Jump to content

poprosze o portret


IceQueen
 Share

Recommended Posts

Początek relacji mógł być bardzo radosny , optymistyczny, energetyczny lub miały na niego wpływ sprawy związane z dziećmi. Pan być może był po przejściach,lub w trakcie problemów, Pani podobała mu się jako kobieta, mogła też w jakiś sposób mu imponować i pomagać. Drugi etap relacji pod wpływem oddalenia w sensie fizycznym lub duchowym, możliwe poczucie samotności, konieczność podjęcia decyzji, możliwy również wpływ innej kobiety lub tendencje romansowe u Pana (możliwe, więc niekonieczne). W trzecim etapie możliwy wpływ spraw związanych z zagranicą, odległością lub Internetem, możliwy jakiś rodzaj poświęcenia lub wpływ spraw związanych z opieką, psychologią albo naturą, np. zwierzętami.

Problemem w relacji jest brak miłości albo różne wyobrażenia i potrzeby partnerów w tej sferze, możliwy brak prawdziwego partnerstwa, trudności z osiągnięciem kompromisu, czyli sytuacji, w której obie strony są zadowolone.

Aby poprawić relacje, partnerzy ( lub jedno z nich) powinni wzmocnić swoje charaktery, pewność siebie , nie ulegać wpływom, wspólnie uprawiać jakiś rodzaj sportu, lub inny rodzaj aktywności fizycznej, nie ulegać lękom, w sposób pokojowy rozwiązywać konflikty.

Płaszczyzna porozumienia to przyjaźń w relacji, może też sprawy związane ze sztuką, np. filmem. Wpływ czynników zewnętrznych może się realizować poprzez wpływ przyjaciół, znajomych na relację.

Wspólna misja partnerów to wypracowanie sprawiedliwości wewnętrznej i działanie na rzecz sprawiedliwości w otoczeniu, równowaga wewnętrzna, jasny osąd i zrozumienie motywów postępowania własnych i innych ludzi.

W zrealizowaniu misji mogą pomóc sprawy zawodowe i/lub budowanie trwałości, stabilizacji, solidnych fundamentów relacji w oparciu o posiadaną wiedzę, empatię, wrażliwość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...