Skocz do zawartości

Magia na miłość- inaczej


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astra_

Po przeczytaniu w dziale Szukam/oferuję pomoc dochodzę do wniosku że jest mnóstwo pytań na temat jak zrobić to żeby on.ona pokochała za pomocą magii. Zgadzam się z większością że jest to nie najlepszy pomysł aby ,,zmuszać,, do kochania. Pomyślałam jednak o czymś takim że może jest taka magia jakieś zaklęcia itp żeby np pomogły. Nie chodzi mi tu o zmuszanie kogoś do czegoś ale podam przykład:

Pan X kocha Panią Y ale obydwoje nie wiedzą o tym i z różnych przyczyn (boją się odrzucenia, różnica w statusie społecznym itd) nie pokazują tego po sobie i nie robią nic w tym kierunku żeby było dobrze.

 

Więc chodzi mi o taką magię która by POMOGŁA przezwyciężyć pewne rzeczy. Jakiś rytuał albo coś że jeżeli on/ona kocha to żeby udało im się być razem żeby się nie minęli

 

Może coś takiego wystarczy osobą które pytają o magię miłosną :)

 

 

Czekam na komentarze i ewentualnie sprawdzone czary mary :)

 

Pozdrawiam

 

 

A i dodam że słyszałam kiedyś o jakimś takim rytuale było tam coś z odbijaniem czerwonej piłeczki ale zabijcie mnie ale nie pamiętam o co chodziło :)

Edytowane przez Astra_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zaklęcia na przyciągnięcie do siebie odpowiedniego partnera co nie jest narzucaniem komuś swej woli bo bazujemy w tym przypadku zgodnie z zasadą podobne przyciąga podobne. Jak bardzo skuteczne? Ciężko mi określić, lecz raczej trzeba trochę czasu na efekty. Tradycyjnie rzeknę/wymienię modlitwę w tym wypadku do Aniołów miłości by pomogły odnaleźć nam taką osobę, ew. także prośba o pomoc w danej sprawie żeby sytuację rozwiązać zgodnie z dobrem ogólnym, możesz pomodlić się w intencji tych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_

Nie ja nie potrzebuje :) raczej w takich sytuacjach działam a nie czaruję :) ale temat założyłam bo widzę że często poruszane są właśnie te w których wszytko polega na ograniczaniu czyjejś woli więc może coś na odwrót :)

 

Dzięki za odp i mam nadzieję że ktoś jest w posiadaniu ciekawych sprawdzonych sposobów i się chętnie podzieli wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_

Ha ha dobre :) to może zmienić temat na jak dodać sobie więcej śmiałości :) bo to chyba największy problem :) i będzie w tedy 200% skuteczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jednak warto byłoby zaproponować coś konkretnego na przyciągnięcie do nas odpowiedniego dla nas partnera na zasadzie podobne przyciaga podobne. Przedstawione przez przedmowców przykłady opierające się na zasadzie powiedz "cześć", które zostały już w pewnych tematach przytoczone i tutaj rozwlekanie się nad tym jest w moim przekonaniu niepotrzebne. Kolejna rzecz, a mianowicie co jeśli osoba jest w grupie, w której żadna jednostak aboslutnie jej nie pasuje? Jaki sens ma wówczas "cześć"? A jak spotykam tą osobę? Sorry, lecz nie jest tak, że zawsze się odpowie albo, że każda sytuacja jest zawsze ok na rzeknięcie "cześć". Wówczas taki rytuał może być o tyle dobry, że wspomoże nas w przyciągnięciu sytuacji, która umożliwi dalszy kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...