Skocz do zawartości

Nauka/Doświadczenia/Odczucia/Problemy?


fedor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pisze ten temat , nie wiem czy w odpowiednim dziale , jesli w zlym , prosze o przeniesienie.

Od dawna interesuje sie swiadomymi znami, przez wiekszosc zycia nic mi sie nigdy nie snilo , jak juz to raz na ruski rok.

Ostatnio miewam sny codziennie, sa strasznie realistyczne mimo ze po przebudzeniu wydaja sie beznadziejne i nie realne ale podczas snu jest to niewyobrazalnie az do zludzenia prawdziwe, kiedys mialem tak rzadziej , raz na rok jak juz mi sie cos snilo , to odczuwalem we snie wszystko co sie dzialo, np w snie biegalem , rano bolaly mnie nogi, gdy sie z kims bilem odczuwalem zmeczenie, gdy sie zabilem , momentalnie sie budzilem, czasem miewam sny hmmm z 3-ciej osoby, np kontroluje swoj ruch , to co mowie , to co sie dzieje ale widze siebie z 3-ciej osoby, czasem w takich snach nagle pojawiaja sie ludzie i chca mnie zabic wtedy tez sie budze.

Ostatnio gdy juz sie rozluznie , leze sobie , zamykam oczy i staram sie wymyslac wlasny swiat, wlacznie z ludzmi itd chcialbym w snie sie przeniesc do tego swiata ale niestety nie umiem , chce sie nauczyc swiadomego snu aby byl wyrazny , trwaly , zeby trwal dosyc dlugo, tak ze 6 godzin snu , zebym mogl kompletnie bawic sie swiatem , pelna interaktywnosc, jesli jest ktos na tym forum kto naprawde to potrafi , potrafi nauczyc i jest chetny , bardzo prosze o pomoc , nauke , cokolwiek.

Nie interesuja mnie porady typu "kup poradnik" "google" itd , chce zeby wypowiadali sie Ci , ktorzy juz maja doswiadczenie.

Z Góry dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby utrzymać LD:

-pocierasz ręce o siebie (zaraz jak sie zorientujesz że to sen bo Cie może szybko wyrzucić),

------------

teraz już masz pewność że zostajesz w LD na dłużej, a więc możesz zająć się wyostrzeniem snu:

-przypatrujesz się czemuś małemu i skomplikowanemu w Twoim zasięgu, tak długo aż nie będzie to mega dokładne, jak już będzie ta jedna rzecz, popatrz dookoła, zobaczysz, że wszystko stało się takie dokładne,

------------

Jeżeli chcesz zmienić całe otoczenie:

-zamykasz oczy, wyobrażasz sobie dokładnie miejsce, w którym chcesz się znaleźć, otwierasz oczy :D

-można jeszcze sobie stworzyć miejsce teleportu i się teleportować :D

------------

*Jeszcze takie ogólne, na wyostrzenie albo na przeniesienie... :

-zaczynasz się kręcić w okół własnej osi aż się kręcisz z szybkością... superman powiedzmy, serio :D w śnie to jest troche śmieszne ale bardzo pomaga,

 

uff, się napisałam :D pisałam już to wszystko ale tak porozrzucane, więc tutaj macie ludzie wszystko w jednej kupie :D

jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie ale mam jeszcze pytanie , co zrobic przed snem itd zeby wejsc w LD albo chociaz sen z ktorego moge wejsc w LD przez pocieranie rak ? czesto mam ze mi sie nic nie sni, czasem niby bardzo krotko :/ i to tak ze nie zdaze nic w tym zrobic , jakbym tylko obserwowal zmiany lub byl przez cos kierowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo chociaz sen z ktorego moge wejsc w LD przez pocieranie rak?

ten sen będzie to dalej ten sam sen, różnica będzie dotyczyła tylko Twojego poziomu świadomości :) to nie tak, że przejdziesz do innego snu,

czesto mam ze mi sie nic nie sni, czasem niby bardzo krotko :/ i to tak ze nie zdaze nic w tym zrobic , jakbym tylko obserwowal zmiany lub byl przez cos kierowany

każdej nocy śni się kilka snów, czasem kilkanaście, tylko nie zawsze pamiętamy, a te wszystkie techniki, które napisałam wcześniej są właśnie po to żeby sen się tak szybko nie skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko pieknie ale chodzi tez o to co zrobic zebym panowal nad snem ; ) bo tez jest tak ze nie zawsze mam kontrole , czesto jest tak ze tylko ogladam cos , jakby film i nie moge nic zmienic ; ) co zrobic zebym mogl robic co zechce, bo jesli w snie nie mam swiadomosci tego ze moge cos zrobic i ogolnie nawet o tym nie mysle, jakbym nie wiedzial ze snie czy istnieje , po prostu nie moge nic zrobic i nie potre wtedy rekoma z tego powodu ze nie mam kontroli i z tego powodu ze nie wiem ze tam jestem? itd nie mysle o pocieraniu rak zeby to utrzymac , kompletnie nie mysle , jakbym byl na autopilocie , tak jakbym sie budzil rano z tym ze wiem ze to mi sie snilo ale nie bylo to hmmm interaktywne . Ostatnio mam sny ze zdradza mnie narzeczona , wszedlem do jakiegos domu , niby kolegi domu i patrze do sypialni a on spi i spoko jzu wychodze ale eee odwracam sie i patrze , moja narzeczona spi z nim... ukleknalem nad tym typem i zaczalem go katowac az prawie rece przechodzily na wylot czaszki : D no i nie moglem nawet nad tym zapanowac , jakby byl napisany scenariusz snu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi Ci o to, jak się zorientować w śnie, że to sen?

Jeżeli tak, to moja rola się kończy bo jest o tym pełno tematów i już o tym setki razy pisałam, jeżeli o co innego to pytaj konkretnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to krótka podpowiedź trzeba się jakoś w śnie uświadomić.Wpaść w jakiś nawyk uświadamiania się.Każdy ma swój sposób od razu powiem z góry lecz na innych forach jest dużo o tym opisane wystarczy tylko dokładnie poszukać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...