Jump to content

Dwie noce, Trzy sny


Dreamerr92

Recommended Posts

Witam, od roku nie pamiętam z nocy żadnego snu, zawsze wstaje jak gdyby nigdy nic aż do wczoraj. Nie wiem czy mają te sny jakieś szczególne znaczenie ale wole się dowiedzieć i dlatego uderzam do Was z tym pytaniem ;)

 

Sen 1 (Wczorajszej nocy)

Nie pamiętam go dokładnie, baa prawie w ogóle go nie pamiętam. Wiem że był zbudowany jak film, był to straszny natłok informacji w którym co jakiś czas powtarzało się jedno słowo.

 

Sen 2 (Dziś)

Wchodzę do białego pokoju,widzę tylko recepcje. Jest ze mną mój znajomy ale nie mogę rozróżnić kto to, podchodzę do okienka z pytaniem czy mogę oddać krew, strasznie chcę pomóc. "Pielęgniarki" zaczynają coś sprawzdać a ja zaczynam się rozglądać po tym pomieszczeniu, doslownie wsyztstko jest białe. W końcu mówią mi żebym przeszedł przez drzwi i tam oddam krew i nagle oblewa mnie lęk, strasznie się boję bo czuje że coś ze mną jest nie tak, ale przechodze przez te drzwi.

 

Sen 3 (Również dziś :) )

Wsiadam do tramwaju z 2 znajomymi. Chcę kupić bilet ale w tym momencie sen urywa się na kilka sekund. Sięgam do kieszeni i wyciągam portfel nie swój a mojej koleżanki z którą kiedyś byłem bardzo blisko, widzę w nim jakiś bilet. Z powrotem chowam go do kieszeni i nagle wchodzą kontrolerzy i zaczynają sprawzdać bilety. Czuję że pod tym portfelem mam zwinięty w kulke bilet. Ale nie mogę go wyciągnąć, w końcu dochodzi do mnie kontroler a koledzy widzę że wychodzą więc ide za nimi. Przy wyjściu widzę jak jeden z pasażerów wyciąga bilet i pokazuje go, jest dokładnie taki sam jak ja go mam, teraz już wiem ze mam bilet, ale i tak wychodzę. Kontroler mówi mi że nie uniknie mnie za to kara bo zostałem nagrany. Lekko przestraszony ide do kierowcy który siedzi z jakimś kontrolerem i chcę wyciągnąć bilet z mojego portfela. Wiem że bilet jest podpisany. Ale zamiast mojego biletu wyciągam dowód/bilet mojego przyjaciela, a kontroler spisuje mu dość wysoki mandat i nie słucha wyjaśnień że ja jestem inną osobą. Kontrolerami były kobiety :D

 

To chyba tyle, proszę o interpretacje ;)

Link to comment
Share on other sites

Sen 1 (Wczorajszej nocy) ważne jest jakie było to słowo ono ma kluczową role w tym śnie

Sen 2 (Dziś) wkrótce musi nastąpić zmiana w życiu, niewykluczone, że za sprawą jakiegoś bolesnego ciosu może nim być śmierć ...

wdzięczność innych lub poważanie , utrata możliwości prowadzenia aktywnego życia lęk oznacza zmora wskutek zakłóceń krążenia krwi i pracy serca oraz zmartwienia i braki, jak również zwrot w życiu .

Sen 3 (Również dziś :) ) na razie wszystko musi zostać po staremu , uważaj na człowieka z najbliższego otoczenia, który żywi wobec ciebie złe zamiary , odkryjesz tajemnicę ,dalsze życie powinno być budowane na nowej bazie ,obawiaj się oszustwa,kontroler to znak, ze musisz się pilnować ,zachowaj ostrożność w stosunku do obcej osoby, podczas podróży możesz mieć kłopoty i znaleźć się w niebezpieczeństwie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...