji jest rozwój wewnętrzny, doświadczenie samotności (może to być sam na sam ze sobą), zadbanie o potrzeby duszy, pozytywny stosunek do osób starszych.

Link to comment
Share on other sites

Możliwy wpływ na związek starszej kobiety lub dyskrecji, tajemnicy w jakimś sensie.

Mogłabym się dokładnie dowiedzieć o co w tym chodzi??

Przyznam czytając myśle o spisku lub zdradzie.

Reszta jest dokładnym odzwierciedleniem naszego związku burzliwego,samotnośii dziecka oraz tego ze kontakt z naturą nas łączy

Link to comment
Share on other sites

Możliwy wpływ na związek starszej kobiety lub dyskrecji, tajemnicy w jakimś sensie
Pozycja 6 w Portrecie Partnerskim kiedyś była odczytywana jako wpływ okoliczności zewnętrznych na relację (mogła to być któraś z matek wpływająca na związek, lub konieczność zachowania relacji lub spraw dotyczących związku w tajemnicy, lub wpływ spraw związanych z opieką, terapią, przyrodą, nauką). Zauważyłam, że osoby, które niedawno były na kursie "czytają" tę pozycję inaczej- jako płaszczyznę porozumienia, czyli w tym wypadku kontakt z naturą, przyrodą. W Waszym Portrecie na wszelki wypadek opisałam tę pozycję na dwa sposoby :)
Link to comment
Share on other sites

Niesamowite jakiś czas temu tak bardzo było żle ze zdecydowaliśmy się na terapie i prowadzi ją kobieta starsza od nas.

Widze,że jesteś z Wadowic mam cudowne wspomnienia z tym miastem jak byłam w ciąży(w tym związku o którym mowa ;) to mieszkaliśmy w Choczni.teraz nie bywam tam często ale tydzień temu jechałam do Krakowa i co widze Wadowice pięknieją ciesze się.Pozdrawiam serdecznie i dziekuję bardzo za portret psychologiczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...