Skocz do zawartości

Zlozony sen


666cesc

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz Witam

 

 

Śniło mi sie dzisiaj ze wchodze po schodach do jakiegos wiekszego budynku, jestem w korytarzu przed drzwiami i patrze na noge bo mnie boli. Dzwigam nogawke patrze a tu otwor,dziura w łydce i widac wnetrznosci... Wchodze do tego mieszkania i wydaje mi sie ze kobieta z ktora pozniej rozmawiam jest moja bratowa ktora ma na imie klaudia. W miedzy czasie gdy rozmawiam z nia o mojej nodze to odwiedza nas jeden lub dwoch facetow odzdzielnie ale tylko na krotka chwile i cos mowila ze chyba to ktos z rodziny. Nastepnie mowie tej kobiecie ze musimy jechac do szpitala i to szybko bo noga jest w tragicznym stanie i w gole zle sie czuje. Na to ona robi jakies jedzenie a ja krzycze ze kurr... robisz teraz jedzenie jak trzeba jechac. Zebralismy sie wyszlismy z budynku ja skakalem na jednej nodze z tych schodow z przed domu a ze byla zima a pod koniec schodzow stopnie byly w zlym stanie to spadlem i ona tez bo mi pomagala, i oboje lezelismy i plakalismy. Pozniej przechodzilismy tak jakby obok terminalu jak na lotnisku i widze ludzi tam chodzacych wsiedlismy do samochodu i jdziemy i w trakcie jazdy ona mi czyta jakis sposob leczenia tej choroby i koniec tej czesci.

Pozniej sni mi sie ze stoje z kilkoma facetami i zaczely mi zeby wypadac same, najpierw same zeby pozniej z czyms bialeym, nie jestemm pewny moze to i dziąsło. A jeden z tych facetow ktorym byl moj brat Marcin, maz tej bratowej pokazuje ze jemu tez zab wypadl i ma go w husteczce i mowi zeby sie z niego nie smiac. Oto caly moj SEN, dzisiaj to mi sie snilo.... Caly czas mysle o tym snie. Prosze o omowienietego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje... ze ukrywasz jakies uczucia do Klaudii... a ze wiesz, ze to jest bardzo niedozwolone, bo to zona twojego brata, to bardzo cierpisz

dziura w nodzie to jakis niedobor, brak, ktory nie pozwala ci sie oddalic od problemu, prawdopodobnie milosc do tej dziewczyny; podejzewasz ja tez o to, ze nie jest wierna twojemu bratu, albo tez masz taka nadzieje, bo wtedy mialbys szanse i ty...

byc moze i dziewczyna czuje cos do ciebie... ale pomysl. twoj brat :-(

sen o zebach daje nadzieje. to bardzo pozytywny sen. cos w tobie ma juz dosc tej sytuacjii z wczesniej, sen mowi, ze przyjdzie taki dzien i ze to wszystko z ciebie spadnie, wyplynie, wylamie sie

zmienisz sie, wydoroslejesz, urosna ci nowe zeby na nowe zycie

twoj brat tez sie zmieni, razem z toba i rozwiazaniem tej sytuacjii, mam nadzieje ze nie dojdzie do konfliktu

 

chcialabym podkreslic ze to jedynie jak ja rozumiem ten sen

moze to wszystko nieprawda, ilej to jesli plote glupoty

jesli to prawda, poczujesz od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...