Jump to content

Myszy, ojciec, łazienka - prośba do Sławomira


Guest sheina

Recommended Posts

Witaj Sławku...

 

Miałam dzisiaj bardzo specyficzny sen...

Śniło mi się, że sprzątałam łazienkę, a w trakcie wszedł do niej mój ojcec i zaczął czyścić prysznic, po czym widzialam jak jakąs chyba czarną mysz ,która chodziła po jego brzegach spuszcza w odpływie prycznica.. chce wąłscicie bo taki wird wodny ja porywa, mówi,ze musim sie jej pozbyc ponieważ jej nei znamy, a ona wygladał jakby łapkami prosiła o pomoc... obok niej znajdowała sie tez inna myszka i ta znalismy niby bo biegała swpododnie do tej pory , po calym naszym mieszkaniu, krzyczłąam, zeby tego nei robil,zeby je oszczedził bo potem te druga tez chcial utopic..wiec wzielam jakie splasitkowe polkoliste naczynie, po czym wybiegłam na dwór i zaniosłam uratowane myszki do jakiejś szopy...

 

:nie_na:

Link to comment
Share on other sites

Sheino!

Nie kieruj prośby tylko do mnie bo odstraszasz tym innych interpretatorów i przez to często odbierasz sobie możliwość odnalezienia zanczenia snu gdyż ja mogę wyjechać, umrzeć albo żona zakaże mi korzystania z internetu i co wtedy?

Dodatkowo ja nie zawsze potrafię odczytać dany sen czasem ze względu na tka zwane "gorsze" dni (mimo płci miewam takie) i dlatego nie wzielem sie za ten sen od razu.

A wracając do snu.

Robisz porządki w łazience czyli prawdopodobnie zmieniasz cos w "energetyce" lub rodzinie (to by tłumaczyło obecność twojego ojca). Myszy to szkodniki - wtym przypadku moim zdaniem jakieś przyzwyczjenia lub cechy charakteru, które np: twój ojciec ci wypomina. Obie wady znasz i z jedną to i owszem walczysz ale z drugą to łaczy cie cos wiecej niż przyzwyczajenie to jakby twoja natura. Chęć zmiany jest ale powierzchowna - myszy chowasz do stodoły - czyzbyś miała wrócić do starych przyzwyczjeń jak burza w domu trochę przeminie?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...