Skocz do zawartości

telefon i przyjaciel


___karolina___

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzis mialam bardzo dziwny sen ktory byl bardzo podobny do realnego zycia.

moze najpierw opisze moja przawdziwa sytuacje mam przyjaciela, kiedys mojego chlopaka po naszym rozstaniu nie chciel ze mna rozmawiac, ale od jakiegos czasu nasza przyjazn znow odzyla. Nie dawno powiedzial mi ze znow chce byc ze mna ale ja zaproponowalam przyjazn i tak juz zostalo. Ostatnio zaproponowalam mu ze doladuje mu konto bo wiem ze ma problemy finansowe. Nie odpowiedzial. Wieczorem poprosilam moja siostre zeby mi kupila doladowanie. W nocy mialam bardzo dziwny sen zblizony do realnego zycia a mianowicie:

 

Mialam juz te cyfry doladowujace i zamiast ich wpisywac musialam wydoic krowe by w ten sposob doladowac konto. Gdy juz ja wydoilam weszlam na gg by z nim porozmawiac (chyba chodzilo mi o podziekowania) Kiedy odpalilam komputer zauwazylam przekreslona ikonke gg weszlam i zobaczylam ze moj przyjaciel mnie zablokowal. Dzwonilam do niego a on naciskal zajete. Zadzwonilam z mojego starego numeru ( w rzeczywistosci tez zmienilam numer) odebral ja powiedzialam ,,no ladnie,, a on sie rozlaczy pisalam do niego smsy. obudzilam sie cala przerazona ze sen byl bardzo realistyczny ( miejsce rozgrywania sie snu to byl moj dom identycznie umeblowany nawet tapeta pulpitu byla ta sama oraz model telefonu i operator sie zgadzal. moj przyjaciel w snie zachowal sie w taki sam sposob jak przy naszym rozstaniu) prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...