Jump to content

pływanie, zawody


marietka

Recommended Posts

Śniły mi się zawody pływackie. Od kilku tal pływanie jest moją pasją. Musiałam w tym roku przestać pływać ze względów zdrowotnych i bardzo mi tego brakuje. Dziś śnił mi się moment, gdy miałam wejść na słupek startowy (jak dawniej) i przepłynąć 100m stylem zmiennym. Ścigałam się z moją przyjaciółką, która jest bardzo dobra oraz z inna dziewczyną. W czasie komendy weszła mi na słupek koleżanka z klasy. W ogóle zgromadziło się wokół niego dość sporo znajomych. Uniemożliwiało mi to start. Przedarłam się przez nich i wskoczyłam do wody przed gwizdkiem. Sędzia nie ogłosił: "falstart". Płynęłam ile sil, czułam się lekka i ciągle przyspieszałam, mimo że nie pływałam od długiego czasu. Płynęłam równo z dziewczynami. Czułam na sobie ich wzrok. Przeszło mi przez myśl, że chcą mi dać wygrać, abym się nie łamała psychicznie. Przyspieszyłam i wygrałam...

Link to comment
Share on other sites

marietka, oprócz tego, że pływanie to Twoje największe hobby i tęsknisz za tym mogę powiedzieć, że w najbliższym czasie przyjdzie Ci powalczyć troszkę o dobre imię i sukcesy. Przed Tobą trudny okres i możesz mieć parę osób, które będą co chwila podrzucały kłody pod nogi. Najlepszym jednak treningiem na unikanie rzucanych belek jest nauka wysokiego skakania. Pamiętaj.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za odpowiedź i przyznaje, że bardzo mnie zainteresowała. Muszę być bardziej ostrożna, ale nadal nie mogę do końca odnieść tego w stosunku dotychczasowych wydarzeń związanych z moim życiem. Być może dotyczy to bliskiej przyszłości... Dziękuję bardzo, pozdrawiam i życzę udanych wakacji :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...