Jump to content

wilk, kamień, pień, las, ja i mama


okohorusaa

Recommended Posts

SEN:

 

Piękna pogoda, jestem z mamą w spokojnym zielonym lesie. Siedzimy na powalonym pniu i rozmawiamy (nie pamiętam o czym). Co chwilę przychodzi do nas wielki wilk,nie robi nam krzywdy, trochę się go obawiam, ale bawię się z nim, m.in, rzucam mu kamień a on biegnie za nim, i tak w kółko.

 

JA:

Mam 25 lat, mam męża. Mama jest mi bardzo bliską osobą - o złotym sercu - na której zawsze mogę polegać, i która nigdy mnie nie zawiodła.

 

Czytałam sporo o wilkach w snach, ale nie uciekałam przed nim, nie atakował mnie. Cóż może oznaczać ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Wilk to w naszych snach symbol instynktów pierwotnych oraz intuicji. symbol intuicji- podsaidomości jest powtórzony również w obrazie lasu. To że wilk podcodzi do ciebie i przynosi kamień rzucony przez ciebie to taka "gra" podświadomość przynosi ci obrazy ty zamiast je obejrzeć odrzucasz je a ona znowu je przynosi, moze warto sie przyjżeć tym obrazom (kamieniom, kamień to materia coś realnego i namacalnego, "owoc" ziemi). Dodatkowo w twoim śnie występuje jeszcze jeden cieakwy symbol powalony pień drzewa, drzewo symbolizuje nasz kontakt z Bogiem, siłami wyższymi, duchowość naszego życia. Wasze drzewo jest powlone zaś wy zajęłyście postawe statyczną czyli siedzicie - ciekawe dlaczego?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. Zastanawiam się nad tymi obrazami podświadomości. Kamień w moim śnie był mały, mieścił się w dłoni, kształt okrągły i opływowy, jakby wyjęty z rzeki... Nie wiem co to mogą być za obrazy, nie przeżyłam też żadnej traumy w moim życiu. Nie uważam się też za specjalnie uduchowioną osobę, nie jestem też katoliczką... Aczkolwiek sen tak czy owak mnie zaintrygował, bo był bardzo wyraźny.

Dziękuję i pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Nie zrozumiałaś.

Sen wskazuje na twoje niewykorzystane predyspozycje. Prawdopodobnie masz bardzo dobra intuicję jak i twoja matka ( dziedziczenie po kądzieli) ale z niej nie korzystasz - to jest to służenie wilka. Co do duchowości jak sama widzisz skupiłaś sie na materii - kamieniu, a nie na drzewie - moście między niebem a ziemią (duchowością)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. Aż trudno uwierzyć, ale :

"Sen wskazuje na twoje niewykorzystane predyspozycje. Prawdopodobnie masz bardzo dobra intuicję jak i twoja matka ( dziedziczenie po kądzieli) ale z niej nie korzystasz - to jest to służenie wilka."

.. zgadza się. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...