Skocz do zawartości

Portret psychologiczny dla pary?


sovilo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mogłabym prosić o zrobienie portretu psychlogicznego dla mnie i dla mojego partnera??

Sylwia13 11 1974

Z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez sovilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek relacji być może był związany ze zmianą miejsca pobytu, lub kończeniem, odcinaniem się od przeszłości lub był nagły i burzliwy, możliwe rozstania i powroty w tym okresie. Połączenie XIII, III, XVI, mogło się też zrealizować w inny sposób.

Drugi etap bardzo energetyczny, duża rola spraw związanych z seksem, w jakimś sensie możliwa toksyczność relacji, partnerzy mogą być w pewien sposób uzależnieni od siebie. Trzeci etap pod wpływem czegoś nowego, nowych możliwości, może mieć to związek z podróżami, zagranicą albo pojawieniem się dziecka lub wpływem spraw związanych z dzieckiem.

Problemem w relacji jest samotność, albo spowodowana oddaleniem albo zamykaniem się partnerów w swoim świecie. Możliwe też różnice w poziomie duchowym. Ważne w tej relacji jest to aby dbać o wzajemną atrakcyjność seksualną, pozytywnie wykorzystywać posiadaną energię, nie przywiązywać zbyt dużej uwagi do kwestii materialnych. Podwójny XV może wskazywać na różnicę temperamentów lub zbytnią "energetyczność" burzliwość w relacji.

Płaszczyzną porozumienia mogą być sprawy związane z przyrodą, posiadanie wspólnego zwierzaka, działka, ogród, etc. Możliwy wpływ na związek starszej kobiety lub dyskrecji, tajemnicy w jakimś sensie.

Wspólnym zadaniem partnerów w tej relacji jest rozwój wewnętrzny, doświadczenie samotności (może to być sam na sam ze sobą), zadbanie o potrzeby duszy, pozytywny stosunek do osób starszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwy wpływ na związek starszej kobiety lub dyskrecji, tajemnicy w jakimś sensie.

Mogłabym się dokładnie dowiedzieć o co w tym chodzi??

Przyznam czytając myśle o spisku lub zdradzie.

Reszta jest dokładnym odzwierciedleniem naszego związku burzliwego,samotnośii dziecka oraz tego ze kontakt z naturą nas łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwy wpływ na związek starszej kobiety lub dyskrecji, tajemnicy w jakimś sensie
Pozycja 6 w Portrecie Partnerskim kiedyś była odczytywana jako wpływ okoliczności zewnętrznych na relację (mogła to być któraś z matek wpływająca na związek, lub konieczność zachowania relacji lub spraw dotyczących związku w tajemnicy, lub wpływ spraw związanych z opieką, terapią, przyrodą, nauką). Zauważyłam, że osoby, które niedawno były na kursie "czytają" tę pozycję inaczej- jako płaszczyznę porozumienia, czyli w tym wypadku kontakt z naturą, przyrodą. W Waszym Portrecie na wszelki wypadek opisałam tę pozycję na dwa sposoby :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jakiś czas temu tak bardzo było żle ze zdecydowaliśmy się na terapie i prowadzi ją kobieta starsza od nas.

Widze,że jesteś z Wadowic mam cudowne wspomnienia z tym miastem jak byłam w ciąży(w tym związku o którym mowa ;) to mieszkaliśmy w Choczni.teraz nie bywam tam często ale tydzień temu jechałam do Krakowa i co widze Wadowice pięknieją ciesze się.Pozdrawiam serdecznie i dziekuję bardzo za portret psychologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...