Skocz do zawartości

Huna Turbo


Nowoczesny Kahuna

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie 10 lat zajmuję się huną. W wyniku badań, które w międzyczasie przeprowadziłem doszedłem do odkryć,

które są unikalne w skali światowej i rzucają całkiem nowe światło na to, co rządzi ludzkim losem.

 

Uzyskane przeze mnie wyniki są znacznym rozwinięciem tego, co mówi nauka huny i pozwalają ludziom

zrozumieć jakie są źródła ich doświadczeń.

 

Zainteresowanych odsyłam do mojego artykułu. Link poniżej.

Taraka: Co nami kieruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrywcze jest to, że teraz nie tylko wiadomo, że coś takiego jak plan na życie istnieje ,

ale jeszcze wiadomo, a przynajmniej na razie ja wiem, gdzie on jest zapisany i z czego się składa

i jak go zmienić, aby narzędzia huny okazały się skuteczne w osiągnięciu tego co chcemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przynajmniej na razie ja wiem, gdzie on jest zapisany i z czego się składa

i jak go zmienić, aby narzędzia huny okazały się skuteczne w osiągnięciu tego co chcemy

a gdybyśmy to my chcieli wiedzieć jak zmienić...? :P

 

 

A tak serio - no to wiele z huny w tym artykule nie ma. Dużo karmy ( i to takiej njuejdżowej) okraszone odrobiną psychologii. Zobaczymy jakie będą te metody zmiany tego planu :P

 

Bo na razie to mało unikalne w skali światowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to akurat takie odkrywcze. Bo co w tym jest nowego?

Pewnie nic, o czym by nie pisał Crowley 10 razy prostszym językiem w Magiji w Teorii i Praktyce :)

 

Reasumując, nie każdy na przykład może zostać milionerem, chociaż statystycznie częstość występowania milionerów na 100 000 mieszkańców jest pewnie większa w Stanach Zjednoczonych niż w Polsce, a to z tego powodu, że z jakichś względów tamten obszar został wybrany jako miejsce tego typu doświadczeń i dusze, które akurat tego chcą doświadczać, tam się inkarnują lub w inny sposób powodują, że człowiek znajduje się w tamtym środowisku."

Raczej to, że "częstość występowania milionerów na 100 000 mieszkańców jest pewnie większa w Stanach Zjednoczonych niż w Polsce" wynika to po prostu z historii, a nie z żadnych turbomistycznych inkarnacji ;) Chociaż gdyby się inaczej zgieła historii sprężyna...

 

Albo, że rolę osoby schorowanej możemy ukształtować w taki sposób, że podświadomość nada taki kierunek pełnieniu tej roli, aby jej efektem było wyzdrowienie poprzez dotarcie do właściwego lekarza, który tej osobie pomoże."

No tak, ale na czym to się różni od normalnej huny? :P

 

Stosowane różnego rodzaju techniki mają najczęściej charakter pomocy doraźnej i pomimo niewątpliwych korzyści z zastosowania ich na dany moment nie są na tyle silne czy skuteczne, aby na trwałe zmienić kierunek losu człowieka, zwłaszcza w tych dziedzinach, w których regularnie doświadcza on niepowodzeń

Bo do tego jest potrzebna gruntowna psychoterapia a nie doraźne środki, które bez odnalezienia przyczyn stają się jedynie środkiem przeciwbólowym. A te wszystkie wizualizowane samochody można będzie kant o d... potłuc, bo i tak nie dadzą człowiekowi prawdziwego szczęścia.

 

Dużo karmy ( i to takiej njuejdżowej) okraszone odrobiną psychologii.

mi to jeszcze analizę transakcyjną Berne'a przypominało, kiedy mowa było o tym, że ludzie wchodzą w role i powtarzają te same błędy bo takie są reguły gier w które grają.

 

Aczkolwiek, generalnie artykuł byłby lepszy gdyby ta teoria nie była aż tak rozbudowana i oparta na niepewnym gruncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Komentatorzy,

mój artykuł nie jest dla was. To jest dla tych osób, które nie znajdują sposobu na to aby sobie poradzić z problemami

w życiu pomimo tego, że się starają. BO JEST NA TO METODA

 

On jest także dla tych naiwniaków, którzy mają marzenia, jak ci " myślący, że samym pozytywnym myśleniem np. zostaną modelkami pomimo urody trolla i wagi mocno ponadstandardowej...albo, że zostaną Billami Gatesami wizualizując stosy pieniędzy trzy razy dziennie?", BO MOGĄ TO MIEĆ TYLKO MUSZĄ PRZESTAĆ SŁUCHAĆ MATOŁÓW

KTÓRZY SIĘ WYMĄDRZAJĄ PO PRZECZYTANIU KILKU KSIĄŻEK PISANYCH DLA LAIKÓW.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie Nowoczesny Kahuno! Poza faktem że Twój artykuł to teoria wyrażona w dość mało przystępny sposób i bez odniesienia do praktyki - to właśnie "napomagałeś" :P

 

Poza tym nie krzycz- kto krzyczy podczas dyskusji ten woła "Pomocy!"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...