Jump to content

Zmiana płci

Biustysia
 Share

Recommended Posts

ostatnio miałam problemy z chłopakiem i nadal mam te problemy. zerwał ze mną, ale wrócił i postanowił nam dać szanę. Dziś śniło mi się , że do niego pojechał ( studiuje w innym mieście) spotkałam go ze znajomymi na plaży i dosiadłam się, ale wszyscy traktowali mnie jak intruza w tym on. Nie odzywał się do mnie i robił sobie ze mnie głupie żarty. Czułam się jak popychadło...

Potem zmieniliśmy miejsce i poszliśmy na plac zabaw. Tam pilśmy piwo i jedna z jego koleżanek powiedziała : "nie wiem jak wy ale ja zaraz ide do domu" i skierowała pytanie do mojego chłopaka patrząc na mnie : ale ty pewnie zostajesz co? a on powiedział, że nie ma po co. wtedy poprosiłam go na bok. i zapytałam co on robi i jak sie zachowuje. i czy w ogóle jestemy razem a on powiedział: no pewnie, ze nie. Potem mieliśmy się przejść kawałek i porozmawiać,wtedy stało się coś dziwnego zamienił się w dziewczynę. Był długowłosą blondynką, ale mówiłam do niego tak jak ma na imie Patryk. Wszystko utrudnialo nam rozmowę. Nie mogliśmy porozmawiać cały czas ktoś nam w tym przeszkadzał. Jacyś jego znajomi, których o dziwo cały czas spotykaliśmy i jakies głupie telefony. Nie wiem co to może oznaczać. Tym bardziej, ze ostatnio naprawde jest miedzy nami dziwnie i praktycznie nie mamy ze sobą zbyt dużego kontaktu. Piszemy tylko na gg i rozmawiamy jak obcy...podejrzewam że kogoś ma ale on sie wypiera. pomóżcie w interpretacji tego snu. z góry dziękuję. :zawstydzony: