Skocz do zawartości

Kiedy najlepiej pracowac z podświadomością?


Lovelesska

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myśle,że jest to indywidualna sprawa,wykorzystaj moment kiedy jesteś najbardziej aktywna umysłowo.

Kształtowanie podświadomość wymaga długiej pracy,więc masz czas na wybranie najlepszej pory(proponuje na początek rano).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odwrotnie ,kiedy człowiek jest najmniej aktywny umysłowo ,gdy oczyści umysł z myśli-które przyległy do niego przez dzień (z otoczenia (Myślokrztałty ) ,by pracować ,czyli sugerować (atohipnoza ) podawać podświadomości korzystne dla siebie sytuacje , rano jest dobrą porą na początek ,wieczór przed snem - by oczyścić podświadomość ze stresów całego dnia , w ogóle na pracę z podświadomością najlepsza jest każda pora dnia i nocy ,kiedy wprowadzamy się w odmienny stan świadomości .Nikiedy potrzebny jest nam zewnętrzny specjalista i ekspert od pracy z podświadomością -Hipnotyzer .

Pomocne będą następujące artykuły : ..: NA ZDROWIE - medycyna niekonwencjonalna, medycyna naturalna :.. *** Cała prawda o hipnozie. *** http://www.autohipnoza.pl/

Nagrania Autohipnotyczne : Trans Studio - najskuteczniejsze nagrania hipnotyczne *** YouTube - Autohipnoza - sugestie hipnotyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w takim razie popełniłam błąd,byłam przekonana,że wykorzystuje odpowiednią pore a tu............................

nie wiem jak dam rady pracować z podświadomością wieczorem kiedy jestem zmęczona ,czy nie grozi mi uśnięcie;).

Przepraszam za wprowadzenie w błąd i dzięki za lekcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak dam rady pracować z podświadomością wieczorem kiedy jestem zmęczona ,czy nie grozi mi uśnięcie;).

 

proponuję zrobić to inaczej - zamiast iść najłatwiejszą drogą :D nauczyć się wchodzić w stan alfa "na życzenie" - albo metodą Silvy, albo np autohipnozą, czy poprzez relaksację/medytację.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wypowiedzi :) mi się bardzo skutecznie pracuje z podświadomością z samego rana, tuż po przebudzeniu, kiedy do umysłu nie wracają różne wspomnienia. Dzisiaj tak zrobiłam i to się bardzo korzystnie odbiło na całym dniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja polecam bardzo prosta i nadzwyczaj skuteczna technike pracy nad podswiadomoscia. Przed zasnieciem zacznij powtarzac w myslach jak chcialabys aby twoje zachowanie sie zmienilo. Mow to w pierwszej osobie i postaraj wyobrazic sobie jak najdoskonalsza sytuacje w jakiej sie znalazlas. Probuj dodawac wiecej i wiecej szczegolow, az do momentu gdy juz praktycznie nie moze byc lepiej. Jesli podczas tego cwiczenia zasniesz, to znaczy, ze zrobilas rewelacyjna prace.

 

 

I jeszcze cos na szybko o roznych "...mosciach" :)

 

YouTube - Hipnoza - roznica miedzy swiadomoscia a podswiadomoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...