Skocz do zawartości

Myszy, ojciec, łazienka - prośba do Sławomira


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Sławku...

 

Miałam dzisiaj bardzo specyficzny sen...

Śniło mi się, że sprzątałam łazienkę, a w trakcie wszedł do niej mój ojcec i zaczął czyścić prysznic, po czym widzialam jak jakąs chyba czarną mysz ,która chodziła po jego brzegach spuszcza w odpływie prycznica.. chce wąłscicie bo taki wird wodny ja porywa, mówi,ze musim sie jej pozbyc ponieważ jej nei znamy, a ona wygladał jakby łapkami prosiła o pomoc... obok niej znajdowała sie tez inna myszka i ta znalismy niby bo biegała swpododnie do tej pory , po calym naszym mieszkaniu, krzyczłąam, zeby tego nei robil,zeby je oszczedził bo potem te druga tez chcial utopic..wiec wzielam jakie splasitkowe polkoliste naczynie, po czym wybiegłam na dwór i zaniosłam uratowane myszki do jakiejś szopy...

 

:nie_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheino!

Nie kieruj prośby tylko do mnie bo odstraszasz tym innych interpretatorów i przez to często odbierasz sobie możliwość odnalezienia zanczenia snu gdyż ja mogę wyjechać, umrzeć albo żona zakaże mi korzystania z internetu i co wtedy?

Dodatkowo ja nie zawsze potrafię odczytać dany sen czasem ze względu na tka zwane "gorsze" dni (mimo płci miewam takie) i dlatego nie wzielem sie za ten sen od razu.

A wracając do snu.

Robisz porządki w łazience czyli prawdopodobnie zmieniasz cos w "energetyce" lub rodzinie (to by tłumaczyło obecność twojego ojca). Myszy to szkodniki - wtym przypadku moim zdaniem jakieś przyzwyczjenia lub cechy charakteru, które np: twój ojciec ci wypomina. Obie wady znasz i z jedną to i owszem walczysz ale z drugą to łaczy cie cos wiecej niż przyzwyczajenie to jakby twoja natura. Chęć zmiany jest ale powierzchowna - myszy chowasz do stodoły - czyzbyś miała wrócić do starych przyzwyczjeń jak burza w domu trochę przeminie?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...