Skocz do zawartości

Dziwne zjawisko


Piwiarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym o coś zapytać,bo Mam pewien problem.A dokładnie chodzi Mi jak szedłem spać pojawiły się piski i kiedy otworzyłem oczy to na wprost Mnie stała czarna wysoka postać w kapturze,która charakteryzowała się złotym okiem tak Mniej więcej na środku głowy tak jak mają cyklopi i bardzo się tego przestraszyłem później,a podczas tego jak tak leżałem i patrzyłem się na tą postać to nic nie Mogłem zrobić czy mogłby Mi ktoś powiedzieć kto to mógł być??? Lub coś powiedzieć na ten temat jakieś sugestie lub przemyślenia z góry bym bardzo za to podziękował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm....

Czy zajmowałes sie moze magią lub miałes pociąg do takich rzeczy. A jak nie to prawdopodobnie masz do tego talent. Nie mówi że wierzebo jestes chrześcijanką ale opowiem ci hostorie mojej kuzynki.

to bylo tak

Ona zajmowała sie drobną magia. takie coś jak wróżenie z kart itp. przez przypadek trafiła na faceta na przystanku który zaczą jej nawijac ze ma wielki potencjał magiczny i ze moze wiele zdziałac. ten facet wszystko jej powiedział o niej. czyli jak sie nazywa, kim jest, jakie ma problemy i wiele innych. moja kuzynka była bardzo zdziwiona. mówiła za gadali b troche ale wkońcu wróciła do domu i ie zastanawiała. po pewnym czasie okazało sie ze zdjęcie tego pana jest w gazecie,i jest on przywódcą jakiejs sekty. Moja kuzynka zajmowała sie tą magią ale najgorsze ze wszystko co mówiła było prawadą. Wywrózyła swojej siostrze ślub. Mi często wróżyła z kart i te rzeczy sie sprawdzały.jak ja cos probowałam zdziałac nie wychodziła.

trzeba miec rękę do czegos takiego. Po pewnym czasie w nocy tez sie obudziła ok 3. <godzina djabła> stał przed nią. dokładnie było jak u cb. ten gosc był czarny z kapturem, a ona wgl sie nie mogła ruszac. zaczela sie modlic . za niedługo to cos odeszło. moja ciocia tez to widziała. wstała rano i pyta sie mojej kuzynki czy stała w nocy przy balkonie. ona powiedizłą ze nie i opowiedziała jej historie. te przerzycie potraktowała jak ostrzerzenie i skonczyłą z magią. teraz ma dziecko i męza. nie wiem czy w twoim przypadku chodzi własnie o to ale mam nadzieje ze pomogłam sprubuj cos poczytac o tym na necie.a jesli nie powiedziałes tego rodzicom to powinienes.

Edytowane przez klaudia1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zapoznaj się proszę z tym artykułem Porażenie przysenne

Przy paraliżu przysennym występuje również często widzenie czarnych postaci, szerzej ten temat omawiany jest na forum paranormalne.pl gdzie notorycznie pojawiają się pytania o stan podobny do tego, jaki opisałeś.

Polecam szukanie racjonalnych rozwiązań przed tłumaczeniem mistycznym ;)

Pozdrawiam,

asztoret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oko pośrodku wskazywałoby na raczej dobrego ducha.

Imho mylisz się lub celowo wprowadzasz go w błąd. Dobre duchy nie ukazują się w ten sposób. Z resztą one w ogóle mało kiedy się ukazują. Wolą działać niepostrzeżenie i imho należy to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho mylisz się lub celowo wprowadzasz go w błąd.

 

po prostu mam swoje zdanie. Co więcej, szanuję Twoje.z

 

P.S. ---> sosnowiczanin, mmm manga :D Ichigo Kurosaki o ile się nie mylę

 

nie mylisz się ;]

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żyjesz w dużym stresie? Parę lat temu kiedy byłam na skraju wyczerpania psychicznego zdarzyło mi się widzieć w rogu pokoju przerażającą twarz mężczyzny, innym razem widziałam anioła, przed snem słyszałąm różne nieprzyjemne rzeczy ale kiedy stresy minęły wszystko się uspokoiło, na szczęście! :) Czy u Ciebie nie jest podobnie?

Godzina 3 godziną diabła? o kurczę u mnie zawsze zegarki zatrzymują się o tej porze i wtedy również często się budzę :D Mam nadzieję że to da się wytłumaczyć żywotnościa baterii ;)

 

Również mam pytanie z podobnej beczki, więc pozwolę sobie zadać je tutaj. Dostałam kiedyś od pewnej wróżki jakąś oczyszczającą medytację (nie mogłam sypiać, panicznie się bałam tego momentu) bodajże medytacja kolorami... Słuchając jej usnęłam, nie miałam żadnego snu poza głosem lektora który namawiał mnie to złych rzeczy ale robil to w taki sposob nie budzący większych podejrzeń, nie pamiętam dokladnie o co chodzilo, napewno kazał mi odrzucić ludzi z mojego otocznia, twierdząc że są mi niepotrzebni, i próbowal nastawic mnie przeciw nim . To wzbudzilo moje podejrzenia, obudzilam się wystraszona, lektor mówil zupelnie co innego i nie moglam odnalesc tego fragmentu. Nie wiem czy to moja podswiadomosc czy coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj, masz szczęście ze przeczytałem ten post i temat- moja znajoma widziała dokładnie to samo co ty. Nie będę sie rozpisywać i nie będę Cie straszył - grozi Ci niebezpieczeństwo. To jest postać z innego wymiaru , to jest upadły anioł. Pojawill sie ponieważ albo praktykowales jakas magie, białą lub czarna, miałeś do czynienia z okultyzmem czy czymś podobnym, albo jesteś człowiekiem słabej wiary. PRZECZYTAJ DOKLADNIE- PO PIERWSZE W CZWARTEK OD 23 Do 0 GODZINĘ KLĘCZYSZ z KRZYZEM, i Modlisz sie proszac Boga o wybaczenie, spowiadasz się, po drugie idziesz do kosciola i spowiadasz sie ze wszystkich grzechow i regularnie uczęszczasz na msze SW.- Jesli tego tego nie zrobisz grozi ci niebezpieczeństwo, ale nie boj się, jeśli zrobisz tak jak Ci powiedziałem wszystko będzie ok.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, masz szczęście ze przeczytałem ten post i temat- moja znajoma widziała dokładnie to samo co ty. Nie będę sie rozpisywać i nie będę Cie straszył - grozi Ci niebezpieczeństwo. To jest postać z innego wymiaru , to jest upadły anioł. Pojawill sie ponieważ albo praktykowales jakas magie, białą lub czarna, miałeś do czynienia z okultyzmem czy czymś podobnym, albo jesteś człowiekiem słabej wiary. PRZECZYTAJ DOKLADNIE- PO PIERWSZE W CZWARTEK OD 23 Do 0 GODZINĘ KLĘCZYSZ z KRZYZEM, i Modlisz sie proszac Boga o wybaczenie, spowiadasz się, po drugie idziesz do kosciola i spowiadasz sie ze wszystkich grzechow i regularnie uczęszczasz na msze SW.- Jesli tego tego nie zrobisz grozi ci niebezpieczeństwo, ale nie boj się, jeśli zrobisz tak jak Ci powiedziałem wszystko będzie ok.... pozdrawiam

 

A nie zapomnij o sowitym datku na tacę bo za darmo to ci nikt nie pomoże - taka instytucja ma przecież swoje koszty stałe - duuuuuuuuuuuuuże koszty stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...