Skocz do zawartości

Mini wrog i podroze w czasie


BXD

Rekomendowane odpowiedzi

SNILO MI SIE ZE POJECHALAM Z RODZICAMI W GORY ZMIENILAM SIE W SMOKA [ TO Z BAJKI JKBY CO] I LATAŁAM SE SPOJRZLAM W DÓŁ I ZOBACZYŁAM GROBKE OSOB W MASKACH MNIEJ WIECEJ TAK WYGLADALI http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-3kAs-8IASzusp9r_x9f0S7UCheOei2IPJwIMnTN_jVwHrIaW

[ W BAJCE NAZYWAJA ŁOWCAMI] I JEDEN Z NICH TO BYLA DZIEWCZYNA ZDJIELA MASKE I TO BYLA MOJA KOLEZANKA POMYSLALAM SE 'ONA MNIE ZDRADZIŁA' ODFRONELAM I JEDEN ZNICH ZOBACZYL MNIE I ZACZELI MNIE GONIC I SIE OBUDZILAM, NASTEPNY SEN TO BYL ZE PRZENIOSLAM SIE DO PRZYSZLOSCI JA Z PRZYSZLOSCI MNIE ZOBACZYLA I SIE PRZERAZILA JA ZRESZTA TEZ POIEDZIALAM JEJ ZE MUSI SIE NA TROCHE USUNAC LECZ PO PARY GODZINACH RODZICE NAS ZOBACZYLI PRZESTRASZYLI SIE POIWEDZIALAM IM WSZYSTKO,OCZYWISCIE I BYLI ŁOWCY XD JEDEN ZAATAKOWAL MNIE ALE DALAM Z NIM RADE GDY NADSZEDL CZAS POWROTU DO PRZESZŁOSCI TO SIE PORZEGNALAM ITD I TAK JAK W BAJCE ADJL MNIE WCIAGNAL WIR MAGICZNY I SIE OBUDZILAM , WCZORAJ SNIŁO MI SIE ZE W DOMU Z NIKAD PRZYSZLI ZNOWU CI ŁOWCY NIE KUMAM W KAZDYM PRAWIE SNIE ZE SMOKAMI MAM DOCZYNIENIA Z ŁOWCAMI ALE DOBRA TYCH ŁOWCÓW BYŁO 2 [JEDNA DZIEWCZYNA] ZACZELI MNIE GONIC ZGUBILAM ŁOWCZYNIE A ŁOWCA MNIE DOGONIL W POKOJU BRATANIE MIALAM GDZIE UCIEKAC :nie: WIEC SKULIŁAM SIE, ZAMKNELAM OCZY BO MYSLAMA ZE JUZ PO MNIE ON CALY CZAS STAL PRZY MNIE I PATRZYL NA MNIE ODŁOŻYL BRON I PRZYKUCNA PRZY MNIE JA OTWORZYLAM OCZY ZE ZDZIWIENIEM ON POWIEDZIAL '' NIE BOJ SIE NIE ZABIJE CIE '' JA PATRZYLAM NA NIEGO ZE ZDZIWIENIEM I ZE STRACHEM NA NIEGO SCIAGNAL MASKE I TO NIE BYL FACET TYLKO MOJA MAMA NASTEPNIE POWIEDZIALA ''MUSISZ UCIEKAC ŁOWCZYNI CIE SZUKA'' NOI WYLECIALAM PRZEZ BALKON A ONA BYLA NA DWORZU STRZELILA WE MNIE [OGLUSZYŁA ] PRZYWIAZALA MNIE DO DRZEWA I CZEKALA AZ SIE OBUDZE, GDY SIE ODTKNELAM STALA TYLEM DO MNIE ZDAZYLAM JEJ OGONEM ZDJIAC MASKE ONA SIE ODWROCILA A TO BYŁA KOLEZANKA, ONA CHCIALA ZADAC OSTATECZBY CIOS I NAGLE MAMA WYSKOCZYLA Z BALKONU I JEJ POWIEDZIALA ZEBY MNIE NIE ZABIJALA, JA SIE ZMIENILAM W CZŁOWIEKA I MNIE UWOLNILA I SIE OBUDZILAM [TROCHE PODOBNA HISTORIA JAK W ADJL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dobry sen.

A ta bajka to amerykański smok jake long.

Mój młodszy braciak to ogląda.

 

Chłopie porada dla ciebie:

-nie oglądaj tylu bajek przed snem

 

 

ps. Mój kolega który grał dawno temu w tibię, mówił że czasami po wyłączeniu kompa o 4-5 w nocy miał sny że go jakieś smoki czy behemoty goniły i z nimi walczył haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zadużo ogląsz telewizję i twoja podświadomośc w czasie snu musi sobie poukładać co jest prawdą a co fikcją stąd te głupie sny. Dotyczą one również ludzi dorosłych żebyś nie myślała że to tylko młodzieży się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...