Skocz do zawartości

Buty


justa81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio prosiłam o interpretację snu i okazało się ze bardzo trafnie został sen zinterpretowany (mimo ze chodzilo o całkiem co innego niż sądziłam)ale jednak bardzo trafnie.Dziś też proszę o pomoc w interpretacji wczorajszego snu.

Sniło mi się ze znalazłam sklep z bardzo przecenionymi butami.Zachłannie odkładałam kilka par butów (były to i zwykłe sportowe buty w różnych kolorach i eleganckie czarne kozaki na szpilce) ale za każdym razem jak wypatrzyłam nowe które mi sie podobały i po nie sięgałam to gubiłam poprzednie.Jak tylko się odwracałam po następne to poprzednie odłożone znikały.Potem szukałam tych co zaginęły a w między czasie nie było już kolejnych które sobie odłożyłam gdzieś na bok,i tak w kółko,suma sumaru wyszłam ze sklepu bez żadnej pary butów które mi się podobały ale to tylko dlatego że nie mogłam ich znaleść spowrotem na półkach sklepowych wśród innych butów.W sklepie byłam z mężem i dziećmi.Ale po tym jak się zdenerwowałam (a raczej zawiodłam ze butów nie mam) to chciałam chociaż dziecku misia kupić w tym samym sklepie,niestety nie mogłam na żadnego się zdecydować i też misia tak jak butów nie kupiłam.

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen można by zatytułaować "promocyjny chaos". I tak przygladając się mu z boku to że śnią się kobiecie buty na wyprzedaży - cóż w tym dziwnego ale jak zaczniemy go analizowac po poszczególnych sekwencjach sennych czar wyprzedaży niknie a zostają "gołe" problemy.

Buty w snach oznaczją przygotowanie sie do nowego etapu w życiu i to widać w twoim snie ta wyprzedaż to ta nowa sytuacja ( wydaje się że nareszcie bedzie można poszaleć i nikt krzywo nie będzie patrzył) ale to pozory. Butów całe mnóstwo, sportowe , kozaki, szpilki etc. ale ktorych nie weźmiesz nikną - to jest ta gra pozorów "ręka wolna ale w dybach". To troche sen o chaosie jaki panuje w twoim zyciu to typowy syndrom "psa łańcuchowego" spuszczamy go z łańcucha ale on dalej wraca do tej samej budy bo nie wie co zrobic ze swoją wolnością, dopiero później zachłyśnięty światem niknie gdzieś latając po polach, ale wraca - dlaczego? Skoro nie wychodzą przygotowania do twoich życiowych zmian (kupowanie butów nie wyszło) to niech dziecko ma coś z tego pojawia się cheć zakupu misia - dlaczego miś dlaczego coś do przytulania dlaczego supstytut ciepłego miłego dotyku? ( przemyśl to sobie bo to jedna z ważniejszych sentencji tego snu). A dlaczego nie dałaś wybrać misia dziecku, bo zniknął gdzieś z ojcem to kolejny symbol ty zostajesz sama ale wieź z ojcem dalej "trzyma dziecko" - myślę że wiesz dlaczego dziecku chcialaś kupic misia a nie mogłaś go wybrać bo niestety takich misiów jeszcze nikt nie wymyślił.

Nowa sytuacja, nowe wyzwania ale ważne żeby ta sytuacja i wyzwania cie nie zaskoczyły należy sie odpowiednio przygotować spokojnie usiąść i napisać czego oczekujesz od "swoich butów", gdzie cie mają zaniść a przedewszytskim jak przygotować na to dziecko bo miś nie załatwi sprawy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...