Jump to content

Prośba do Gosi o portret psychologiczny dla pary


Dorotik

Recommended Posts

Początek relacji być może związany ze zmianą miejsca pobytu, lub zakończeniem czegoś przez kobietę, ewentualnie rozstania i powroty w tym okresie, możliwe zderzenie dwóch odmiennych osobowości. Drugi etap związany ze sprawami materialnymi, możliwy wpływ nauki w jakimś sensie,zmian lub małżeństwo, duża rola seksu w tym okresie, możliwe uzależnienie partnerów od siebie lub toksyczność relacji, ogólnie bardzo energetyczny okres. W trzecim etapie możliwa większa rola słowa, komunikacji, nowe możliwości, możliwy wpływ spraw związanych z zagranicą.

Problemem w relacji jest samotność w jakimś sensie, być może spowodowana posiadaniem odrębnych "światów" przez partnerów, odległością lub różnicami w poziomie rozwoju duchowego. Możliwe też nie spełnianie oczekiwań partnerki przez mężczyznę z powodu jego niechęci do zmian,lub braku możliwości do ich spełnienia. Należy dbać o wzajemną atrakcyjność seksualną, spędzać dużo czasu razem, nie ulegać destrukcyjnym emocjom. Podwójna Wieża może świadczyć o burzliwości relacji, negatywnych wpływach z przeszłości (np. poprzednich związków), szantażowaniu rozstaniem czy rozwodem lub częstych zmianach miejsca pobytu.

Płaszczyzną porozumienia mogą być sprawy dotyczące piękna, upiększania, projektowania czegoś, estetyki, dobrego gustu, kreowania piękniejszej i bogatszej rzeczywistości. Może na relację (ale nie musi) wpływać młoda kobieta, lub sprawy z kobietami związane. Ewentualnie może też III na poz. nr 6 mówić o dużym wpływie partnerki na związek.

Wspólna misja dotyczy wypracowania odpowiedniego stosunku do spraw materialnych, także do zmian zachodzących w życiu, znalezienia równowagi pomiędzy duchem a materią, zapewnienia bezpieczeństwa finansowego sobie i bliskim. W realizacji misji pomogą wspólne sprawy domowe, związane z życiem codziennym, troską o rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu,wszystko się zgadza, jesteś niesamowita! Gosiu,a co to znaczy,że na relację wpływ może mieć młoda kobieta lub sprawy związane z kobietami. Czy mąż nie jest mi wierny?

Dziękuję pięknie:)))

Edited by Dorotik
Link to comment
Share on other sites

a co to znaczy,że na relację wpływ może mieć młoda kobieta lub sprawy związane z kobietami
To znaczy, że może a nie musi, to była tylko jedna z opcji :). Któreś z Was może wykonywać zawód związany z kobietami, albo zajmować się jakąś formą sztuki, albo wspólnie możecie dbać o dostatek, albo może macie córkę, albo zważywszy, że Cesarzowa przechodzi z Twojego Portretu- jesteś bardziej decyzyjna w tym związku - o tym wszystkim może "mówić" III na pozycji nr 6.
Link to comment
Share on other sites

Gosiu napisałaś:

"W trzecim etapie możliwa większa rola słowa, komunikacji, nowe możliwości, możliwy wpływ spraw związanych z zagranicą. "

Czy to słowo "możliwa" znaczy w naszym przypadku, że możemy nie spędzić ze sobą trzeciego etapu? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Często używam słowa "możliwe" ponieważ nie chcę nikogo zakodować. Karty w Portrecie mogą się realizować na różne sposoby, pokazują ogólne wpływy , więc nie mogę i nie powinnam pisać "będzie tak i tak". Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem Gosiu:)czyli mam rację...jesteśmy na takim etapie,że to jest bardzo możliwe.Dziękuję i pozdrawiam

Obecność trudnych kart w Portrecie niczego nie przesądza, czasami niektóre problemy udaje się przepracować. Znam parę związków z XVI x 2 ,z długoletnim stażem, w których po burzliwym okresie zaczęło się układać. Wasz związek zależy od Was, tak więc powodzenia.smilie_girl_021.gif

Link to comment
Share on other sites

x2 to znaczy podwójna (występuje w Portrecie dwa razy), w najgorszym wypadku może oznaczać rozwód, ale może też oznaczać burzliwość relacji, lub tylko straszenie, szantażowanie rozwodem, lub częste kłótnie, lub rozstania i powroty. Natomiast przepracowana, pozytywna XVI to budowanie, struktura, umiejętność odbudowania czegoś.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu czy my możemy przepracować tę XVI?Jeżeli wystepuje ona x2 to jest szansa na przepracowanie?Jak tak, to w jaki sposób, co musimy zrobic?

Dziękuję Gosiu bardzo ślicznie:))))Pozdrawiam cieplutko.

ps. Gosiu,tak trafnie interpretujesz, czy można zwrócić się do Ciebie również o wróżbę?

Edited by Dorotik
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że jest szansa ponieważ Wasz związek zależy od Was. Wieżę można "przepracować" poprzez nie uleganie destrukcyjnym emocjom, budowanie wzajemnych dobrych relacji, rozpoczęcie od nowa na innych zasadach (np. od tej pory staramy się nie kłócić tylko spokojnie rozmawiać o problemach), wzajemną pomoc, wspólne plany, w jakimś sensie uporządkowanie relacji. Ważne jest aby przeszłość nie wpływała na związek, czyli należy się odciąć od negatywnych kodów, wzorców zachowań czy bolesnych wspomnień.

Oprócz tego dobrze byłoby spędzać więcej czasu razem, dbać o przyjaźń w związku, wzajemne zrozumienie. Tak aby partnerzy mogli bez obaw przed osądzaniem, czy krytyką rozmawiać ze sobą o wszystkim.

 

Jeśli chodzi o wróżbę, to wróżę jeśli tylko mam czas :). Więc jeśli coś, to zapraszam na Pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...