Jump to content

Zegar a śmierć


Truflada
 Share

Recommended Posts

Kiedy umarł mój wujek (ja byłam bardzo mała) to w jego domu, i jeszcze w domach najbliższej rodziny (np. u mojej babci) stanęły zegary - dokładnie o tej porze o której umarł. Dlaczego tak się stało?

Link to comment
Share on other sites

Do końca nie wiadomo czy to jest przypadek czy nie. Bo zauważmy ze nie u wszystkich się tak dzieje. Ale krążą teorie o tym że jak człowiek odchodzi z tego świata wydziela pewną falę energii. Ta właśnie energia ma wpływ na przedmioty elektroniczne i itp. Ale tak jak mówie to tylko teoria dokładnej odpowiedzi nie dostaniesz bo niby skąd? :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Endriu, podziwiam Twoją wiedzę i podejście do wszystkich spraw. :) Super się Ciebie czyta. :] Często umierający człowiek przy ostatnim oddechu, otwiera usta i zieje. Medycyna nie zna przyczyny, bo już przed tym akcja serca ustaje i nie dochodzi do żadnego oddechu. Z tego co mi wiadomo to księża katoliccy mówią o tym, że człowiek wyziewa tak swoją duszę. Ja tam nie wiem, nie umierałem jeszcze(Tak mi się wydaje). Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A dziękuje bardzo mi miło przeczytać tak miłe słowa:). Co do ziewania to człowiek ziewa jak jest śpiący lub gdy jest duszno, ziewa wtedy by nabrać więcej tlenu. Jeżeli jednak w przedstawionej przez Ciebie sytuacji w medycynie nie zna się powodu oznacza to że człowiek przed śmiercią czuje się senny a co za tym idzie bardzo zmęczony... to są moje domysły bo o ziewaniu przed śmiercią nie słyszałem:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...