Skocz do zawartości

Fortepian duży salon i ucieczka.


taczi1993

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tematem jest tu sen mojego wujka który twierdzi że prześladuje go owy sen od wielu lat i jest zawsze taki sam i z czasem troche przestał go przerażać lecz na początku potrafił z łóżka spaść jak uciekał hehe. Oto ten sen:

 

We śnie wujek znajduje się w wielkim salonie pustym ale stoi tam tylko fortepian i jest wielkie okno z firankami, które powiewają na wietrze przy otwartym oknie , (dla ścisłości powiewają do środka salonu) i jest dzień, nagle fortepian zaczyna grać przerażającą muzykę... poprosiłem go by chociaż zanucił lub skojarzył ale on nie potrafi jej zapamiętać tylko twierdzi że jest straszna...gdy on zaczyna grać a te firanki powiewają co daje jeszcze większy klimat i w rezultacie przerażenie, on zaczyna uciekać, odwraca się i biegnie przez korytarz nadal słysząc muzykę fortepianu i nie udaje mu się nigdy uciec bo w tym momencie sen się urywa i nie pamięta co było dalej i czy w ogóle coś było...

 

Z góry dziękuję za interpretacje bo mój wuja strasznie jest ciekaw o co chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny sen, bardzo poetycki. jednak zeby go rozgryzc, trzebabedzie popytac troche wujka.

zapytaj o fortepian, czy wojek grywa? gdzie widzial taki fortepian? z czym mu sie kojazy fortepian?

zapytaj tez o muzyke, jesli nie potrafi powtorzyc melodii, sprobuj poprosic go, by porownal te muzyke do jakiejs inne, znanej mu, wtedy jak znajdzie odrobine podobny kawalek, zapytaj czy go nie slyszal w jakiejs sytuacjii... badz wnikliwa, wszystko moze sie przydac.

 

bardzo mnie interesuje, co on na to :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po pierwsze to jestem chłopakiem ;] ale nie mam Ci za złe bo mój nick rzeczywiście brzmi damsko heh... popytam mu się ale wujek nie gra na fortepianie tylko na keyboard muzyki powtórzyć nie mógł chociaż go prosiłem żeby ja jakoś porównał no nie wiem...myślę że to bedzie jak w tych horrorach muzyczka... no wiesz lata '80 i horror z muzyką w tle z fortepianu... ale postaram się jeszcze go popytać gdy go spotkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...