Skocz do zawartości

śmierć, ciża


reservoir

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie napiszę, że jestem chłopakiem tak samo jak opisany Łukasz.

 

Śniło mi się, że uprawiałem seks z łukaszem, moim przyjacielem który od 4miesięcy nie żyje. Popełnił samobójstwo. Później pamiętam, że nagle odnalazłem się w autobusie jadącym na dworzec PKP, ponieważ chciałem pojechać do Warszawy. W autobusie zorientowałem się, że jestem w zaawansowanej ciąży. Na dworcu o 14:57 (3minuty przed planowanym odjazdem pociągu), spotkałem swojego ojca z którym od bardzo dawna próbuje się już bezskutecznie spotkać, gdyż za każdym razem spotkania odwołuje lub nie przychodzi. Spotkałem go na dworcu i "wyciąłem" mu na białym T-shircie po /jego/ lewej stronie jakiś znaczek przypominający kształtem cyfrę 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reservoir, widać, że brakuje Ci przyjaciela, to co Was spotkało to wielka tragedia i bardzo Ci współczuję. Seks w śnie jest pragnieniem zbliżenia duchowego z tą osobą o której się śni. Tęsknisz za nim, prawda?

To, że nagle znalazłeś się w autobusie oznacza, że chciałbyś, aby to wszystko potoczyło się inaczej i chciałbyś mieć na to wszystko jakiś wpływ. Życie jednak nie oszczędza nam kopów w tyłek. Niestety..

Zaawansowana ciąża, czyli znoszenie konsekwencji jakiegoś działania, które przyniosło ze sobą zmiany w Twoim życiu.

To, że w śnie wystąpił ojciec, a Ty wyciąłeś mu znaczek na koszulce oznacza tylko tyle, że bardzo pragniesz spotkania z nim, niecierpliwisz się i nie możesz doczekać. Czujesz się także oszukany/zawiedziony.

Życzę rozwiązania wszelkich problemów i gorąco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...