Skocz do zawartości

Czy jakaś dobra duszyczka pomoże mi w interpretacji rozkładu?


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co ja tu widzę (uczę się,więc proszę o wszelkie poprawki) to czeka mnie jakiś wyjazd do innego miasta? z jakimś mężczyzną...brunetem? Mam również otrzymać jakąś wiadomość o pewnym mężczyźnie.. Również widzę tu jakieś dodatkowe zajęcie.. Co przykuło moją uwagę to to,iż wyszło mi w "teraźniejszości" wesele(!) pomimo,iż jestem singlem ;) Może źle to odczytałam?

 

Proszę o poprawki mojej interpretacji oraz o dopełnienie wszelkimi wiadomościami jakie można odczytać.

 

oczywiście ustaliłam,że kartą reprezentującą mnie jest dama czerwo

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rozkładzasz karty w podobny sposób do mojego. Ja tam niestety ślubu nie widzę. Za to widzę jakieś małe zmartwienie,albo niewielką chorobę w młodego człowieka, którą przejmie się też mama.

Z twojej interpretacji wynika, że zupełnie inaczej czytasz karty;) Ale każdy ma swój sposób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkład ten był już jakiś czas temu robiony i część się już sprawdziła ;) a więc wyjazd był,lecz z blondynem ;) wiadomość o pewnym mężczyźnie również do mnie dotarła ;) jednak nie sprawdziło się o dodatkowym zajęciu ;) a wesele to myślę,iż chodziło tu o wesele mojej znajomej ;)

Za to zmartwień było duużo no i choroba jakaś też była;)

dziękuję za interpretację;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, widzę, że to sprawa stara, ale uczę się i pozwoliłam sobie zinterpretować ten układ:

moim zdaniem, był wyjazd z kimś ci bliskim, przyjacielem, głownie w celach zarobkowych, był to udany wyjadz pod względem finansowym, może nawet między wami coś się zaczeło rodzić lub ty liczyłaś na to.

Widzę także niestety później poważne kłopoty finansowe, nawet próbę wyłudzenia pieniędzy, chorobę (jakiegoś młodego mężczyzny), dużo zmartwień. byłabym wdzięczna za odpowiedź czy tak było. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...