Skocz do zawartości

Bagno, woda, las, topielec


Truflada

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że idę z moim tatą i psem przez las, nagle wchodzimy na rozległą polanę zalaną wodą, coś jak bagno, jestem zadowolona, rozmawiam z tatką, kiedy nagle (jesteśmy w wodzie za pas) chwytam ręką jakieś dżinsy z ładnym różowym paskiem - mowię "o dżinsy, ale ładne!" zaraz potem czarny sweter z jakimś białym napisem też wpada mi w rękę. Dziwię siękto zostawił w wodzie takie mładne ciuchy i w tym momencie w mojej ręce pojawia się czyjaś blada (trupio-blada) ręka... i czuję że depczę po jakimś ciele, czuję włosy tej osoby dotykające moich nóg. Odskoczyłam od tego miejsca na kilka metrów i wołałam tatę żeby zadzwonił po policję. Nie wiem czemu ale czułam, że ta dziewczyna jest uważana za zaginiętą i poszukiwana. Strasznie się zdenerwowałam i się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truflada, sen był bardzo niemiły, rozumiem. Sądzę, że może się tak zdarzyć, że podobnie ja od topielca odskoczysz od czegoś, co dotychczas uważałaś za dobre i Ci pomocne. Najpierw zauważysz, że coś, za co się od pewnego czasu chcesz zabrać jest o wiele cięższe niż by się wydawało, a później może okazać się, że będziesz szukała czyjejś pomocy w tej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnego potoczenia się spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...