Jump to content

Prośba do Gosi o portret psychologiczny pary


gari
 Share

Recommended Posts

Witam

Chcialam się przyłączyć do pytających o portrety psychologiczne:) Jeżeli znajdziesz czas, byłabym wdzięczna.

Dziekuję z góry

Edited by gari
dane os.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na pierwszy etap relacji mogły wpłynąć sprawy związane z zagranicą ewentualnie odległością, posiadanie przez partnera "własnego świata", co mogło powodować niepewność relacji, pewne sprawy mogły się także wydawać inne niż były w rzeczywistości. Układ kart może sugerować także wpływ spraw związanych z dzieckiem lub dziećmi, domem lub mieszkaniem, kobietami lub sprawami typowo kobiecymi.

W drugim etapie możliwe poczucie samotności: albo oddalenie fizyczne partnerów, albo tzw. samotność we dwoje. Mogły się pojawić energie typu romansowego u którejś ze stron ale nie musiały, taki układ kart może też informować o wyborach dokonywanych przez kobietę albo w związku z kobietą lub o dużych wydatkach związanych z zakupem albo upiększaniem domu lub mieszkania.

Trzeci etap w zasadzie powinien być najbardziej pozytywny. Ważne jest aby w relacji był element przyjaźni. Na ten etap wpływają sprawy związane z rodziną, dziećmi. Relacje mogą mieć wtedy inny, lepszy poziom.

Problemem w tym związku mogą być duże różnice światopoglądowe, narzucanie swojego zdania przez któregoś z partnerów, możliwy także brak odpowiedzialnego podejścia u partnera. Kolejnym problemem jest poczucie samotności, duże różnice w poziomie duchowym partnerów, czasami przy tym układzie związek może istnieć ponieważ partnerzy lub jedno z nich nie chcą być samotni, a w zasadzie każde z nich żyje w swoim świecie. Oczywiście nie wszystko, o czym napisałam musi się realizować w tej relacji, a jeśli się realizuje, to też z różną energią.

Aby poprawić relacje należy dbać o wzajemną atrakcyjność seksualną, spędzać więcej czasu razem, znaleźć wspólne zainteresowania lub rozmawiać o zainteresowaniach partnera/ki, także o sprawach zawodowych bo również zaznacza się ich wpływ na związek, dążyć do kompromisu. Ważne jest także aby partnerzy budowali stabilność relacji, a także oboje byli aktywni zawodowo. Partner powinien dać partnerce poczucie bezpieczeństwa.

Możliwy wpływ na relację osób starszych.

Zadaniem partnerów jest wspólne dziecko lub dzieci, ewentualnie opieka nad dziećmi lub inne sprawy z dziećmi lub młodzieżą związane. W zrealizowaniu zadania pomogą energie kobiece, sprawy domowe, wrażliwość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...