Skocz do zawartości

poronienie


isia78

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi sie że poroniłam niewiem który to był miesiąc,gdy wyszłam ze szpitala wracając do domu okazało sie że nieusuneli mi płodu i zaczełam rodzić,odebrałam sama dziecko było nieduże ale było wykształcone zapamiętałam że piersze co to sprawdziłam jaka to była płeć, to dziewczynka,odciełam pępowine i schowałam do torby owinięte,myślałam że nieżyje ale jak je pużniej wyjmowałam to sie okazało że sie rusza,i wtedy sie obudziłam,nigdy jeszcze niemiałam tak realnego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie jesteś pewna, co do swoich celów, które sobie postanowiłaś, ktoś pewnie stoi na Twej drodze. Tracisz nadzieję, powinnaś bardziej wierzyć w siebie, nie liczyć na innych.

Otworzą się nowe możliwości w Twoim życiu.

Czy masz własne dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi sie że poroniłam niewiem który to był miesiąc,gdy wyszłam ze szpitala wracając do domu okazało sie że nieusuneli mi płodu i zaczełam rodzić,odebrałam sama dziecko było nieduże ale było wykształcone zapamiętałam że piersze co to sprawdziłam jaka to była płeć, to dziewczynka,odciełam pępowine i schowałam do torby owinięte,myślałam że nieżyje ale jak je pużniej wyjmowałam to sie okazało że sie rusza,i wtedy sie obudziłam,nigdy jeszcze niemiałam tak realnego snu.

 

Ciąża w twoim przypadku może oznaczać jakieś zmiany które wprowadzasz w życie. To że poroniłaś oznacza to że zminy nastepują szybciej niż to planowałaś, skoro pojawia się szpital oraz rodzi się dziewczynka to tak jakbyś chciała coś zmienic w swoim życiu uczuciwym. dziecko chowasz do torebki a to taka kobieca "zewnętrzna macica" to w torebce kobiety przechowują wszystkie swoje ważne rzeczy czyli zmiana którą wprowadzasz jest dla ciebie bardzo ważna może dotyczyć spraw rodzinnych lub uczuciwych i jak narazie wiesz o nij tylko ty (to jest to chowanie do torebki).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...