Jump to content

Dziwne!! nie wiem co ten sen znaczy. pomóżcie ...


Samantha71

Recommended Posts

Otóż śniło mi się ostatnio że byłam w jakimś wielkim szklanym "pudełku" i nagle zaczął się sypać do niego piach, a mi zaczęło brakować tlenu.. Później nagle znalazłam się na cmentarzu obok jakiegoś grobu... i stało obok tego grobu wiele osób. Smutnych i płaczących. Próbowałam się spytać kogoś co się stało, ale nikt mi nie odpowiedział. W pewnym momencie udało mi się przepchać przez ten tłum do tego grobu i zobaczyłam że na tym nagrobku widnieje moje imię i nazwisko... Nie mogłam w to uwierzyć. A ci ludzie tak jak stali tak dalej stoją.... W którymś momencie zobaczyłam kilka km dalej chłopaka który mi się bardzo podoba... (chodzimy razem do klubu sportowego). Później ci ludzie co stali przy tym grobie nagle zniknęli i ten chłopak do mnie podszedł i powiedział "widzisz co zrobiłaś! Miałaś ich gdzieś a oni i tak przyszli na twój pogrzeb".

 

Potem się obudziłam z płaczem... Sorki że tak chaotycznie opowiedziałam ten sen.

Link to comment
Share on other sites

najprawdopodobniej jestes w jakiejs pulapce, ktorej nie zauwazasz, a ktora moze doprowadzic cie do klopotow. ludzie ktorzy plakali 'a ty mialas ich gdzies' pewnie symbolizuja, ze powinnas byc lagodniejsza, zyczliwsza dla ludzi. chlopak byl, wiec moze cos znaczyc w twoim zyciu, moze nie teraz, ale kiedys, moze jest toba zainteresowany, ale widzi jakas twoja wade (ta szklana pulapke) ktora go od ciebie odpycha?

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam mała to też śnił mis ię taki sen że byłam w mieszkaniu moje babci.. (babcia opiekowała się mną przez rok) i siedziałam w pokoju gościnnym i na regale pojawił się piach. I zaczął on spadać na podłogę i w pewnym momencie pokój zrobił się strasznie mały,a piasek zaczął wypełniać pokój i nagle zaczęłam się dusić

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Czytając twój sen mam wrażenie że twoim problemem jest poprostu nieśmiałość ( to moim zdaniem jest te szklane pomieszczenie), czasami jest to tak silne że zapiera ci dech ( to ten piasek - on cie blokuje nie pozwala oddychać, wydawać dzwięków). Dlaczego tak myślę, zwróć uwagę z jakiej odległości dostrzegasz tego chłopaka - z kilku kilometrów, a jak do ciebie podszedł to miał do ciebie pretensje a czy przypadkiem nie jest odwrotnie to ty nie podchodzisz z obawy przed jakimiś przykrościami?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...