Jump to content

Nauczyciele, przebrania - proszę o interpretację!


chusteczka
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Próbowałam go sama zinterpretować, ale mi nie wyszło, więc mam nadzieję, że ktoś mi pomoże ;-)

 

Pierwszy sen, to był ogólnie taki, że ja byłam w sklepiku szkolnym i przez boczne drzwi nagle weszła draqeen (czy jak się to pisze), a ja jej powiedziałam, zeby poszła za mną i ją wzięłam, poźniej nagle znalazłam się na jakimś takim boisku sportowym i ta draquenn mnie ciągnęła, obok stali jacyś ludzie (z tego rozpoznałam tylko jednego "kolege" ale zbytnio na niego nie zwróciłam uwagi) a obok stał mój ulubionu nauczyciel z psem, Goldenem chyba i mówił, że gdzieś jedzie, a ja mu się zapytałam, czy na wchodznie czy zachodnie wybrzeże, bo ja ogólnie jadę do Miami, on stwierdził, ze chciałby na wschodnie wybrzeże pojechać. A potem tego jego psa zaczęłam wołać "Miami" i przybeigł do mnie.

 

Drugi sen, no to ogólnie też mój ulubiony nauczyciel ma lekcje z klasą 1C, ale dziwnym cudme ja i ejszcze pare osób z mojej klasy jesteśmy na jego lekcji, on stoi przy tablicy w takiej jak by mocno wydekoltowanym swetrze, że widać mu klatke i ogólnie brzuch, pamiętam, że bardzo mi to ziamponowało i bardzo mi się to podobało w tym śnie, potem przyszła jedna z nielubianych prze ze mnie nauczycielek i zaczęła gadać coś o gazetce szkolnej, w której ja redaguje, że jakieś wypracowanie tam jest sciągniete, że to ogólnie nie jest moja, przyszła w tym samym czasie pani od matematyki i powiedziała do tej drugiej nauczycielki, ze jak jest taka mądra, to niech sama redaguje gazetke, a ja powiedziałam że oddamy tą gazetkę jej i niech sama se ją robi. Potem wyszłam z tej klasy i jak patrzałam po salach to był pan wfista przebrany w drakule i siedział tam ze swoją klasą i im opowiadał bajkę jakąś, potem wróciłam spowrotem do klasy mojego ulubionego nauczyciela, ale to niby był ten sam nauczyciel, a jednak wyglądał inaczej, pyta się, kto ma numer 3 i dostał 6+ z kartkówki, ja mowię, ze ja, a on mi się pyta, z jakiej ja jestem klasy, ja mu powiedziałam z jakiej i się zapytałam, że rok z nami tylko nie miał, a już nas nie pamieta, a on odpowiedział, ze teraz na razie jest szkoła i wwgl, ale jak sie skonczy szkoła, to on mi to wynagrodzi. I na tym się skończyło.

 

Pamiętam, ze był to dość dziwny sen, ale bardzo miły i przyjemny. Wiem, że się rozpisałam, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże w interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...