Jump to content

Nie wiem czy na on jakieś przesłanie


Guest Astra_

Recommended Posts

Nie wiem czy mój dzisiejszy sen ma jakieś przesłanie czy jest tylko odzwierciedleniem moich pragnień ale zapytam bo sny które wydają mi się znaczące zbieram do kupy i tworzy mi się znakomity obraz rzeczywistości :)

 

Śniło mi się że zadzwonił do mojej mamy mój znajomy (on nie ma do niej numeru no i faktycznie czekam aż zadzwoni bo nie mam z nim kontaktu w tej chwili) że potrzebuje żebym ja przyjechała z pieniędzmi do niego do salonu samochodowego bo on kupuje auto i zabrakło mu pieniędzy. Ja tych pieniędzy nie miałam ale pojechałam. Pamiętam taki szczegół zanim wyszłam z do mu miałam problem z ułożeniem włosów (w rzeczywistości go nie mam układają się same) Najpierw byłam z mama a potem mama zmieniła się w przyjaciółkę. Nie wiem jak ale nie dotarłam do salonu tylko spotkałam się z nim gdzieś po drodze i okazało się że on nie potrzebuje pieniędzy tylko sam mi jeszcze je dał żebym sobie wzięła ,,na waciki,,. Ja zaczęłam się go pytać czemu go tak długo nie było że się nie odzywał że myślałam że nie wróci. A on mi odpowiedział że nie zostawił by mnie i przytulił.

Tylko że ja akurat pytałam o to nie w kontekście uczucia tylko całokształtu.

 

A i w ogóle to cały sen chodziłam w dresie nawet całkiem ładnym ale ja nie chodzę w dresie

 

 

Pozdrawiam

Edited by Astra_
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zacznę od dresu - dres to takie ubranie mniej oficjalne ale zapewniające nam swobode ruchów stąd idealnie sprawdza sie w sporcie a raczej odwrotnie ze sportu do zycia codziennego ale co to wspólnego ma ze snem to jest taka wskazówka że ten sen to taki "luźny" przekaz ot takie pogaduszki. W ramach ćwiczeń twoja podświadomość pokazuje ci z czym sie teraz borykasz - włosy- czyli jakieś mysli zaprzątają ci głowę oczywiście myśli są skierowane na osobę "kupującą samochód" i problemy z tym że mógłby sie częściej odzywać.

Co do przekazu to ja mam tylko jedne pytanie - gdzie "kupiłaś" takie włosy których nie trzeba układać - bo chyba muszę swoje reklamować, puki jeszcze są?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Nigdzie z takimi się urodziłam kręcą się naturalnie więc nic z nimi nie muszę robić :)

 

Dziękuje za odpowiedz :) Chciałam Ci powiedzieć że kiedyś interpretowałeś mi sen w którym wystąpiły ramy czasowe od połowy listopada do końca roku kościelnego że coś się w tym czasie wydarzy jakiś przełom w uczuciach. Miałeś racje wydarzył się a raczej to wydarzenie wciąż trwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...