Jump to content

walka, śmierć, pękająca czaszka, agresja krew, bezwzględność


ewa0588

Recommended Posts

Witam, dziś w nocy- niedługo przed przebudzeniem śniła mi się walka dwóch rosłych mężczyzn na ringu. Była przepełniona agresją. Mimo, że wydawało mi się, że obserwuję ją z daleka- widziałam ją bardzo dokładnie. Mężczyźni byli bardzo brutalni. Finał walki był następujący- gdy jeden z mężczyzn nie miał już szans, drugi dopadł do niego i zaczął go strasznie bić. Lala się krew, następnie usłyszałam dźwięk odłączających się od siebie części tkanek kostnych. Zobaczyłam, że jednemu z mężczyzn(bitemu) pękła czaszka(dokładnie jej górna część). Następnie została przez bijącego oderwana, rzucona na podłogę i bijący mężczyzna zaczął bez opamiętania po niej skakać- miażdżąc ją.Widziałam również "wnętrzności" głowy umierającego już mężczyzny- jednak nie były typowe. Nie było tam mózgu- lecz szaro-brunatna masa. Co to może oznaczać.

 

Dodam tylko, że kilka dni przed tym snem śnił mi się nieboszczyk w pozycji pionowej jakby zbliżający się do mnie.

 

Z góry bardzo dziękuję za interpretację.

 

Ewa

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zainteresowanie moim snem :)

 

Mam 22 lata, studiuję... a moje życie uczuciowe, cóż.. ostatnio nie wygląda najlepiej. Jestem w związku z mężczyzną starszym ode mnie, jednak ostatnio pojawiły się liczne nieporozumienia, 3 dni temu doszło do poważnej kłótni.. Jeżeli to ma również znaczenie, jesteśmy ze sobą ok. 2 lat z przerwą.

Link to comment
Share on other sites

Pytanie było z mojej strony ze względu na tego drugiego faceta bo zastanawiałem sie dlaczego pojedynek ale biorąc pod uwagę że poszło pracę a za pracę odpowiada strona męska to mogłoby miec to sens. A twoim zdaniem wygrałaś czy przegrałaś ( czy to tobie rozwalono czaszkę czy to ty rozwaliłąś mu głowę)?

Link to comment
Share on other sites

Ja całą walkę jedynie obserwowałam- nie brałam w niej udziału. Zastanawiające jest również to, iż żaden z mężczyzn nie przypominał osoby z którą kiedykolwiek w życiu miałam styczność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...