Jump to content

Malutkie szczury, woda, dziecko


agasennik

Recommended Posts

Witam,

 

Dziś obudziłam sę spocona ze strachu. Śniło mi się, że jesteśmy u znajomych, weszłam do nich do toalety, spuściłam wodę i woda wybiła. Więc krzyknęłam do koleżanki, żeby się tym zajęła. Ale woda tak mocno wybiła, że wraz z tą wodą wypływały takie malutkie czarne szczury. Wzięłam swoje dziecko na rękę i poślizgnęłam się. Upadłam na tą wodę i te szczury zaczęły mi wchodzić pod szyję. Ruszyłabym się, ale chciałam uratować moje dziecko.

Okropnie boję się szczurów. Co może oznaczać ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałem sie dla tego że intryguje mnie to sformułowanie że "idą mi pod szyję" tak jakby miało to coś wspólnego z gardłem. Ale zaraz ty upadłaś to może chodzi o twoje gardło i twój powrót choroby?

Link to comment
Share on other sites

Chodziło o to, że idą mi pod szyję ale od drugiej strony, tj od kręgosłupa wchodzą mi pod włosy na odcinku szyjnym....Jak to się precyzuje przy bliższym zapoznaniu. Sławku, napisz więcej bo szykuje się interes z tymi znajomymi ze snu i nie wiem co robić....

Link to comment
Share on other sites

No dobra spojrzymy na to z innej strony.

Woda to energia (czyli mogą być również pieniądze), wybija, wraca czyli coś co pozornie wydaje się ideałem wrzucasz mało dostajesz dużo ale aż za dużo ale woda wraca z "lokatorami" niby nic bo są małe i wydawałoby się że nie istotne (to jakieś problemy)co najważniejsze dopiero po wywróceniu się okazują swoją "prawdziwą twarz" prawdziwe zagrożenie to że idą od strony pleców świadczy o tym że ciężko się przed nimi obronić, Nie widzisz przeciwnika atakują nie po dżentelmeńsku od tyłu.

dalciebie w tym przypadku najważniejszy jest upadek, czyli zmiana postrzegania intuicja podpowiada ci - stań obok sytuacji bo będąc w środku nie widzisz wszystkiego bo obraz malowany przez wspólników jest nie kopletny zgodnie z zasadą jak coś jest idealne to pewnie ma ukrytą wadę.

Przemyśl to sobie nie podejmuj decyzji pochopnie ani na podstawie mojej pisaniny ani na podstawie zapewnień drugiej strony tu trzeba spokoju i rozwagi bo pozorne zyski mogą zakrywać potęcjalne straty przewyższające zysk po wielokroć.

Już sama symbolika sedesu wzbudziła moje zaniepokojenie a w twoim przypadku podświadomość dołożyła ci jeszcze zagrożenie dla twojego dziecka a to wprzypadku matki jest to największa lampka ostrzegawcza jaką znam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...