Jump to content

Prośba o interpretajcję


Swiadomy
 Share

Recommended Posts

Witam forumowiczów chciałbym prosic o interpretację snu . Pierwszy raz proszę o interp. bo sen mnie zaciekawił tak to samemu staram się analizowac.

 

Początek snu wyglądał tak że byłem koło kapliczki tak jakby schowany w cieniu pod drzewami przedemna siedziała japonka w ciąży(chyba , miała brzuch , ja czułem to na 50/50) oraz jej mąż też japończyk. Mówił on coś w stylu mądrości życiowej , ona mówiła żebyśmy się schowali bo coś nadjeżdża.Wrażenie moje było takie że siedzieliśmy tak jakby kryjąc się za tą kapliczką przed przejeżdżającym pojazdem.

 

Druga częśc snu przenisła się w przestrzeni o parenaścię metrów dalej nad rzekę . Mąż tej japonki była w tym samym momecie i w rzece i w asfalcie !!!sick , mówił coś o brzoskwiniach był też w stroju koloru brzoskwiniowego. Za nim nad rzeką wykaszał trawę meżczyzna.Nagle koło domu który przez swój wygląd wskazał mi że to wieś , patrzyłem jakby z góry na krzyż na którym był ukrzyżowany Jezus Chrystus który był rozbierany z szat i nakłuwany szpilkami przez kobiety w około krzyża , po zdjęciu szat do końca okazało się że Jezus to KOBIETA.W tym momecie znalazłem się przy krzyżu normalnie patrząc ze swojego ciała (wczesniej byłem nad ziemią ze 4 metry i obserwowałem tak jak kamera aktorów).

 

Kobietę chrystusa zdjęto z krzyża ....... nie jestem pewny czy przeobraziła się w kobietę ubraną jak reszta kobiet które nakłuwały szpilkami , ta kobieta już ubrana jak pozostałe spytała czy dobrze jej tak , chodziło jej o cześc ubioru którą związuje się jak gorsetz tyłu pleców.Ja na to odpowiedziałem nie chcą urazic jej i też odpowiedźiec szczerze że wygląda to dobrze lecz powinna przeplesc szrurek którego brakowało i związac w pasie by podkreslic talię.Kobieta ta mi się podobała.

Edited by Swiadomy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...