Skocz do zawartości

Nauczyciele, przebrania - proszę o interpretację!


chusteczka

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Próbowałam go sama zinterpretować, ale mi nie wyszło, więc mam nadzieję, że ktoś mi pomoże ;-)

 

Pierwszy sen, to był ogólnie taki, że ja byłam w sklepiku szkolnym i przez boczne drzwi nagle weszła draqeen (czy jak się to pisze), a ja jej powiedziałam, zeby poszła za mną i ją wzięłam, poźniej nagle znalazłam się na jakimś takim boisku sportowym i ta draquenn mnie ciągnęła, obok stali jacyś ludzie (z tego rozpoznałam tylko jednego "kolege" ale zbytnio na niego nie zwróciłam uwagi) a obok stał mój ulubionu nauczyciel z psem, Goldenem chyba i mówił, że gdzieś jedzie, a ja mu się zapytałam, czy na wchodznie czy zachodnie wybrzeże, bo ja ogólnie jadę do Miami, on stwierdził, ze chciałby na wschodnie wybrzeże pojechać. A potem tego jego psa zaczęłam wołać "Miami" i przybeigł do mnie.

 

Drugi sen, no to ogólnie też mój ulubiony nauczyciel ma lekcje z klasą 1C, ale dziwnym cudme ja i ejszcze pare osób z mojej klasy jesteśmy na jego lekcji, on stoi przy tablicy w takiej jak by mocno wydekoltowanym swetrze, że widać mu klatke i ogólnie brzuch, pamiętam, że bardzo mi to ziamponowało i bardzo mi się to podobało w tym śnie, potem przyszła jedna z nielubianych prze ze mnie nauczycielek i zaczęła gadać coś o gazetce szkolnej, w której ja redaguje, że jakieś wypracowanie tam jest sciągniete, że to ogólnie nie jest moja, przyszła w tym samym czasie pani od matematyki i powiedziała do tej drugiej nauczycielki, ze jak jest taka mądra, to niech sama redaguje gazetke, a ja powiedziałam że oddamy tą gazetkę jej i niech sama se ją robi. Potem wyszłam z tej klasy i jak patrzałam po salach to był pan wfista przebrany w drakule i siedział tam ze swoją klasą i im opowiadał bajkę jakąś, potem wróciłam spowrotem do klasy mojego ulubionego nauczyciela, ale to niby był ten sam nauczyciel, a jednak wyglądał inaczej, pyta się, kto ma numer 3 i dostał 6+ z kartkówki, ja mowię, ze ja, a on mi się pyta, z jakiej ja jestem klasy, ja mu powiedziałam z jakiej i się zapytałam, że rok z nami tylko nie miał, a już nas nie pamieta, a on odpowiedział, ze teraz na razie jest szkoła i wwgl, ale jak sie skonczy szkoła, to on mi to wynagrodzi. I na tym się skończyło.

 

Pamiętam, ze był to dość dziwny sen, ale bardzo miły i przyjemny. Wiem, że się rozpisałam, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...