Jump to content

wielka prośba do Maddie


Izabela123

Recommended Posts

Witaj Maddie,

zwracam się do Ciebie z wielką prośbą.

Proszę Ci o sprawdzenie numerologiczne mojej relacji z mężem. Będę Ci bardzo wdzięczna za poświęcenie mi czasu...

Edited by Izabela123
schowanie danych
Link to comment
Share on other sites

Witam :)

 

Oj :(

 

Wg numerologii z zadnym nie jestes w relacji karmicznej, ale numerologia nigdy nie daje 100% pewnosci... Obaj Panowie są 1 z Drogi Zycia. Róznica polega na tym, ze Pan z 11.11 jest stara duszą, tak jak Ty, wiec miedzy Wami jest lepsze porozumienie, chociazby dlatego. Ty masz równiez same 2 w Wyzwaniach Zyciowych, a wiec Twoim zadaniem jest umiejetnosc dialogu, wpsolpracy, sluchania, kompromisu... Beda pojawialy sie w Twoich zwiazkach przeszkody tego typu, ale tylko dlatego, by pracowac nad Twoimi 2 w minusie, bys wypracowala w sobie te energie. Biopowinowactwo tez duzo wyjasnia. Masz je lepsze z Panem z 11.11. Z trzech, które bierze się pod uwagę, 2 pierwsze okazują sie miec najwazniejsze znaczenie, natomiast statystycznie korzystniej wypada biopowinowactwo fizyczne wyzsze od psychicznego, nie na odwrót:

 

Z Twoim mężem:

 

fizyczne: 30%

psychiczne: 64%

intelektualne: 21%

 

Z Panem:

 

fizyczne: 91%

psychiczne: 35%

intelektualne: 69%

 

Przy czym nie powinny byc one nizsze od 33%. Nie wiem, co jeszcze wiecej moglabym doradzic :( Panowie startuja z równych pozycji, obaj są 1, ale Pan jest lepiej dopasowany do Ciebie pod wzgledem energetycznym, o czym mówi tez biopowinowactwo. Nie ma to jak stara dusza ze starą, zawsze sie zrozumia, zawsze czuja sie w swoim towarzystwie komfortowo :)

 

Można jeszcze dodać, że z Panem macie 1 Punkty Zwrotne o tej samej wibracji = 4. Oznacza to, że Wasza osobość, charakter były kształtowane przez podobne czynniki. Np.: okres ten (od chwili narodzin do ok. 36 rok uzycia trwa) przyczynił się do zrozumienia przez Was istoty pracy, wykształcił w was dokładnosc, sumiennosc, organizacje, zdolnosc wytrwalosci i budowania fundamentów na przyszłosc. To bardzo wany okres w zyciu. A Twoj maz ma 5 - czyli o 180 stopni inne warunki, stad byc moze jego inne podejscie do powyzszych kwestii. 5 to przede wszystkim zmiany. Poczucie wolnosci, przypuszczam, jest dla Twojego meza bardzo wazne. To ciekawosc swiata, niezaleznosc... Nie jest skupiony na przyszlosci, tylko na terazniejszosci, na doswiadczaniu... To takie beztroskie podchodzenie do zycia, a 4 - oj nie... To jest traktowanie spraw serio, rozsadek. Wiec moze tez i dlatego tutaj pojawily sie nieporozumienia.

 

Pisz, jesli bedziesz miec jeszcze jakies watpliwosci. Postarm sie pomóc.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Edited by maddie88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ci dziękuję:)

Napracowałaś się dla mnie!

 

Jeśli chodzi o relacje z mężem, to są one na razie dobre, ratuje je pewnie te 64 % porozumienia psychicznego...co gwarantuje spokojną codzienność

Z kolei to co piszesz o drugim panu, to...rzeczywiście, jest znacznie inaczej..na wielu płaszczyznach, szczególnie odczuwalne na płaszcźnie intelektualnej...bardzo na plus..na płaszczyźnie fizycznej nie wiem...ale mogę się domyślać po procentach...

 

Jestem naprawdę pod wrażeniem...

Jeśli kiedykolwiek będę mogła odwdzięczyć się wróżbą Tarota, pisz na priv o każdej porze...

 

Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...