Jump to content

Chiński horoskop na 2011


arabika

Recommended Posts

Szczur:

Miłość

W lutym romantyczne relacje przyniosą Wam wiele satysfakcji i przyprawią o prawdziwy błogostan. Nareszcie poczujecie się spełnieni, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. W maju zatęsknicie za ciszą i bezpieczeństwem domowego ogniska. Nie zaniedbujcie partnera i rozmawiajcie z nim jak najwięcej –tylko tak unikniecie nieporozumień. W lipcu single przezyją chwile niezapomnianej rozkoszy z osobami spod znaku Królika. Koniec lata to czas dla znajomych i przyjaciół – będzie obfitował w liczne spotkania.

Praca

W styczniu dla osób pracujących w księgowości bądź ubezpieczeniach zapowiadają się prawdziwe żniwa – korzystajcie z okazji. Osoby pracujące w niezależnych zawodach mogą spodziewać się w marcu pewnych strat – zwłaszcza artyści. Grudzień zapowiada się za to bardzo korzystnie – możliwe wysokie wygrane.

Zdrowie

Przez cały rok niebo będzie sprzyjało dostosowaniu się do zdrowej i naturalnej diety. Najlepsze miesiące na rozpoczęcie działalności sportowej to marzec i październik – właśnie wtedy będziesz dysponować największa energią. Zimą czerp ragość z nart, latem z pływania.

 

 

Bawół:

 

Miłość

W kwietniu wielka erotyczna siła zawładnie Wami na pewien okres. Być może jakaś nowość i odmiana jest Waszą niezaspokojoną potrzebą? Najlepsi partnerzy to: Smok, Wąż, Koń i Owca. Lato będzie niezapomnianym okresem - zdobędziesz nowe, namiętne doświadczenia.Ten czas to prawdziwa uczta dla zmysłów!

Praca

Dla wielu ten rok przynosi ryzykowne doświadczenia i inicjatywy związane z edukacją, ale pamiętaj, że kto nie ryzykuje ten nie ma, dlatego nawet jeśli nie przyniesie Ci to rezultatów warto rozpocząć naukę dla samej satysfakcji. P ważdzierniku nowe wyzwania, które pozwolą Ci natychmiast zobaczyć raultaty.

Zdrowie

W maju koordynacja ruchu i spostrzegawczości będzie pozostawiała wiele do życzenia. Poczujesz się zmęczony. Czerwcu zachowaj spokój pomimo zwariowanego tempa życia – postaraj się odpoczywać i unikać nieprzespanych nocy. Zima to dobry czas na rozpoczęcie nowej dyscypliny sportowej – zastanów się nad taką, która pozwoli Ci wzmocnić masę mięśniową.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tygrys:

 

Miłość

Jeśli jesteś osobą samotną, na wiosnę postanowisz to zmienić, nawet jeśli będzie to od Ciebie wymagało zmiany dotychczasowego życia. Kobietę zauroczysz umiejętnością opowiadania w niezwykły sposób o prozaicznych sprawach. Dzięki stosowaniu zasad savoir-vivru możesz zacieśnić swój związek z partnerem spod znaku Szczura. Zimą wspólnie odkryjecie nową pasję. Jedno z Was będzie marzyło o przeszłości.

Praca

W maju i czerwcu będziesz inspirował się ambicjami. To jest Twój czas-właśnie teraz jesteś najbardziej wydajny, a Twój intelekt pracuje na najwyższych obrotach. Twoje pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z działalnością gospodarczą, bądź intelektualną (public relations). W okresie zimowym, zwłaszcza w listopadzie, wykażesz się umiejętnością podejmowania decyzji pod presją czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze.

Zdrowie

Przez większość roku będziesz w posiadaniu olbrzymich sił witalnych. Czekają Cię wielkie emocje. Zima obdarzona jest szczególną energią – będziesz mógł poświęcić ten czas na poprawę swojego wyglądu fizycznego.

 

Królik

Miłość

Jeśli jesteś samotny i szukasz drugiej połowy najlepszy czas na zawieranie nowych znajomości to maj. Własnie wtedy możesz oczekiwać miłości, namiętności i zmysłowości. Lipiec i wrzesień to czas, w którym otrzymasz wiele propozycji romantycznych. Upominki od partnera, kwiaty, urocze kartki to znak byś pomyślał, czy nie warto wstąpić w związek małżeński.

Praca

W tym roku przed Tobą trudne kroki i ciężkie projekty do zrealizowania. Gwiazdy Ci sprzyjają i nie dopuszczą do tego, by jakieś czynniki zewnętrzne dodatkowo Cię demotywowały. Zimą nie trać czasu na bezsensowne wynurzenia, nie lękaj się tylko działaj bo będzie to dla Ciebie bardzo korzystny okres. Otrzymasz zlecenia, dzięki którym możesz awansować.

Zdrowie

W lutym będziesz otwarty na nowe kontakty i osiągniesz błogi stan emocjonalny. Osoby, które uprawiają jakieś dyscypliny sportowe mogą spodziewać się skurczy bądź drobnych kontuzji. Wiosną Wasza sytuacja zdecydowanie się poprawi – będziecie mieli okazję do prezentacji swojej tężyzny fizycznej – nikt nie będzie w stanie się Wam oprzeć. Listopadzie i grudniu spróbujcie swoich sił w nowej dyscyplinie sportowej – może tenis albo squash.

 

 

 

 

Smok

Miłość

Można oczekiwać roku, w którym Twoja krew popłynie w żyłach jak burza... Dopadnie Cię uczucie, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś! W lutym osiągniesz swój cel! Ślub już wkrótce! Natomiast kto już jest szczęśliwym małżonkiem po raz kolejny spróbuje odświeżyć swoje relacje z partnerem. Będzie tat, jakbyście byli jeszcze nastolatkami. Czułe gesty i ciepłe słowa pomogą Wam w cudownych przeżywaniu wspólnych chwil.

Praca

Jeśli uprawiasz wolny niezależny zawód Gwiazdy zapowiadają dobrą okazję do zarobku. W maju mogą pojawić się przejściowe problemy związane z kontrahentami zagranicznymi. Uważaj również w październiku na pułapki jakie może na Ciebie zasrawić kolega z pracy – może on Cię obciążyć dodatkowymi obowiązkami, które w rzeczywistości należą do niego.

Zdrowie

Przez większą część roku będziesz dysponować ogromnymi pokładami pozytywnej energii. Masz w sobie wielką siłę! Musisz jedynie uważać zimą na drobne infekcje.

Link to comment
Share on other sites

Wąż:

Miłość

Niebo w kwietniu będzie pomagać tym, którzy są samotni i pragną znaleźćpartnera. W tym czasie możecie spotkać partnera na całe życie. Sierpień i wrzesień to korzystny czas dla związków, które przechodzą jakiś kryzys – znajdziecie sposób na rozwiązanie problemów, zaczniecie znów mówić jednym głosem. Październik, listopad i grudzień - te miesiące przyniosą Wam prawdopodobnie konkurenta – walczcie o serce swojego partnera.

Praca

Od lutego do kwietnia nie darz zaufaniem kolegi jest niebywale ambitny – on dąży do celu po trupach. Przez niego możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji. W maju sprawdź dokładnie finanse, abyś nie dał wciągnąć się w jakieś oszustwo. Zima będzie dla Ciebie bardziej przyjazna. Gwiazdy zapowiadają szczęscie w grach i zawarcie nowych, bardzo korzystnych kontaktów zawodowych.

Zdrowie

Przed wiosną nie podejmuj ryzyka, które wymaga ciężkiej pracy, bo Twój organizm nie jest na to przygotowany i może sobie z tym nie poradzić. Jeśli chcesz uniknąć stresu musisz odpowiednio wypoczywać i nie zamęczać się pracą umysłową. Zimą spotkasz niebywale atrakcyjną silną osobowość, która będzie Cię do siebie przyciągać tak mocno, że nie będziesz w stanie się jej oprzeć.

 

 

Koń:

Miłość

Kompromis to ważna sprawa w związku. Unikaj romansu i flirtu, aby nie zostać posądzonym o zdradę. W czerwcu spotkasz kogoś starszego od siebie, któ nauczy Cię prawdziwej miłości. W listopadzie zadbaj o swoje interesy i swoją przyszłość, nie myśl tylko o impulsywnej namiętności. Jeśli spadło na Ciebie nagłe uczucie uwazaj, aby nikogo nie rozczarować- możesz później żalować nieprzemyślanych decyzji.

Praca

W maju Twoja sytuacja nie będzie najkorzystniejsza, ale wszystko pomyślnie się ułoży. Druga połowa września to czas, kiedy możesz przestać bać się kredytów i zaryzykować w grze. Październik, listopad i grudzień zapewnią mnóstwo sytuacji, w których będziesz mógł spełnić swoje ambicje. Zabłyśniesz pomysłami i kreatywnością.

Zdrowie

W marcu będziesz korzystać z nieograniczonych pokładów pozytywnej energii. Będziesz doskonale wiedział, który moment jest najlepszy i doskonale go wykorzystasz. W maju i czerwcu gwiazdy radzą dużo odpoczywać i relaksować się. Zima przyniesie kilka zauroczeń i rozczarowań.

 

 

Koza

 

Miłość

W kwietniu możliwy ciężki czas dla par, które jeszcze nie zalegalizowały swojego związku. Spory, zły humor i spory mogą zakłócić idylliczny klimat. Staraj się zachować spokój, cierpliwość i wykorzystaj swój rozum oraz zdrowy rozsądek, aby na nowo zbudować relacje z partnerem . Latem przypływ pozytywnych emocji i możliwość spotkania nowych fascynujących osób.

Praca

Będzie to rok przygotowań. Zmiany jakie zajdą w noeych firmach będą konieczne do zaakceptowania, ponieważ mogą przynieść wiele świadczeń. W październiku niezapowiedziane wydatki domowe. W listopadzie strzeżcie się kradzieży.

Zdrowie

Styczeń to czas, w którym poczujesz się zmęczony i osłabiony. Zrelaksuj się uprawiając spoart, ale pamiętaj, żeby Twoje treningi nie były zbyt intensywne. Reszta roku będzie spokojna. Poddasz się niekonwencjonalnej metodzie leczenia, która przyniesie Ci wiele korzyści.

Link to comment
Share on other sites

Małpa:

 

Miłość

W lutym zostanie otwarta przed Tobą nowa brama…przeżyjesz magiczny czas uniesień miłosnych być może z osobą spod znaku Smoka. Kwiecień i maj to miesiące, które pobudzą Twoje zmysły, przeżyjesz dreszczyk emocji i nie będziesz myślał o przyszłości. Osoby pozostające w związku przeżyją chwile rozstania i tęsknoty z powodu wyjazdu partnera za granicę.

Praca

W maju pewne komplikacje i niepowodzenia mogą wyprowadzić Cię z równowagi. Lipiec to idealny czas na nowe inwestycje w dziedzinie gospodarki. We wrześniu ze szczególną ostrożnością planuj każde swoje posunięcie, zwłaszcza jeśli jesteś zależny od swojego pracodawcy. Listopad i grudzień to czas, w którym przyjdzie Ci zmierzyć się a biurokracją i będziesz zmuszony wstąpić na wojenną ścieżkę z urzędnikami.

Zdrowie

Zadbaj o swoją tężyznę fizyczną zwłaszcza w lutym, ponieważ w tym czasie będzie ona bardzo krucha. W czerwcu unikaj zdecydowanie ciężkich potraw – postaw na żywnośc lekką. Jeśli masz problemy z ciśnieniem we wrześniu postaraj się szczególnie unikać sytuacji, w których możliwe by były jego skoki. Zima jest dla Ciebie czasem szczególnie sprzyjającym – aby się zrelaksować zapisz się na siłownię lub poczytaj dobrą książkę.

 

 

 

Kogut:

 

Miłość

W marcu niebo sprawi, że przeżyjesz niekontrolowane wybuchy emocjonalne i szybsze porywy serca. Poczujesz chęć spędzania większej ilości czasu z ukochaną osobą. Latem czeka Cię ekscytujący okres uniesień erotycznych. Stanie się coś co wstrząśnie Twoim życiem emocjonalnym. W zimie będziesz spokojniejszy.

Praca

W styczniu osoby, które prowadzą własną działalność mogą spodziewać się nowych, lukratywnych kontraktów. Wiosna będzie czasem, który wynagrodzi Wam stracone chwile z bliską osobą. Lato upłynie pod znaliem pracy zawodowej i wspinania się poszczeblach kariery.

Zdrowie

Postaraj się poczynić jakies kroki związane ze zmianą swoich przyzwyczajeń żywieniowych. Pokochaj na nowo proste dania i składniki naturalne. Zima przywróci równowagę w Twoim stanie psycho-fizycznym. Znajdziesz dyscyplinę, w której będziesz mógł pozbyć się nadmiaru energii.

Link to comment
Share on other sites

Pies:

 

Miłość

Przez cały rok będziesz odczuwał dziwny pociąg do intrygujących sytuacji i osób, z którymi ciężko jest nawiązać trwałe relacje. Latem będziesz przyciągał do siebie ludzi, uważaj jednak, bo zauroczenie to nie to samo co prawdziwa miłość. Musisz sobie to zapamiętać, żeby uniknąć rozczarowania.

Praca

Styczeń i luty to miesiące, które mogą być dla Ciebie męczące ze względu na to, że przyniosą ze sobą niepokój i nadwrażliwość. Jednak dzięki wrodzonej inteligencji poradzisz sobie w każdej sytuacji. Zima to dobry czas na oszczędzanie, ale uważaj, bo mogą Cię zaskoczyć nieprzewidywalne wydatki. Nie uciekaj od problemów, bo tp tylko pogorszy Twoją sytuację – postaraj się je rozwiązać, im wcześniej tym lepiej.

Zdrowie

Ten rok przyniesie Ci znaczną poprawę samopoczucia psychicznego i fizycznego. Wewnętrzną energię postaraj się połączyć z pozytywnymi wibracjami płynącymi z domu – taka harmonia to stan, w którym najlepiej funkcjonujesz. Dla poprawienia kondycji używaj zimą różanej wody, wiosną zapachu mchu, latem zanurz się w woń drzewa sandałowego.

 

 

Świnia:

 

Miłość

Jeśli jesteś osobą samotną czeka nie Ciebie bardzo gorący i namiętny flirt, który może pozostawić w Tobie bolesne rozczarowanie jeśli zbyt mocno się zaangażujesz. Nowy partner spraw, że utracisz zmysły i oddasz się całkowicie chwili. To będzie jak uderzenie pioruna, które zakłóci rutynę dnia codziennego. Latem odczujesz pewien żal i tęsknotę – wszystko przez swoją zaborczą postawę. Zima spędzona z pewną wyjątkową osobą może przynieść Wam wspólną przyszłość.

Praca

W lutym nie zdradzaj swoich planów i projektów, bo ktoś może chcieć Ci zaszkodzić. Zwłaszcza, jeśli pracujesz na własny rachunek musisz być szczególnie ostrożny, by ochronić się przed atakiem konkurencji. W październiku powstrzymaj swoją impulsywność, ponieważ jeśli tego nie zrobisz możesz ponieść spore straty.

Zdrowie

Przez cały rok dybiesz czuć się dobrze, pamiętaj o tym, żeby podczas wolnych weekendów spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. W sierpniu możesz odczuwać lekkie zmęczenie, ale będzie to związane z ciśnieniem krwi. Postaraj się wtedy odpoczywać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...