Skocz do zawartości

Szatan, wujkowie, winda / szatan, dłoń, bańka...


sheela

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie : )

 

Mam nadzieje, że ktoś pomoże zinterpretować moje sny , bo troszkę jestem przerażona ;P

 

Dziś i wczoraj śnił mi się szatan .. , jakiś diabeł, okropna, zła postać ..

 

Pierwszej nocy, sniłam o tym, że przyjechali do mnie wujkowie .. powiedziałam im , że bardzo boję się jechać windą na samą górę (mieszkamy na parterze), bo na górze ponoć dzieją się złe rzeczy.

Wujkowie razem z moją mamą postanowili pojechać ze mna na 6 piętro.. (tak mi sie zdaje, ze to 6, gdyż u mnie w klatce własnie tyle jest) ..

W tej windzie stało sie coś złego.. jakby szatan zawladnal moja rodzina... Wyszlismy z windy .. i spojrzalam im w oczy .. zobaczylam cos zlowrogiego i przerazajacego .. oczy szatana w oczach mojej mamy ... zaczelam syczec jakies AVE MARIA czy cos, zeby odstraszyc te zle moce.. i mi sie udalo ..

Pozniej ukazaly mi sie jakies tunele, tajemne przejscia na ostatnim pietrze, byly one straszne i przerazajace)... (tak sobie mysle, ze to moze miejscowka szatana byla?)

 

Dzisiejszej nocy znów mi sie snil szatan ..

Ciezko mi sobie przypomniec jaki dokladnie byl ten sen .. Przypominam sobie skrawki i wycinki..

Nawet nie wiem jak to opisac .. jakby postac szatana siedziala w mojej dloni .. Musialam sie bardzo wysilic, zeby wyszla ona z mojej dloni .. w postaci jakies bańki ... i znow te przerazaje oczy ...

Pozniej calkiem inne miejsce mi sie ukazalo ..

Bylam ze znajomymi w jakims dziwnym miejscu ..

Gralismy w jakas inna odmiane Milionerow ..

Nastepne udalismy sie do opuszczonego domu (jak podejrzewam) znalezlismy tam fajowe, ciuchy w stylu vintage .. Zaczelismy je wyciagac z szafy, ubierac, z zamiarem, ze wezmiemy je ze soba..

Ja poszlam w tym czasie na gorę, i rozmawialam z niewidocznym duchem dziewczynki ..

Byla ona bardzo mila ... Nasza rozmowa polegala na tym, ze ja turlałam (wałek - taki do wlosow?) po podlodze i sie pytalam ja o rozne rzeczy .. jesli walek wracał do mnie - to byla jakas tam odpowiedz...

W kazdym razie dowiedzialam sie od niej, ze musimy zostawic te ciuchy na miejscu bo tu mieszkali tybulcy, i ich duchy nadal tu zamieszkują i to sa ich rzeczy i nie mozemy ich wlasnie dlatego wziac ze soba .. bo inaczej stanie sie cos z nami zlego ..

 

Co te sny moga oznaczac?

Przeraza mnie postac szatana , ktora pojawila sie w moich snach dwie noce pod rzad...

 

Juz zreszta to nie pierwszy raz kiedy snil mi sie szatan .. ;o

 

Jeszcze mam takie pytanko ..

Nie raz mialam takie uczucie, ze gdy snilam, to w pewnym momemcie sie budzilam .. jakby cialem bylam przytomna,ale umyslem spalam (a moze na odwrot),

moje oczy jak przez mgle mialy kontakt z rzeczywistoscia .. i wtedy slyszalam, CZULAM doslownie jak ktos chodzi mi mi pokoju .. zaraz z tylu mnie , skrada sie do mnie!!

Walcze z tym i nie dopuszczam, zeby to cos sie do mnie ZBLIZYLO... ale moj strach mnie paralizuje ..

 

Co to moze byc? Co to za zjawisko? Da sie z tym walczyc?

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...