Skocz do zawartości

Dwa rozkłady


Midsummer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu mam problemy finansowe więc postanowiłam poradzić się run. Na pytanie - Co jest przyczyną moich kłopotów finansowych, wyszły: Nauthiz, Eihwaz, Jeran. Drugi rozkład dotyczył pytania - jak mogę zaradzić tym kłopotom? Wyszły: Pertho, Fehu, Othala. Runami zajmuję się od około 2 miesięcy, więc jeszcze jestem zielona w temacie. Mam pomysł na własne interpretacje, ale chciałabym poradzić się bardziej doświadczonych. Z góry dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu informacja o koniecznosci zmiany pracy,ty tam sie nie rozwijasz ,podejmij jakies kursy ,douczanie a wtedy będziesz doceniony.Powinienes bardziej kierowac swoim losem,podjąc ryzyko znalezienia czegos nowego dla siebie ,oczywiscie zabezpieczając sie najpierw(czyli szukac czegos innego ,ale na razie nie rezygnując z tego co masz),może byc to tez prywatny interes rodzinny.To może byc firma zwiazana z jezdzeniem,przewozem ..żywnosci ,chłodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację, a gwoli ścisłości - jestem kobietą ;) Sęk w tym że nie mam teraz żadnej konkretnej posady, jestem studentką dzienną i imam się dorywczych prac min. udzielam korepetycji i wykonuję tłumaczenia, ale od dłuższego czasu moją rodzinę dręczy pech finansowy. A to przez jedno niedopatrzenie nie przyznano mi stypendium socjalnego, a to dzieciaki którym udzielam korepetycji rezygnują z nich z powodów niezależnych ode mnie... A jeśli chodzi o rodzaj pracy, jestem przekonana że na dłuższą metę nadaję się tylko do intelektualnej, moja rodzina żadnego biznesu nie rozkręca niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moze poszukaj czegos innego,a co do rodzaju pracy nie trzeba fizycznie pracowac,nawet w takiej pracy jak jeżdzenie ,przewóz(być może internet tu wchodzi w grę,)potrzeba tylko zorganizowania tego wszystkiego.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Ja pierwszy rozkład zinterpretowałam w ten sposób, że mój niedostatek jest spowodowany jakimiś moimi wewnętrznymi przeszkodami, blokadami, być może pokutującymi przekonaniami że "pieniądze szczęścia nie dają" etc. Czego plonem są kłopoty finansowe. Jesli jeszcze ktoś zechciałby wyrazić swoją opinię na temat tych rozkładów, chętnie posłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz rzeczy nie takimi jakie sa lecz takimi jakimi chcialabys jej widziec, zwlekasz z decyzjami, przegapiajac wlasciwy moment do ich podjecia, i wyniki sa jakie sa.

 

Pomysl co jest dla Ciebie wazniejsze. Pieniadze i dostatek. Czy milosc i rodzina. Bo obydwu rzeczy na raz nie bedziesz miec. Albo jedno albo drugie.

Edytowane przez Ulf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ulf. Hmm... Pierwsza częśc rzeczywiście całkiem do mnie pasuje (aczkolwiek uważam że każda osoba patrzy na świat subiektywnie i widzi tylko to, co chce widzieć) natomiast drugi rozkład w interpretacji Ulfa trochę budzi mój niepokój.. Mam to rozumieć że albo zrezygnuję z dobrych stosunków rodzinnych albo będę klepać bidę? :) Intrygujące jest to że ile runistów, tyle interpretacji, widać jak te znaki do każdego przemawiają na swój sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...