Skocz do zawartości

Smierc meza


bedek1966

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne przepraszam.Snilo mi sie ze dowiedzialam sie ze moj maz nie zyje.Nie wiedzialam czy to prawda czy nie,nie chcialam przyjac tego do wiadomosci.Zastanawialam sie co ja teraz zrobie Boze myslalam jak ja sobie bez niego poradze jak bede zyc.Moi synowie pocieszali mnie z reszta jaK wszyscy a ja nie moglam uwierzyc w to ze jego nie ma.Potem nagle sobie przypomnialam ze musze zdjac jego obraczke zeby nie byl z nia pochowany,ze zostala mi tylko ona po nim.I tak cala noc w kolko to samo.Umeczyl mnie ten niesamowicie.Nie jestem do przesady przesadna ale wierze ze sny maja jakies znaczenie mniejsze czy wieksze ale maja.Mam nadzieje ze to wystarczy.Dziekuje i pozdrawiam.A jeszcze dodam ze w lutym tego roku moj maz zgubil swoja obraczke.Niby kawalek metalu nie za bardzo sie przejelam ale bylo mi szkoda.Zrobilismy nowe szersze,ale zawsze wiedzialam ze odnajdzie sie ta stara obraczka tym bardziej ze wiedzialam gdzie mogl ja zgubic.I prosze moja wiara w to byla taka gleboka ze ja zeczywiscie odnalazl.Naprawde odnalazl ja.a ja odzyskalam spokoj.Dla mnie to taki maly cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że opisałas ten incydent z obrączką bo to ona odgrywa główną rolę w tym śnie.

Śmierć w snach przeważnie dotyczy zakończenia jakiegoś etapu w życiu lub rozwiązania jakiegoś problemu (to taka smierć danej sprawy) a teraz przypomnij sobie odczucia jekie ci towarzyszyły w chwili odnalezienia obrączki - czyż to nie był definitywny koniec zmartwienia (śmierć problemu)?

A zanim zapytasz mnie o mężą dlaczego w śnie to on umiera - bo to on był "kierownikiem zamieszania".

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...