Skocz do zawartości

była przyjaciółka ciąża, krzyżówka, encyklopedia, czarne ocz


sweety890

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wytłumaczeniu moich snów.Przez ostatnie dwie noce śni mi się moją była przyjaciółka z gimnazjum. Ten drugi sen jest jakby kontynuacja tego pierwszego. Pierwszej nocy spotkałam ja na klatce schodowej płakała. Miała duze czarne oczy i była w ciąży. Jak pytałam dlaczego po gimnazjum się nie odzywała odpowiedziała,że poznała mężczyznę i są razem, gdy zapytałam czemu płacze nie odpowiedziała, ale dała mi do zrozumienia ze z tym mężczyzna jest szczęśliwa. Wiem,że później widziałam,że jest w ciąży, ale nie pamiętam co się dalej działo. Dzisiaj znowu mi się śniła. Nie była już w ciąży. Ona rozwiązywała moja krzyżówkę do szkoły(dla siebie) ja szukałam odpowiedzi w encyklopedii.Wiem że obok była moja mama i chyba jej powiedziałam,że to ta moja dawna przyjaciółka, ale nie wiem czy coś odpowiedziała. Wiem,że siedziałyśmy tak jakby w parku. Jak zapytałam o studia to ona mówiła,przecież ostatnio ci mówiłam( nawiązanie do pierwszego snu) No i skończyło się.Ehh w senniku nie mogłam prawie żadnego wytłumaczenia znaleźć dlatego tutaj piszę;/ Dziękuje z góry za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety890, sądzę, że nie dajesz sobie spokoju z jakąś sprawą - męczy Cię to bardzo i dlatego w śnie pojawiła się postać przyjaciółki z gimnazjum. Nie lubisz patrzyć na czyjąś krzywdę, ale ze snu wynika na to, że w najbliższym czasie możesz zostać przed taką niemiłą sytuacją postawiona. Ważną postacią jest tutaj Twoja mama. Musisz słuchać jej, szczególnie teraz, bo wygląda na to, że są rzeczy, w których się nie zgadzacie. Twoja mama jest mądrą kobietą i na pewno pomoże Ci we wszystkim o co ją poprosisz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...