Skocz do zawartości

Rytuał-najlepsza pora?


Gość davo

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem odpowiedni rytuał, mam wszystkie potrzebne rzeczy, tylko nie wiem kiedy to zrobić.

Powiedzcie jaki jest najlepszy czas na robienie rytuałów i kiedy mniej więcej będą jego efekty.

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś opinie doświadczonego maga,który twierdził że najlepszą porą jest noc.

Ja robie w dzien i tez z bardzo dobrym rezultatem;)

 

Davo, co masz na mysli piszac "czas"? Chodzi Ci byc moze o fazy ksiezyca? Bo jezeli tak, to akurat ten czynnik ma duze znaczenie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davo, wszystko zalezy od tego jaki rytual chcesz zrobic. W zasadzie w trakcie przybywajacego ksiezyca "pierwsza kwadra"powinno robic sie rytualy majace na celu przyciagniecie czegos np: szczescia:). Podczas ubywajacego"ostatnia kwadra" odpedzenie,zakonczenie, pozbycie sie problemow etc. W czasie pelni w zasadzie mozna robic i jedne i drugie. Sporo informacji na necie znajdziesz na ten temat. Moja ulubiona pora na czary;) to pelnia i sroda, ale to juz z przyczyn czysto prywatnych;)Pozdrawiam.

 

Ps. Dodam tylko krotko, ze najwieksza sila tkwi w Tobie. Czasami sa sytuacje, ze konieczne jest odprawienie rytualu w trybie natychmiastowym i nie oznacza to ze bedzie mniej skuteczny bo mamy np: now a potrzebna nam w tej chwili I kwara;)Czas w ktorym wykonujemy to wszytsko ma znaczenie, ale pierwsze skrzypce w tej grze to Ty.

Edytowane przez Jurema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy od wielu czynnikow. Ale jezeli wykonasz go "dobrze" i nie jest to jakis netowy shit, to zazwyczaj po 3 miesiacach, ale sa rowniez rytualy ktorych dzialanie mozna odczuc juz po tygodniu.

 

Mam nadzieje, ze pamietasz o swoim bezpieczenstwie i zabezpieczeniach podczas wykonywania rytualow? Bo jezeli to Twoj pierwszy raz, to proponuje szczegolowo zapoznac sie przed przystapieniem do czarow;)

Edytowane przez Jurema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...