Skocz do zawartości

wyznanie milosci, rana, siku, film


nh00

Rekomendowane odpowiedzi

w realu to wyglada tak, ze mam przyjaciela, ktorego kocham, on mnie tylko bardzo lubi. mimo to przewaznie nasze spotkania koncza sie w lozku. niestetyon ostatnio zaczal sie interesowac pewna panna.

to teraz sen:

-nie ma nic, pustka, jest tylko on i ja. siedzimy obok siebie w milczeniu, on nagle mowi mi "kocham cie"i prawie rownoczesnie "chyba sie zakochalas". ja odczuwam niewyobrazalne szczescie i przytulam sie do niego, on mnie glaszcze po pleckach.

-potem bylam ze znajomymi, zupelnie inny sen. rozcielam sobie duzy palec i az mi sie ranka rozchodzila. stwierdzilam, ze to nadaje sie do szycia, ale nie poszlam do lekarza. ranka sama zaczela sie powoli goic. potem strasznie chcialo mi sie siku. weszlam do samochodu znajomych, bagaznik to byla jakby podloga prawie pod sufitem, wylozona deskami. polozylam sie i zaczelam tam sikac (o dziwo sie nie obsikalam), ale nagle weszla znajoma. nawet nie zauwazyla ze sikam (bo przestac nie moglam), a jak jej o tym powiedzialam, to sie wcale nie gniewala.

-kolejny fragment - zamek, w sumie uczelnia, ale wygladal jak zamek. jestem z kolezanka, patrze kreca film. gadam z nimi co do angazu jakies male statystowanie czy cos, bo dawno tego nie robilam, a oni nie tylko sie zgodzili, co wiecej wzieli mnie na jedna z glownych rol

 

[ Dodano: 2008-06-12, 12:51 ]

a i jeszcze mi sie przypomnialo, ze ktos mi powiedzial, ze mam ladne adidasy. ja na to, ze to te co zawsze, a ten ktos, ze tym razem ladniej je ubralam O_o

 

[ Dodano: 2008-06-12, 12:55 ]

a jeszcze pomyslalam, ze moze te buty sa ladne, bo niedawno je czyscilam.

 

ej plis zinterpretuj mi to ktos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nh00, postaram się zająć Twoim snem.

Z tego co piszesz, wynika, że część

nie ma nic, pustka, jest tylko on i ja. siedzimy obok siebie w milczeniu, on nagle mowi mi "kocham cie"i prawie rownoczesnie "chyba sie zakochalas". ja odczuwam niewyobrazalne szczescie i przytulam sie do niego, on mnie glaszcze po pleckach.

daje znać o ważności Twojego uczucia. Zauważ, że siedzisz w pustce, czyli nic innego dla Ciebie się nie liczy. Oprócz tego można także zauważyć siłę Twojego uczucia - jest tak silne, że Twój Przyjaciel w tej samej niemalże chwili wypowiada co innego - można także odczytać, że jesteś troszkę niecierpliwa i ciekawa rozwoju zdarzeń.

potem bylam ze znajomymi, zupelnie inny sen. rozcielam sobie duzy palec i az mi sie ranka rozchodzila. stwierdzilam, ze to nadaje sie do szycia, ale nie poszlam do lekarza. ranka sama zaczela sie powoli goic.

W tym momencie daje się odczuć podobne zranienie Twojego serca. Sama napisałaś, że bardzo go kochasz, a jesteś dla niego tylko przyjaciółką. Ten motyw może nawiązywać do tego, aby zostawić tą sprawę do rozstrzygnięcia losowi. Nie rób nic, aby to zmienić, bo może stać się inaczej niżbyś chciała. Czas leczy rany i może właśnie z tym samym czasem coś się zmieni samoistnie, on zrozumie, że Twoja przyjaźń jest przyjaźnią w miłości, a nie tą przyjaźnią, na której opiera się zwierzanie i wysłuchiwanie.

potem strasznie chcialo mi sie siku. weszlam do samochodu znajomych, bagaznik to byla jakby podloga prawie pod sufitem, wylozona deskami. polozylam sie i zaczelam tam sikac (o dziwo sie nie obsikalam), ale nagle weszla znajoma. nawet nie zauwazyla ze sikam (bo przestac nie moglam), a jak jej o tym powiedzialam, to sie wcale nie gniewala.

Nie bez przyczyny ten motyw zawarty jest właśnie tutaj. Widać, że potrzebujesz się komuś wygadać, poradzić się czegoś, wyrzucić z siebie to, co Cię dręczy. Chcesz zrobić to tak, aby ten ktoś poradził Ci co masz zrobić, wspomógł, bo przecież tak bardzo Ci zależy. Może jest taka osoba, do której możesz się zwrócić, ale jest bariera, której nie możesz przełamać. Czasami ludzie, którzy wydają się nam nieprzyjaźni są lepszymi przyjaciółmi od tych "prawdziwych", pamiętaj.

kolejny fragment - zamek, w sumie uczelnia, ale wygladal jak zamek. jestem z kolezanka, patrze kreca film. gadam z nimi co do angazu jakies male statystowanie czy cos, bo dawno tego nie robilam, a oni nie tylko sie zgodzili, co wiecej wzieli mnie na jedna z glownych rol

potrzebujesz uczucia, że jesteś potrzebna, kochana, że dla kogoś jesteś najważniejsza, bardzo tego pragniesz. Wiesz jednak, że aby zdobyć główną rolę trzeba lat praktyk w podrzędnych i taniobudżetowych filmach. Podobnie jest w życiu. Aby do czegoś dojść musisz wcześniej to przećwiczyć, aby nie zawalić.

a i jeszcze mi sie przypomnialo, ze ktos mi powiedzial, ze mam ladne adidasy. ja na to, ze to te co zawsze, a ten ktos, ze tym razem ladniej je ubralam

Nie wiem czemu, ale nasuwa mi się myśl, że ostatnimi czasy, może to kwestia roku, może dwóch, a może miesiąca, tygodnia coś zmieniło się w Twoim życiu na lepsze, dało Ci nadzieję, ukazało, że tak na prawdę zdobędziesz cos w życiu i wyzbierasz się z tego błociska, w które wcześniej wpadłaś.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszne ze na podstawie snu mozna sie tak wiele o czlowieku dowiedziec. tylko zastanawiaja mnie te buty.. ja je widzialam takimi jakie byly zawsze - czarne, lekko brudnawe (bo takie je mam, to nie ze tylko we snie), a ten ktos powiedzial, ze je ladnie ubralam.. i nie moge skojarzyc sytuacji, ktora mialaby mnie z czegos wyratowac.. chyba ze to chodzi o poznanie tego przyjaciela hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nh00, nie wspomniałaś, że buty były brudne. To całkiem zmienia postać rzeczy, widzisz jak ważne są szczegóły.

Teraz, znając bardziej szczegółowo mogę powiedzieć, że będziesz musiała wypić piwo, które sama sobie nawarzyłaś przez ostatni czas. Ale ogólnie rzecz biorąc będzie wszystko dobrze - w końcu buty założyłaś "ładniej".

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2008-06-12, 16:24 ]

ps. nieważne, że w życiu realnym także są brudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy czy ja wiem czy to brud;p masz jakies buty zamszowe? to wiesz jak ten zamsz sie przeczesuje i potem nie ma jednolitego koloru. one byly takie czarne jakby przejasnione lekka biela.. niby sa czyste, blota nie maja;), ale tez nie sa takie jak ze sklepu. no i lekki slad palucha tez maja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialas duzo szczegolow, to masz:P

 

byla trafna, aczkolwiek te buty mnie draznia, znaczy ciekawi mnie jak bedzie wygladac to dobre zakonczenie, ale to juz chyba nie w tym snie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla trafna, aczkolwiek te buty mnie draznia, znaczy ciekawi mnie jak bedzie wygladac to dobre zakonczenie, ale to juz chyba nie w tym snie..

tak więc czekam na następny sen i chętnie go ugryzę ;)

masz jakies buty zamszowe?

nie lubię zamszu, tak a propos :P kojarzy mi się z małymi szczeniakami. Od zawsze.

Pozdrawiam cieplutko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...