Jump to content

POPROSZĘ O SKRYPT NA SZYBKĄ SPRZEDAŻ BIZNESU ślubnego.

annna252
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję skrypt który pomoże mi szybko odsprzedać suknie ślubne które kupiłam do swojego salonu ślubnega, a który zakończył się bankructwem. I chcę przynajmnhiej część pieniędzy odzyskać. POMÓŻCIE.

• 2 months later...

Nie miałam zamiaru się tłumaczyć z mojej wiedzy, ale niech tam, w końcu jestem tu nowa i widocznie mi nie ufasz: znam ten skrypt od szamanki zwanej Galina Krasskova (czcicielki Odyna i Lokiego). Byłam kilka lat temu na warsztatach, w których uczestniczyła m.in. ta pani, mam też jej książkę: Runes.Theory & Practice (nie wiem czy jest wydana po polsku), którą uważam za dobrą pozycję.

I nie, ten skrypt nie jest sprawdzony na nikim z mojego otoczenia. To po prostu kwestia zaufania dla ludzi, którzy go stworzyli i tą wiedzą chcieli się podzielić.

Czy zadowoliłam twą ciekawość?

Sam skrypt znalazł się w mojej książeczce z warsztatów, ale nie wszystkie skrypty były omawiane więc nie znam jego dokładnego "rodowodu". Szkoda, bo chciałam się trochę pochwalić, jak już mam okazję być wystawiona pod tablicę. Domyślam się, że powstał podczas jednego z rytuałów, gdzie przy dźwiękach szamańskich bębnów proszono bogów o wsparcie i natchnienie. Ale to może tylko moja fantazja.

Co, jak i dlaczego? Już wyjaśniam, w skrócie, bo pewnie posiadasz wiedzę na temat znaczenia run, więc nie będę zanudzać. Pierwszą jest Mannaz, przyjazna runa mówiąca o naszych kontaktach z ludźmi, społeczeństwem, tu w roli uzdrowiciela korelacji sprzedawca - kupujący. Berkano daje możliwość na początek czegoś nowego, drugą szansę czyli w tym wypadku sprzedaż.

Fehu kieruje podświadomość na dobrobyt, korzyść materialną i sukces w sprzedaży. Z pomocą runy Jera wchodzimy w następny etap, skutkiem tego o co prosimy będzie nagroda - sprzedaż.

I Wunjo, runa dobrych wieści i sukcesu, który wisi w powietrzu.

• 1 month later...

Miałam podobny skrypt dzięki któremu(przynajmniej tak mi się wydaje) udało mi się znaleźć kupca w błyskawicznym tempie ( dwa dni) !!!!! To było mieszkanie mojej mamy,ale jakoś nie działa na moje mieszkanie ,bo też chcę sprzedać :( tylko,że w moim zamiast runy Mannaz była runa Ehwaz . Znalazłam ten skrypt w książce "Magia i mantyka run".

• 1 month later...