Jump to content

Proszę o pomoc dziwne sny

ciabatta1234
 Share

Recommended Posts

Witam

Sobotni sen był taki w telegraficznym skrócie . Dużo zombi które mordowało gryzieniem w szyje ja uciekałem i nie pamiętam czy udało mi się uciec.

Natomiast dzisiejszy było dokładnie to samo tylko inne zmianki :

Co pamiętam to że dokładnie dużo zombi było które gryzły w szyję chyba zabijały ja uciekałem żeby mnie nie dopadły i tu dziwna zmiana uciekłem na dwór gdzie spotkałem znajomego który był ze znajomymi jakieś interesy robili podszedłem oddałem swój dług jeżeli pamiętam 1250 zł i się rozstaliśmy się . I nagle znowu zombi mnie goni uciekam przed nimi nagle we snie pojawia się mój syneczek wskakujemy do ciężarówki mojego byłego pracodawcy (z którym w realu się rozstałem niedawno poszło o finanse ). I tyle pamiętam bardzo mnie to martwi ponieważ od dwóch dni mam podobne sny proszę o pomoc Sad

Witam!

taki sen o pogoni przeważnie wskauje na to że przed czyms uciekaszw realu. W twoim śnie oddajesz dlużne pieniądze oraz jeździsz samochodem byłego szefa z ktorym też łaczyły cię jakieś finnsowe sprawy. moim zdaniem to jest twoj problem ktory cie goni finnase a raczej ich brak a to że zombi jest wielu swiadczy otym że wiele osób w sprawach finnasowych "ciepło" cię wspomina.

Pozdrawiam:

Sławomir

No ok ale czemu te zombi zabijają inne nieznane mi osoby , dlaczego oddaje pieniądze osobie u której nie mam zobowiązań , i dlaczego pojawia się tam mój syn

zgodze sie, ze goniace cie zombie to jakies zabie finansowe, mordujace zobowiazania, niestety swiat jest brutalny i kaze nam placic placic placic i nie patrzy na to, czy opiekujemy sie kims, czy nie...

mysle ze zyjesz w srodowisku, gdzie pod wzgledem finansowym "uciec" znaczy "przezyc"

sen wskazuje na twojego synka, to on pomoze ci sie uwolnic od tego blednego kola i przeszlych finansowych bledow

gdybym byla toba, koniecznie skupilabym sie teraz na nim