Jump to content

Prosze pomóżcie; 3 nierozwiązane sny, chłopak który mi sie podoba ;(


klaudia1234

Recommended Posts

hej;

mógłby mi kto powiedziec co oznacza ten sen:

byłam w jakichs odległych latach gdzie ldzie byli ubrani jak kowboje.

Przechadzałam się tam tendy. nagle miałam ochote kogos pocałowac<o tak sobie>,byle kogo i zrobiłam to po pocałunku zobaczyłam jak chłopak który mi sie podoba patrzał na to i był smutny. tak to odczóałam. I nagle sie obudziłam nie wiem kompletnie co to znaczy. Pomórzcie plisss.

Z góry dzięki

 

Byłam na lekcji z całą klasą, zasnełam na niej bo mi sie nudziło. W śnie w którym śniłam pojawił sie chłopak którego znam z mojej szkoły, usiadł na krześle, potem ja usiadłam na nim i zaczeliśmy sie namiętnie całowac. To trwało ok. minuty. Wstałam i sie obudziłam w śnie na lekcji. pytam sie koleżanki czy spałam bo nie byłam pewna czy tobyło na serio czy w śnie. odpowiedziała ze spie około puł godz. puźniej śniłam ze jakas laska mnie atakuje <na lekcji w tej klasie> ale wiem ze tto nie chodziło o tego chłopaka. obudziłam sie juz naprawdę i nie potrafie przestac myslec o tym śnie.

 

Śniło mi sie ze chłopak który mi sie podoba poprosił mnie o chodzenie, było fajnie spędzalismy czas z kolegami, lecz miałam wypadek i wizje która pokazała mi droge od biblioteki do parku niewialką a puźniej zobaczyłam go i sie ocknełam. puźniej pływaliśmy razem w basenie i było fajnie. i zadzwonił alarm z komórki i sie obudziłam. w rl ten chłopak pytał sie mnie o chodzenie a ja głupia nieodpowiedziałam .. nie wiem czy ten sen co znac

Link to comment
Share on other sites

Ile Ty masz lat? Sny ewidentnie odnoszą się do Twojego rosnącego zainteresowania chłopakami. Proponuje jednak znaleźć tez czas na poprawienie ortografii. Pierwszy sen mówi o tym, że jesteś rozgniewana na tego chłopaka, który Ci się podoba, jest ci smutno, że Tobą się nie interesuje tak jakbyś chciała i w związku z tym chciałabyś się na nim zemścić całując kogoś innego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...