Skocz do zawartości

Droga do Astrala od początku.


Captain Noni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pozdrawiam Monroe i Darka Sugiera moich mistrzów a teraz zaczynam program ćwiczeń Gateway Experience. Umieszcze tutaj wszystko tak by każdy kto chciał mógł mieć OBE.

 

Postanowiłem założyć nowy temat jako że od nowa zupełnie od totalnych podstaw zacznę wchodzić do Astrala a tutaj będę Zamieszczał swoje postępy techniki oraz użyte wspomagacze.

Zachęcam wszystkich chętnych do przyłączenia się do tej nauki. Razem osiągniemy cel.

 

14 Listopad [NOC#1]

 

Wspomagacze:

* Herbata z ziół Melisy do kupienia praktycznie w każdym sklepie. Silnie zaparzona pod przykryciem.

* Hemi-Sync Gateway Wave 1 Discovery Cd 1 Orientation.flac

 

TUTAJ OPIS ZAMIERZONEGO ĆWICZENIA

 

Orientacja - (Orientation) - Wstęp do Hemi-Sync (FOCUS 3). (CD 1, ścieżka 1)

 

Orientacja to wstęp do HEMI-SYNC. Przećwiczysz tutaj wchodzenie w stan FOCUS 3 (umysł zaczyna się synchronizować). Pamiętaj, że zmiany siły głosu są zamierzone. Zwiększanie natężenia dźwięku nie potęguje skuteczności. Będziesz wizualizować takie narzędzie mentalne jak Skrzynka Przemiany Energii zwana też Pudłem Przemiany Energii. Skrzynka Przemiany Energii ma pomóc Ci w usunięciu wszelkich negatywnych emocji i problemów, które utrudniają pełną synchronizację umysłu i zjednoczenie go ze świadomością Totalnego Ja. Robert Monroe podpowie Ci jak to uczynić. Tutaj trzeba jedynie wyjaśnić, że do tej skrzynki będziesz odkładać symbole Twoich problemów nie zaś same problemy np.: Twój portfel może symbolizować Twoje problemy finansowe, lalka czy fotografia -może być symbolem jakiejś osoby, symbolem mogą być kolorowe piłeczki pingpongowe, czy kolorowe pęcherzyki powietrza. Nie wkładaj do skrzynki samego problemu np. pieniędzy bo to może spowodować np. ich utratę. Twoja Skrzynka Przemiany Energii może być w Twojej wyobraźni stara lub teraźniejsza; prosta lub bardzo ozdobna, ciężka albo lekka; wykonana z jakiego chcesz materiału.

Pamiętaj, że ona może płynąć za Ciebie, gdy zajdzie taka potrzeba. Podczas tego nagrania zaczniesz wchodzić w stan FOCUS 3, dlatego możesz powtarzać przez jakiś czas to ćwiczenia, by stopniowo przyzwyczaić umysł do synchronizacji.

Będziesz tutaj pomocniczo głęboko oddychać. To umożliwi nie tylko większe uspokojenie, ale też wdychanie wibrującej energii i wydychanie zużytej oraz usuwanie blokad. Można czasem odczuwać gwałtowne szarpnięcia. Przeciwstawianie się im potęguje zjawisko, śmiałe przyjęcie sprawia, że ćwiczący pozbywa się go.

Podczas oddechu nagłośnia {"zapadka") w gardle powinna być otwarta, rozluźniona. Należy wydychać przez usta, jak przy łagodnym zdmuchiwaniu świecy. Przy wydech uwalniasz zużyta energię.

Początkowo będziesz otwierać oczy przy wdechu i zamykać przy wydechu. To pozwoli na nie

zasypianie w początkowe fazie nauki.

Gdy wydaje Ci się, że tracisz kontakt ze wszystkim fizycznym, dalej swobodnie oddychaj.

Nadal będziesz utrzymywać ten sam przebieg oddychania, gdy usłyszysz tzw. śpiew strojenia

rezonansowego. Możesz wtedy podobnie wymawiać (mruczeć) dźwięki "aaam", "ooom", "aaaum" przy wydechu. To jeszcze bardziej wspomaga wejście w bardzo głęboki relaks i usuniecie blokad. Po

pewnym czasie powtarzania ćwiczeń wszelkie wrażenie dysonansu zniknie. Po tym ćwiczeniu policzysz do 3. Wtedy będziesz już w stanie "Focus 3".

Przy końcu każdego nagrania będzie słyszalny silny sygnał beta. Sygnał ten pomaga przywrócić stan zwykłej świadomości, nazywanej umownie stanem "l". Należy go słuchać do momentu aż zniknie.

Pomaga to też w tym, by usunięta została możliwość stresu przy zbyt nagłym przechodzeniu z bardzo głębokiego relaksu do stanu " l"

 

 

14 Listopada [Notatka #1]

Więc zaczynam. Pierwsze ćwiczenie uznaje za zaliczone na 5. Tutaj chce jednak zdradzić pewny trick jaki stosuje by mieć lepsze doznania. Zakrywam szczelnie oczy czarną koszulką albo obwijam szalikiem tak by nawet po otworzeniu oczu widać było tylko ciemność. Pije melisy czekam 15 minut kładę się i odpalam hemi sync. Wykonuje polecenia zgodnie z głosem Monroe :)

 

Bardzo szybko osiągnąłem całkowity relaks. Oddycham spokojnie i głęboko. Kiedy dochodzę do momentu stworzenia skrzynki na negatywne myśli i problemy zaczynają się pierwsze pozytywne efekty.

Kiedy wkładam do Niej mentalnie swoje problemy po prostu czuje jakby ze Mnie wychodzą. Zamykam skrzynie odwracam się i zapominam o nich.

 

Osiągnąłem stan w którym przestał istnieć czas i miejsce byłem tylko JA prawdziwy Ja zawieszony gdzieś w czerni próżni.

Naprawdę bardzo przyjemne uczucie czułem całego Siebie harmonie bardzo mi było dobrze. Osiągnąłem cel dostroiłem swój umysł do focus 3.

 

 

 

15 Listopad [NOC#2]

 

Wspomagacze:

-Herbata z melisy.

- Szalik okręcony wokół głowy by oczy nie miały dostępu do światła.

- Hemisync Wave 1 Ćw nr 2

 

 

Tutaj Opis zamierzonego ćwiczenia:

 

Wprowadzenie do Focus 10 - (Intro Focus 10) - Ustala stan umysł świadomy - ciało śpiące (FOCUS 10). (CD 1, ścieżka 2)

 

Podczas tego nagrania nauczysz się wchodzenia w stan świadomości FOCUS 10. Jest to stan, w którym umysł jest czujny, a ciało głęboko zrelaksowane.

Do tego stanu przejdziesz przez osiągniecie najpierw FOCUS 3, a później stopniowe rozluźnienie i odprężenie całego ciała. Takie rozluźnianie pomaga zawsze w osiągnięciu pełnego relaksu dla ciała i umysłu. Przy tym stopniowym rozluźnianiu ciała będziesz kolejno zliczać do 10 skupiając uwagę na poszczególnych częściach ciała. Takie zliczanie i skupianie uwagi pomaga jeszcze bardziej się rozluźnić. Dokładniej. Jest to znane we wszystkich technikach relaksacyjnych.

W głębokim stanie relaksacji FOCUS 10 możesz czasem usłyszeć szmery krwi w tętnicach, może nastąpić spontaniczne odczuwanie czy słyszenie zdalne, niekiedy słychać, że pory skórne oddychają.

Rozluźniaj się swobodnie dalej. By wejść do stanu zwykłej świadomości "l", odliczaj od 10 do l (liczenie powrotne).

 

14 listopada [Notatka#2]

Tak się złożyło w trakcie ćwiczenia siadła mi bateria w słuchawkach. Ogólnie klapa nie dostroiłem się do focus 10. Dziś następna próba.

 

16 Listopad [notatka]

 

Cały czas ćwiczę wejście i utrzymanie się w focus 10. Przychodzi mi to z łatwością. Oczywiście dzięki bardzo dobrej metodzie relaksacji.

Powinniśmy oddychać takim samym tempem np. 5 sekund wdech i 5 s wydech ciągle jednym tempem. Jeśli mamy problem z całkowitym wejściem w focus 10 stosujemy 10 pkt relaksację zawartą w ćw każdej partii ciała. Poza tym w tym ćwiczeniu ważny jest podświadomy program wykonywany w stanie focus 10 który mówi naszej podświadomości że kiedy dotkniemy ręka środka czoła przypomnimy Sobie wszystko czego zapragniemy. To będzie ważne.

Stosujcie w miarę często afirmację którą podaje Monroe "Jestem czymś więcej niż Moim fizycznym ciałem. Skoro jestem czymś więcej...(itd.)"

Mam nadzieję zainteresowani w tym programie wchodzenia od początku w Astral opanowali już focus 10.

 

 

17 Listopada [Notatka]

 

Więc znów właśnie wracam z eksploracji focus 10 przy ćwiczeniu nr 2 z pierwszej płyty. Właściwie to idę już swoim tempem i Monroe zostawiam w tyle kiedy on mówi o relaksacji i początkowej fazie wprowadzającej w focus 10 ja już tam jestem. Dziś w focus 10 miałem tak silny paraliż rąk że myślałem przez chwile że już tak mi zostanie i straciłem ręce ;) poza tym kiedy ogarnęła mnie nuda już tym ćwiczeniem w którym czuje się swobodny. Miałem silne wyrzucenie świadomością i ukazanie mi się wizji jak śpiewam sobie na amerykańskiej ulicy z Snoop Doggiem. To było coś chyba pora przejść do następnego ćwiczenia.

 

18 Listopad

 

Nowe ćwiczenie

 

Zaawansowany Focus 10 - (Advanced Focus 10) - Poszerza percepcję i uczy lepszej kontroli nad osobistą energią. (CD 2, ścieżka 1)

 

W czasie tego ćwiczenia będziesz uczyć się wchodzenia w FOCUS 10 w sposób zaawansowany ( o ile wcześniej ćwiczyłeś skutecznie z poprzednimi nagraniami). Będziesz dwukrotnie wchodzić w stan 10 dla większej skuteczności. Nauczysz się też lepszej kontroli nad osobistą energią. Za pomocą strojenia rezonansowego zwiększyłeś znacznie swoją witalność. Obecnie powiększysz ją jeszcze bardziej przez utworzenie wokół siebie Balonu Energii Rezonansowej. Będziesz odpowiednio prowadzony dla jego utworzenia. Twój Balon Energii - to wysoko poziomowy stan energetyczny, wewnątrz i na zewnątrz Twojego ciała. Stanowi intensyfikację energii. Do tego pola energetycznego będzie miała dostęp tylko energia, która ma stan wyższych, subtelniej szych drgań. Ten Balon będzie Cię ochraniał. Będzie również pomocny przy dalszych ćwiczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...