Skocz do zawartości

Dziwne noce


Marpol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś już czasu mam dośc spory problem nocny

 

gdy kłade sie spać około godziny 0.00 lub gdy jest pełnia albo i jedno i drugie

podczas zasypiania odczuwam uczucie wielkiej lekkości - czuje jakby ktoś okrywał mnie jedwabym całunem

i zaczynam śnić z tym że we wszystkich snach dominuje jeden motyw - cos nie z tego świata pokazuje mi swoja obecnosć

jeżeli znajdą sie chętni to przytocze je wszystkie

 

ostatniej nocy śniło mi sie że jasne zółte światło wpada przez okna do domu nocą a w domu jet zgaszone światło i ktoś przemuka za moimi plecami biegajac po całym domu nie mogłem go dogonić a zawsze był za moimi plecami gdy wreszcie wybiegłem z domu spojżałem na lampe i obudziłem sie

 

- jednak to tylko ocknięcie tak naprawde bo własnie w tedy czuję jak nieznana siła praraliżuje moje ciało - jedyne co moge to wydawać jęki mięśnie odmawiają ruchu - gdy juz udaje mi sie to przezwyciężyć okazuje sie ze nie mineło nawet 10 min jak sie położyłem ostatniej nocy gdy sie obudziłem psy w całej okolicy wyły niemiłosiernie

 

przedostatni sen wyglądał tak ze wprowadzony zostałem do klasy w której siedzieli jacys młodzi uczniowie dano mi krede i pisałem cos w niezrozumiałym języku gdy sie odwróciłem okazało sie ze uczniowie to diabły a mnie podano miseczki z białą i czarną substancją ( padł o zdanie określ swą przynależność ) - czarną udało mi sie nabrać na ręca natomiast biała spływała bez śladu z palcy mozoląc sie z tym ocknołem się

 

Pomocy?

czytałem ze moze byc to paraliż senny ale czy napewno? dłonie mogę normalnie zaciskać w pięści a reszta pomimo skurczu mieśni tkwi w bezruchu

Edytowane przez Marpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paraliż senny ,lub takiego nocnego gościa ,nazywa się "Sukkubem" - Sukkub to groźny duch/demon o wyglądzie pięknej uwodzicielskiej kobiety i wysysający z mężczyzn ,ich energię życiową : Sukkub

Podczas gy demon/duch mężczyzny nawiedzający kobiety we śnie to " Inkub" : Inkub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego co mówi medycyna zawsze jestem sceptyczny na takie tematy

 

dlaczego wydaje mi sie to dziwne - kilka razy wyśniło mi sie w taki sposób coś co pózniej sie wydażyło

jednym z pierwszysch jakie pamiętam był około 4 lat temu był sen gdzie budze sie tam gdzie spie czyli mój pokój w tle lekki poblask aqarium i postać leżąca nogami w stone mej głowy tak że widze jedynie stopy i fragmęt nóg a reszte skrywa matowy mrok brak jakiegokolwiek ruchu - jak przywiązany

 

gdy udało mi sie ocknąc miałem naprawde niezłego pietra - była jak zawsze godzina 3.00 ( czasem jest 0.00 ) dwa dni pózniej mojemu dziadkowi zrobił sie zator w nodze a 4 dni poznij zmarł

 

najdziwniejsze jest to ze w mysli wszystko mówie i tak dalej jednak nie moge sie modlić - nie moge wymówic imion świętych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotyka mnie cos bardzo podobnego tylko intuicja mi podpowiada ze może to nie byc do konca sprawa paralizu. Że w jakis sposób wszystkie te rzeczy ze sobą się łączą. Paraliż, postacie, dziwne języki, szczekanie psów, darcie srok, wysypka na skórze, którą na drugi dzień miewam.

W trakcie takiego czegoś co przydarzyło mi sie ostatnio pamiętam białe pomieszczenia, białe światło. Wielkie białe korytarze . Potem wyrzuciło mnie do LD. Ale pamiętam tam dziwne postacie i dziwny język.

Na internecie doszedłem do tego, że może to byc język sumeryjski.

Zdarza się to zazwyczaj nad ranem.

Często po czymś takim mam wysypkę na ciele.

 

Gdy zdarzyło się to ostatnio i się zerwałem z uścisku paraliżu za oknem strasznie sroki krzyczały.

 

Wydaję mi się, że wszystko ze sobą jest w jakiś sposób powiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... też myślę, że to demon. ja to interpretuje tak: stara cię skierować w jego stronę czyli w stronę zła. nie wiem czy jesteś chrześcijaninem czy ateistą, ale dobrze radzę zrób coś co związanego z Jezusem. Nie wiem idź do kościoła odmów modlitwę czy coś podobnego. Szczerze to mnie też takie coś czasami spotyka i w myślach mówię(to na prawdę),, W imię Boga odejdź stąd" i odchodzi,potem śpię bez szwanku. Ja nie żartuję! Zrób coś w tym stylu i nie pozwól by to coś tobą zawładnęło. Zapamiętaj moje słowa. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotyka mnie cos bardzo podobnego tylko intuicja mi podpowiada ze może to nie byc do konca sprawa paralizu. Że w jakis sposób wszystkie te rzeczy ze sobą się łączą. Paraliż, postacie, dziwne języki, szczekanie psów, darcie srok, wysypka na skórze, którą na drugi dzień miewam.

W trakcie takiego czegoś co przydarzyło mi sie ostatnio pamiętam białe pomieszczenia, białe światło. Wielkie białe korytarze . Potem wyrzuciło mnie do LD. Ale pamiętam tam dziwne postacie i dziwny język.

Na internecie doszedłem do tego, że może to byc język sumeryjski.

Zdarza się to zazwyczaj nad ranem.

Często po czymś takim mam wysypkę na ciele.

 

Gdy zdarzyło się to ostatnio i się zerwałem z uścisku paraliżu za oknem strasznie sroki krzyczały.

 

Wydaję mi się, że wszystko ze sobą jest w jakiś sposób powiązane.

a ja myślę, że zwyczajnie sobie wkręcasz i nadinterpretujesz tak, aby wszystko pasowało do teorii o "demonach". Każdy z nas ma koszmary. Każdemu z nas zdarza się przebudzić w nocy. Każdy z nas miewa wysypkę(btw - przebadaj się u alergologa, pozatym wysypka często jest psychosomatycznym objawem stresu..). Każdy z nas słyszał sroki :P Po prostu łączysz te wszystkie przypadki. Uwież mi, z odpowiednim nastawieniem każdemu udłoby się sobie wkręcić, że jest "opętany" lub "przeklęty". A to przysni się zły sen, a to dostaniesz kataru, niedogotuje się makaron i spadnie widelec, i "klątwa" gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Asztoret wiedziałem ze ktoś napisze coś takiego jak ty -lecz gdybyś miał coś takiego ze czujesz ze jestes na swym łóżku i 00 z silnym uciskiem na klatce piersiowej nie masz mozliwości ruchu a doookoło słyszsysz stępanie kopyt jak w środku rodea i naprawde dziwne dźwięki niepodobne do niczego - nie oglądam hororów thrillerów ani nic wtym stylu a często widze żeczy które jak sądze nei są dla zwykłych ludzi - z resztą sny zawsze mają jakiś przekaz i nigdy nie trwają do końca - po obudzeniu mam wrażenie obecności czegoś w mym pobliżu to jest straszne i dziwne ze zawsze jest godzina 3.00 lub 0.00.

raz miałem taki sen ze udało mi sie z niego wyrwac na chwile i po otwarciu oczy zostałem znów wciągnięty bys nić do końca - lub scislej do ostatniego momętu który bedzie mi dany oglądać..

nie boje sie byle czego do wszystkiego podchodze sceptycznie ale tego po prostu sie nie da ogarnąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jurema
Heh Asztoret wiedziałem ze ktoś napisze coś takiego jak ty -lecz gdybyś miał coś takiego ze czujesz ze jestes na swym łóżku i 00 z silnym uciskiem na klatce piersiowej nie masz mozliwości ruchu a doookoło słyszsysz stępanie kopyt jak w środku rodea i naprawde dziwne dźwięki niepodobne do niczego - nie oglądam hororów thrillerów ani nic wtym stylu a często widze żeczy które jak sądze nei są dla zwykłych ludzi - z resztą sny zawsze mają jakiś przekaz i nigdy nie trwają do końca - po obudzeniu mam wrażenie obecności czegoś w mym pobliżu to jest straszne i dziwne ze zawsze jest godzina 3.00 lub 0.00.

raz miałem taki sen ze udało mi sie z niego wyrwac na chwile i po otwarciu oczy zostałem znów wciągnięty bys nić do końca - lub scislej do ostatniego momętu który bedzie mi dany oglądać..

nie boje sie byle czego do wszystkiego podchodze sceptycznie ale tego po prostu sie nie da ogarnąć..

Moze zamiast egzorcysty, na poczatek warto sprobowac poczyscic mieszkanie lub pokoj w ktorym sypiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu oczyszczałam dom białą szałwią rewelacja(każdy z domowników czuł się fatalnie w domu,czuliśmy niepozytywną energie poprzednich właścicieli).

Jest jedno ale czy on sam nie powinien dodatkowo oczyścić siebie samego................może się myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Asztoret wiedziałem ze ktoś napisze coś takiego jak ty -lecz gdybyś miał coś takiego ze czujesz ze jestes na swym łóżku i 00 z silnym uciskiem na klatce piersiowej nie masz mozliwości ruchu a doookoło słyszsysz stępanie kopyt jak w środku rodea i naprawde dziwne dźwięki niepodobne do niczego - nie oglądam hororów thrillerów ani nic wtym stylu a często widze żeczy które jak sądze nei są dla zwykłych ludzi - z resztą sny zawsze mają jakiś przekaz i nigdy nie trwają do końca - po obudzeniu mam wrażenie obecności czegoś w mym pobliżu to jest straszne i dziwne ze zawsze jest godzina 3.00 lub 0.00.

raz miałem taki sen ze udało mi sie z niego wyrwac na chwile i po otwarciu oczy zostałem znów wciągnięty bys nić do końca - lub scislej do ostatniego momętu który bedzie mi dany oglądać..

nie boje sie byle czego do wszystkiego podchodze sceptycznie ale tego po prostu sie nie da ogarnąć..

 

Witaj Marpol ,

po pierwsze nie "miał" ale "miała" ;)

A i owszem miałam coś takiego - to nazywa sie zjawiskiem paraliżu sennego ,polecam zapoznac sie z linkiem Porażenie przysenne

Zjawisko to nazywane jest powszechnie zmora i jest jedynie "archaizmem" naszego mozgu, ktory kiedys ratowal nas przed spadaniem z glezi ;) Wybacz to kopiuj-wklej ale nie chce za kazdym razem tlumaczyc mi sie tego samego. Oczywiscie możesz również pozostać przy przekonaniu, że jest to zjawisko paranormalne. Wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiem ze zmora istnieje tylko zanim zaczalem interesowac sie ezoteryka a zaczalem dokladnie od momentu rejestracji na forum to zmorę miałem raz w zyciu jakieś 10 lat temu a teraz zdarza sie kilka razy w tygodniu wiec coś chyba nie jest halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że po prostu żyjesz w stresie - co ciekawe dużo więcej przypadku zmory wystepuje tez gdy śpi się na wznak czyli na plecach.. Od siebie mogę polecić zmianę miejsca w którym się spi, meliskę na noc i nie stresowac się wszystkim ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Asztoret ,tak to jest jak napisałaś,stres wżyciu,bywaz razu niczym szczególnym,a może przerodzić sięnawet w wyczerpanie fizyczne .

Także lepiej zapobiegać obiawom stresu za wczasu ,niż potem jak już ten stres będzie za wielki ,brać go nie wiadomo za co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zamiast egzorcysty, na poczatek warto sprobowac poczyscic mieszkanie lub pokoj w ktorym sypiasz?
.

 

A może przestań sie kłaść codziennie z myślą, że za chwile będziesz miał taki sen, bo jest 0:00 albo pełnia księżyca?

A może przestań zwyczajnie "oczekiwać tego"?

 

Raz, dwa razy ci się przyśniło, zauważyłeś zbierzność czasu i sobie wmówiłeś, że tak jest zawsze o tej godzinie/podczas pełni księżyca.

 

To działa podobnie do przypadku pewnego pana, który kiedyś napisał na tym forum. Mówił, że zawsze automatycznie patrzy na zegarek, kiedy jest godzina, gdy zmarł Jan Paweł II.

Edytowane przez Rytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jurema

Marpol, moze faktycznie sproboj na poczatek okadzic mieszkanie biala szalwia, pal duzo bialych swiec w pokoju gdzie sypiasz (naturalnie nie podczas snu;)i poobserwuj czy czujesz poprawe. Lecz byc moze to stan psychiki, jak pisza przedmowcy. Byc moze cale zdazenie na tyle Cie wystraszylo, ze wlasnie z calym niepokojem i strachem zasypiasz i dlatego ciagle ten stan wraca, gdyz przyjoles ze to na 100% zmora, a wcale tak nie musi byc!

 

Ja rowniez budze sie czesto np. o 03.18 ostatnio zdazylo mi sie obudzic chyba 20 nocy podrzad;) i wcale nie widze w tym nic paranormalnego;) Trzeba troche wyluzowac i nie wszystko przypisywac diablu;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki po pierwsze przepraszam asztoret za fatalną pomyłke - mam nadzieje ze sie nie gniewa:)

co do tych dziwactw nocnych to przychodzi to od około 3 lat dy mój dziadek zmarł w piątek 13

miałem wtedy 18 lat - wcale sie tym jakoś nie ekscytuje - nie powiem 2 razy chciałem zeby mi sie to pokazało ale jakoś sie wstrachnołem - w sumie maiłem juz około 20 tych nocnych przygód - gdy opowiadam znajomym dokładnie sny to nieprzeciętny wyraz twarzy mają - najgorszy miałem o plaży i dziwnym czarno - białym pokoju

najgorszym co było to to ze obudziłem sie i znów zasnołem jak powrócony do snu

 

z dzieciństwa pamiętam ze raz obudziłem sie w nocy a na ścianie wisiał mały czarny obraz...

od tamtego momentu zawsze miałem i mam dziwne sny co jakiś czas jednak bez paralizu

 

dzieki wszystkim sprobuje szałwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY dzisiaj w nocy obudziłem sie o 3.12 z tym ze mój rado budzik migał to znaczy ze w nocy wylaczyli prąd lub migli prądem i jak popatrzyem na radio budzik migała godzina 3.12 wstałem i popatrzyłem specjalnie na telefon która jest godzina i okazało sie ze jest 3.12 znaczy ze wyłączyli prąd dokładnie jak myslicie czy sto zbieg okoliczności? Znaczy to ze zegar liczył czas od dwónastej w nocy! ! Wczoraj dostałem od jakiegoś numeru 72xx sm od niby wróżki ze anioł Uriel mus wejść w moje zycie wiec poprosiłem go o pomoc.

Od dłuższego czasu wydaje misie ze jestem nękany przez demona albo diabla pomocy. Zawsze budzę się o 3 w nocy pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego egzorcyste?

Dawniej na takie zjawisko ludzie wierzący mówili, że to duch zmarłej osoby prosi o pomoc (typu modlitwę). Może warto przeanalizować i ten kierunek.

Osobiście podchodzę do tego sceptycznie, ale znam wiele osób które przeżywały i nadal przeżywają coś takiego (bo nawet nie wiem jak to nazwać).

 

Sennik, Znaczenie imion, Horoskop, Przesądy - Życiowe Drogowskazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...