Skocz do zawartości

Bardzo, bardzo proszę o portret psychologiczny


ben14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo proszę portret psychologiczny dla relacji 12.12.1988 i 14.06.1966. Próbowałam sama opracować, ale wychodzi mi jakaś masakra... chyba wolałabym żeby się nie potwierdziło to co mi wyszło. Błagam Was dziewczyny, pomóżcie:_stres:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to relacja raczej przyjacielska, ale o zabarwieniu emocjonalnym (miłosnym?) pełnym niedomówień... Kobieta 14.06.1966, a młody mężczyzna 12.12.1988. Kobieta jest skłonna zrobić wiele dla tego młodego mężczyzny i robi to, z czego chłopak nie do końca zdaje sobie sprawę.Zastanawiam się jest tego wart i jak się potoczy ta znajomość, relacja...

Bardzo dziękuję za pomoc....nawet nie wiesz jak się cieszę, że to właśnie TY Gosiu odpowiedziałaś na moją prośbę!

 

 

Aaa, jeszcze jedna rzecz. Mężczyzna jest artystą (muzykiem) - w moich rozważaniach na ten temat miało to znaczenie (nie wiem czy dobrze kombinowałam) w interpretacji księżyca...

Edytowane przez ben14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę na razie tak w skrócie, bo mam jeszcze parę Portretów do zrobienia wcześniej. Raczej jest to Portret obrazujący relacje związane z pracą, zawodem, niż typu romansowego. Księżyc w drugim etapie może mówić o dużej roli iluzji we wzajemnym postrzeganiu, pewne sprawy mogą się wydawać nie takimi, jakie są naprawdę. Energie romansowe bardziej ze strony Pani, natomiast Pan może wykazywać w tej kwestii małą aktywność (VI + XII). Pan mógł mieć bardzo trudne relacje z matką i może Pani w jakiś sposób mu tę matkę zastępuje. Jeśli doszłoby do romansu, to raczej będzie on krótki, może wystąpić problem osoby trzeciej i może się zdarzyć nieplanowana ciąża (może, nie musi). Przykro mi, że napisałam mało optymistycznie, wydaje mi się, że tak to wygląda, ale może się mylę. Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za tę interpretację:)

W tym co piszesz jest rzeczywiście wiele prawdy. Relacja opiera się na specyfice zawodu Pana.Masz też rację w tym, że Pani jest bardziej nastawiona romansowo. Pomaga Panu w organizowaniu koncertów i innych sprawach związanych z częstymi, aczkolwiek krótkimi jego pobytami w miejscu zamieszkania Pani. Tak sobie też interpretowałam tego Głupca, że on ciągle w podróży... a jak Ty Gosiu wyjaśnisz mi to nagromadzenie Głupców w rozkładzie? No i Cesarz na początku i końcu znajomości? - wiem, że należy ją odwrócić- że relacja ma charakter pryncypialny? Żadne z nich nie jest dla drugiego szefem... No chyba że różnica wieku? A osoba trzecia? Pani jest wolna. Pan miewa partnerki. Pani to widzi i choć cierpi z tego powodu to nawet nawiązuje znajomości z kolejnymi partnerkami Pana...

Gosiu, nie przejmuj się, że nie możesz pisać optymistycznie. Pani jest świadoma beznadziejności sytuacji i przyjmuje wszystko na klatę:)

A może na pocieszenie zinterpretowałabyś portret Pani (14.06.1966) - chociaż nie wiem czy na pocieszenie...bo podwójni Kochankowie to tak nie bardzo wróżą jakiemukolwiek związkowi tej Pani:(

 

PS. A jak tłumaczyć podwójnego wisielca u Pana w drodze życiowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagromadzenie Głupców może wskazywać na to, że relacja jest korzystna dla spraw związanych z rozrywką, podróżami, dziećmi lub młodymi osobami. W związku z tym, że Wasze wspólne zdanie jest związane z pracą, współpraca dotycząca tego typu spraw powinna być udana, chociaż wydaje mi się, że Pan będzie miał decydujące zdanie lub w jakiś sposób może niekorzystnie wpływać na Panią. Poza tym obecność Głupców może świadczyć również, że jest to relacja korzystna dla osoby młodszej, jest w niej jakaś niefrasobliwość, beztroska, element przygody, no i trzeba uważać na nieplanowaną ciążę. Problem osoby trzeciej, to problem zdrady, Pani będąc w tej relacji jest narażona na zdradę ze strony Pana, o czym właśnie mówi tutaj podwójny Cesarz, jak i o tym, że Pan w jakiś sposób może zdominować Panią. Początek i koniec relacji może być oparty na sprawach zawodowych.

Podwójna karta Kochanków nie mówi o związkach tylko bardziej o Twoim niezdecydowaniu, rozterkach, problemach z nawiązaniem prawidłowych relacji partnerskich (mogły mieć na to wpływ relacje pomiędzy rodzicami, które stworzyły u dziecka negatywne kody), jak również o podświadomym szukaniu partnera, z którym nie uda się stworzyć związku lub trwaniu w destrukcyjnych relacjach. Tylko od Ciebie zależy czy przepracujesz podwójnych VI i stworzysz udaną relację partnerską, więc głowa do góry.

Podwójny XII może wskazywać na skłonność do używek i/lub problemy emocjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, jesteś WIELKA!... Jak tak czytam to wszystko wydaje mi się oczywiste. No i rzeczywiście wszystko się zgadza. Młody człowiek ma oczywiście duży wpływ na mnie, ale mam nadzieję, że nie wykorzystuje sytuacji choć pewnie ma świadomość, że jeśli będzie chciał to może otrzymać wiele - oczywiście w granicach rozsądku:) No i relacja jest rzeczywiście korzystniejsza dla niego. Jeśli chodzi o mnie to wystarczy mi relacja przyjacielska i na to liczę. Jest to dla mnie bardzo cenne ponieważ bardzo lubię tego młodego człowieka. Czasami tylko, gdy widzę nie do końca zrozumiałe dla mnie jego spojrzenia i zakłopotanie w kontaktach (rozmowie) włącza mi się myślenie "romansowe". Ale to mija:) Mam nadzieję, że on dobrze o mnie myśli i relacja przyjacielska będzie trwała. Bardzo bym tego chciała.

Z tymi podwójnymi Kochankami to też prawda bo rzeczywiście jakoś nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem tego Jedynego i to nie ze względu na moje niezdecydowanie, a raczej na brak powodów do jakiejkolwiek decyzji:) No cóż...

 

Z podwójnym XII to sama nie wiem... raczej problemy emocjonalne by wchodziły w grę. Po prostu muzyk:)

 

Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...