Jump to content

Prośba o interpretajcję

Swiadomy
 Share

Recommended Posts

Witam forumowiczów chciałbym prosic o interpretację snu . Pierwszy raz proszę o interp. bo sen mnie zaciekawił tak to samemu staram się analizowac.

Początek snu wyglądał tak że byłem koło kapliczki tak jakby schowany w cieniu pod drzewami przedemna siedziała japonka w ciąży(chyba , miała brzuch , ja czułem to na 50/50) oraz jej mąż też japończyk. Mówił on coś w stylu mądrości życiowej , ona mówiła żebyśmy się schowali bo coś nadjeżdża.Wrażenie moje było takie że siedzieliśmy tak jakby kryjąc się za tą kapliczką przed przejeżdżającym pojazdem.

Druga częśc snu przenisła się w przestrzeni o parenaścię metrów dalej nad rzekę . Mąż tej japonki była w tym samym momecie i w rzece i w asfalcie !!!sick , mówił coś o brzoskwiniach był też w stroju koloru brzoskwiniowego. Za nim nad rzeką wykaszał trawę meżczyzna.Nagle koło domu który przez swój wygląd wskazał mi że to wieś , patrzyłem jakby z góry na krzyż na którym był ukrzyżowany Jezus Chrystus który był rozbierany z szat i nakłuwany szpilkami przez kobiety w około krzyża , po zdjęciu szat do końca okazało się że Jezus to KOBIETA.W tym momecie znalazłem się przy krzyżu normalnie patrząc ze swojego ciała (wczesniej byłem nad ziemią ze 4 metry i obserwowałem tak jak kamera aktorów).

Kobietę chrystusa zdjęto z krzyża ....... nie jestem pewny czy przeobraziła się w kobietę ubraną jak reszta kobiet które nakłuwały szpilkami , ta kobieta już ubrana jak pozostałe spytała czy dobrze jej tak , chodziło jej o cześc ubioru którą związuje się jak gorsetz tyłu pleców.Ja na to odpowiedziałem nie chcą urazic jej i też odpowiedźiec szczerze że wygląda to dobrze lecz powinna przeplesc szrurek którego brakowało i związac w pasie by podkreslic talię.Kobieta ta mi się podobała.

Edited by Swiadomy