Jump to content

Poniedziałek i czwartek w snach

Guest maja111
 Share

Recommended Posts

Guest maja111

Zapamiętałam tylko tyle: prawdopodobnie miałam wyjechać na zimowisko jako członek kadry, we śnie była to chyba sobota lub niedziela (raczej sobota), wyjazd miał być w poniedziałek, chyba w godzinach popołudniowych, a nie w czwartek jak myślałam wcześniej. Uświadomiłam sobie, że będę miała jeszcze wtorek i część środy na wysłanie materiałów do redakcji, z którą współpracuję, więc byłam spokojna.

Dokąd miałam jechać - nie wiem. Pamiętam tylko, że został mi dobry dzień na przygotowanie, ale jakoś nie denerwowałam się tym.

Kiedyś śnił mi się piątek 13 (dzień i data), to był proroczy sen (może symboliczny).

Zastanawiam się co może oznaczać ten z czwartkiem i poniedziałkiem, dlaczego te dni utkwiły mi tak w pamięci?

Prosze o pomoc....

Witam!

To taki sen trochę przypominający gubienie dni tygodnia w ferworze pracy. Ten wyjazd planowany moze oznaczać jakąś zmianę którą chcesz wprowadzić w życie lub jakiś etap w pracy który chcesz zakonczyć (moim zdaniem sen dotyczy pracy). Ten wyjazd to własnie cos nowego cos co dopiero się zacznie i będzie powiązane z brakiem czasu i dużą ilością zajęć.

Pozdrawiam:

Sławomir

Guest maja111

Dostałam propozycję dodatkowej pracy i wyjazdu na zimowisko też xD

Ogólnie wyjeżdżam na kolonie/obozy i łączę to z pracą zawodową, którą w dużej części mogę wykonywać zdalnie :)

Pozdrawiam i dziękuję