Skocz do zawartości

Zmiana płci


Biustysia

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio miałam problemy z chłopakiem i nadal mam te problemy. zerwał ze mną, ale wrócił i postanowił nam dać szanę. Dziś śniło mi się , że do niego pojechał ( studiuje w innym mieście) spotkałam go ze znajomymi na plaży i dosiadłam się, ale wszyscy traktowali mnie jak intruza w tym on. Nie odzywał się do mnie i robił sobie ze mnie głupie żarty. Czułam się jak popychadło...

Potem zmieniliśmy miejsce i poszliśmy na plac zabaw. Tam pilśmy piwo i jedna z jego koleżanek powiedziała : "nie wiem jak wy ale ja zaraz ide do domu" i skierowała pytanie do mojego chłopaka patrząc na mnie : ale ty pewnie zostajesz co? a on powiedział, że nie ma po co. wtedy poprosiłam go na bok. i zapytałam co on robi i jak sie zachowuje. i czy w ogóle jestemy razem a on powiedział: no pewnie, ze nie. Potem mieliśmy się przejść kawałek i porozmawiać,wtedy stało się coś dziwnego zamienił się w dziewczynę. Był długowłosą blondynką, ale mówiłam do niego tak jak ma na imie Patryk. Wszystko utrudnialo nam rozmowę. Nie mogliśmy porozmawiać cały czas ktoś nam w tym przeszkadzał. Jacyś jego znajomi, których o dziwo cały czas spotykaliśmy i jakies głupie telefony. Nie wiem co to może oznaczać. Tym bardziej, ze ostatnio naprawde jest miedzy nami dziwnie i praktycznie nie mamy ze sobą zbyt dużego kontaktu. Piszemy tylko na gg i rozmawiamy jak obcy...podejrzewam że kogoś ma ale on sie wypiera. pomóżcie w interpretacji tego snu. z góry dziękuję. :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...