Jump to content

Wielka prośba do Maddie:)


gari
 Share

Recommended Posts

A więc tak...

 

Jesteście związkiem "podwójnie" karmicznym: suma Waszych Dróg Życiowych (DZ) to 7 oraz Twój 1 Punkt Zwrotny=jego DZ=7/16. Czyli same 7, a to nie najlepiej... Zanim przejdę dalej, to prosze, miej na uwadze, że piszę to, co podaje numerologia, a numerologia nie jest wyrocznią. Mówi nam, nad czym pracować, z czym przyjdzie się nam zmierzyć, ale nie decyduje za nas. To bardzo ważne, aby numeorlogie traktować jako narzędzie pomocnicze, a nie przepowiadające przyszłość :) OK, to teraz do rzeczy...

 

Jak już wspomniałam, suma Waszych DZ=7, Ty jesteś numerologiczną 9/27, a Twój partner 7/16. Obie podliczby Waszych DZ są tutaj ważne, ponieważ 27 uchodzi w numerologii za wibrację szczególną, a 16 - za karmę. 27 wskazuje, że jesteś osobą uduchowioną, mądrą wewnętznie :) (nie umiałam znależć lepszego okreslenia :P). Przy tej wibracji często bywa tak, że priorytetem są dla nas inni, nie my sami... Chcemy ich uczyc, pomagać im. Wibracja ta sprawia, że nasza potrzeba bycia w zwiazku schodzi na drugi plan, ale jest to niejako nasz obowiązek, by również spełniać się w związku. Juz wyjasniam. Osoba majaca 27 w DZ lub w dniu ur. jest "starą duszą", osiągnęła dany poziom rozwoju duchowego, w zwiazku z czym sprawy materialne maja dla niej mniejsza wartosc. Nie ma natomiast sensu, aby wybierala droge rozwoju poza zwiazkiem, poniewaz wtedy nie bedzie to rozwój pełny... W tę wibracje jest wpisane partnerstwo (2 +7, 2 to wibracja współpracy, związków itp.), więc osoba taka przed parterstwem nie ucieknie, pomimo tego, że ta 27 może ją czynić czasami trudną we współżyciu.

 

16 to karma miłości. Osoby takie w swoim życiu będą musiały uczyć się miłości bezwarunkowej, poskromnić swoje ego, nauczyć się wyrozumiałości wobec partnera... Nie raz będzie to za sobą niosło wiele wyrzeczeń. Jest to trudne zadanie. Np. partnerzy są oddaleni odległością, bądź rzadko się widują ze względu na swoje obowiązki zawodowe itp. (możliwe, że właśnie Ty podróżujesz, z 27 to bardzo prawdopodobne :)). Dlatego Twój partner ma wpisany trud takiej miłości. Dodatkowo w swoich Wyzwaniach Zyciowych ma same 2, a to oznaka, ze cięzko będzie mu zbudować trwały związek.

 

Związki, w których DZ partnerów sumują się do 7 są trudne, obok "11" uchodzą za najtrudniejsze. W tch "7" partnerzy dojrzewają mentalnie, emocjonalnie. Wasz związek jest szczególny pod wgzlędem karmiczności, poniewaz Twój 1PZ=DZ Twojego partnera.

 

7 i 9 są wobec siebie toksyczne, więc dopasowanie na tym poziomie również nie najlepsze. Ale pod pewnymi warunkami może funkcjonowac. 7 powinna unikac cynizmu, co wpływa fustrująco na 9. Oboje partnerów powinno przede wszystkim pamiętać o wzajemnym wsparciu i słuchaniu (zwł. biorąc pod uwagę 2 w Wyzwaniach Życiowych Twojego partnera). Moim zdaniem wasze zaparcowanie (jestes w okresie o wibracji 1, i to o podwojnej sile: Punkt Zwrotny i Cykl Produktywny, a to oznacza idnywidulanosc, wlasne projekty, sukcesy, aktywnosc, mozliwosc realizacji własnych pomysłów itp., zaś Twoj partner też jest w 3 PZ o wibracji 1/19), chwile prywatności, których potrzebujecie sprawiaja, że mozecie zatęsknić i doceniać czas spedzony razem.

 

Biopowinowactwo:

 

fizyczne: 56%

psychiczne: 50%

intelektualne: 57%

 

Wszystkie macie powyżej 33%, a więc ładnie :)

 

Podsumowując, moim zdaniem jest to związek trudny, ale macie podsatwy ku temu by go rozwijać. Ponieważ numerologicznie jesteście wobec siebie toksyczni, trudno żeby nie było zgrzytów, ale ładne biopowinowactwo pokazuje, że potraficie i powinniście przede wszystkim rozmawiać, słuchać siebie nawzajem... Taki związek to lekcja kompromisów.

 

Pozdrawiam,

 

Maddie

Edited by maddie88
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci serdecznie- ma się to wszystko świetnie do rzeczywistości:)

Mam jeszcze pytanie- jak to jest z relacjami 7 i 9? Napisałaś, że 7 i 9 tworzą toksyczne związki i niektóre źródła też to tak ujmują, natomiast w opisach poszczególnych numerów podają, że np 9 tworzy udane związki z innymi 9 lub właśnie siódemkami.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym powiedziała tak... Jesli chodzi o relacje koleżeńskie, to 7 i 9 ok, ale na poziomie związku - juz niekoniecznie. Trzeba brac pod uwagę, że suma DZ daje zawsze 16=7, karmę miłości...więc w każdym przypadku będzie pod górkę. Takie jest moje zdanie przynajmniej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...