Skocz do zawartości

Warsztat nr 33


Wagabunda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo miałam pomysł na pytania,ale... Jakiś czas temu zakochałam się w koledze z klasy, byliśmy też razem na wycieczce.

 

1.Czy na wycieczce siedzieliśmy blisko, daleko siebie?

2.Jak zachowywał się wobec mnie na tej wycieczce?

3.Jaki jest ten chłopak (charakter)

4.Czym się interesuje, dodam, że po części jest to związane z pewnym krajem.

 

Mam nadzieję, że pytania nie są zbyt trudne. Odpowiedzi za tydzień -7 grudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fehu -> siedziałaś obok niego, bo gdzie indziej nie było miejsca lub nie odpowiadało ci towaRZYSTWO.

2. Teiwaz,Fehu, Ingwaz-> był miły dla ciebie i to on był inicjatorem rozmowy. Mówił też więcej niż ty. Jednak był tolerancyjny dla twojej osoby i wysłuchiwał ciebie z uwagą.

3. Ihwaz, Ansuz, Jeran -> Mądry, inteligentny oraz komunikatywny, przez co nie ma problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów. Otwarty i odrobinę szalony, dzięki czemu jest ogólnie lubiany i ciężko jest się z nim nudzić. Jest także wrażliwy na otoczenie i nieobojętny na krzywdę, warto wspomnieć przy tym, iż jest odważny i pewny siebie, a to z kolei może mu kiedyś zaszkodzić. Ma także dużą wiedzę o świecie i o tym co się w nim dzieje, może interesuje się między innymi WoSem. Jest także trochę materialistą.

4. Wunjo -> kultura azjatycka, muzyka japońska i ogólnie kraj Japonia i co się tylko da :) Może sztuki walki.

Edytowane przez Rytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Keunaz Ehwaz o, siedzialas nie za blisko nie za daleko jakies 3 miejsca za nim patrzyłaś na niego ale sie nie kontaktowaliście.

2-Mannaz, Perdro o, Sowilo o, Napoczatku gadaliscie ze soba ale potem cię "olał: i poszedł z kumplami.

3- Uruz o, Ehwaz, Naudiz, Jest energiczny i ruchliwy często sie śmieje ale jego wadami to to ze nie ma własnego zdania robi to co inni mu mówią i robi z siebie posmielisko i bywa zamknięty w sobie.

4. Wunjo, Hagal, Dagaz o, Interesuje sie koszykówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Tiwaz,Dagaz,Algiz-tak dosc blisko,być moze jedna osoba was dzieliła,dzieki temu pojawiła sie dla ciebie duza nadzieja na rozwiniecie związku.

2-Jera,Naudiz,Sowelo(o)-na poczatku dośc zyczliwie,może razem wykonywaliscie jakies zadanie ,prace.,ale pózniej nastapiła u niego zmiana na niekorzyść ,jakby miał kryzys w uczuciach,był do czegos zmuszony i zablokował się.Pod koniec wycieczki już w ogóle albo popisywał się bezsensownie.,albo też z jakiegos powodu był smutny.(mógł tez zwrócic uwage na kogos innego)

3-Durisaz(o)Fehu(O)Mannaz-dość szybko się zlośći,trochę zrzedliwy,ale to wynika z jego leków wewnętrznych i nie mówi o tym,ogólnie jest skryty,Ingwaz,przez to traci duzo energii,jest oszczedny(to wyniósł z domu) może martwic sie o to jak finansowo poradzi sobie w życiu.Ale tak naprawdę,to mimo wad które ma każdy ,jest to sprawiedliwy i prawy człowiek.

4-Ingwaz,raido,Ehwaz-dziedzictwem tego kraju , ,kamieniami które tam są lub też górami ,jezdzi tam i tam z kims współpracuje.Ogólnie ruchem,przemieszczaniem sie byc moze ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam czas i odpowiadam wcześniej ;)

 

1.Czy na wycieczce siedzieliśmy blisko, daleko siebie?

Mannaz, Eihwaz, Wunjo (o) - na początku blisko, w skupisku grupki znajomych, może nawet obok siebie (albo przed sobą, za sobą :P), później (możliwe, że w drodze powrotnej) to się zmieniło.

 

2.Jak zachowywał się wobec mnie na tej wycieczce?

Berkano, Ansuz, Hagal - tak dobrze, że narobił ci nadziei :P czułaś, że lepiej się poznajecie, zbliżacie do siebie, wasza znajomość przechodzi na wyższy poziom. Dużo rozmawialiście, czułaś się przy nim bezpiecznie, może nawet w jakiś sposób opiekował się tobą. Myślę, że jednak coś zakłóciło twój dobry nastrój. Może jakaś osoba?

 

3.Jaki jest ten chłopak (charakter)

Uruz, Isa (o), Fehu - nie rezygnuje łatwo z dążenia do wyznaczonych sobie celów, dużą wartość ma dla niego rodzina, nieco zamknięty w sobie, może trochę materialista?

 

4.Czym się interesuje, dodam, że po części jest to związane z pewnym krajem.

Bez stawiania run przyszła mi do głowy Japonia i osławione ostatnimi czasy anime. Ale postawić runy trzeba :P

Gebo (o), Sowilo, Laguz

Patrząc na to, co wyszło, powiedziałabym, że interesuje się podróżami, a szczególnie kulturą i językiem kraju, który oddzielony jest od nas wodą. Możliwe, że szczególnie ciekawe dla niego są góry i/lub środowisko wodne, może też lubić żagle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy na wycieczce siedzieliśmy blisko, daleko siebie?

2.Jak zachowywał się wobec mnie na tej wycieczce?

3.Jaki jest ten chłopak (charakter)

4.Czym się interesuje, dodam, że po części jest to związane z pewnym krajem.

 

1. Obok siebie, bo akurat nie miałam z kim usiąść - Czyli tutaj najlepiej poradził sobie Ryt

2. Bardzo dużo rozmawialiśmy, choć nagle przez pewien czas przestał zwracać na mnie uwagę, zajął się kumplami, to jednak potem znów było dobrze. I rzeczywiście się do siebie zbliżyliśmy. - Tu pasują mi wszystkie, choć najbardziej podoba mi się odpowiedź JaneDoe i wzmianką o bezpieczeństwie, bo rzeczywiście tak się czułam, choć Brydziu trafil z kumplami

3. Jest cichy i skryty, zamknięty w sobie, trudno go poznać, przez co nie jest zbyt lubiany. Zwykle jest dla wszystkich miły i nie lubi przemocy, romantyczny...Rodzina jest dla niego bardzo ważna. - Najlepiej JaneDoe i Lavis

4. Uwielbia mange i anime, do tego Japonia, tamtejszy język, pismo, obyczaje

 

Troche trudno było mi wybrac <moze dlatego ze to pierwszy raz :) > ale wg mnie najlepiej poradziła sobie JaneDoe :) Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...