Jump to content

Magia na miłość- inaczej


Guest Astra_
 Share

Recommended Posts

Po przeczytaniu w dziale Szukam/oferuję pomoc dochodzę do wniosku że jest mnóstwo pytań na temat jak zrobić to żeby on.ona pokochała za pomocą magii. Zgadzam się z większością że jest to nie najlepszy pomysł aby ,,zmuszać,, do kochania. Pomyślałam jednak o czymś takim że może jest taka magia jakieś zaklęcia itp żeby np pomogły. Nie chodzi mi tu o zmuszanie kogoś do czegoś ale podam przykład:

Pan X kocha Panią Y ale obydwoje nie wiedzą o tym i z różnych przyczyn (boją się odrzucenia, różnica w statusie społecznym itd) nie pokazują tego po sobie i nie robią nic w tym kierunku żeby było dobrze.

 

Więc chodzi mi o taką magię która by POMOGŁA przezwyciężyć pewne rzeczy. Jakiś rytuał albo coś że jeżeli on/ona kocha to żeby udało im się być razem żeby się nie minęli

 

Może coś takiego wystarczy osobą które pytają o magię miłosną :)

 

 

Czekam na komentarze i ewentualnie sprawdzone czary mary :)

 

Pozdrawiam

 

 

A i dodam że słyszałam kiedyś o jakimś takim rytuale było tam coś z odbijaniem czerwonej piłeczki ale zabijcie mnie ale nie pamiętam o co chodziło :)

Edited by Astra_
Link to comment
Share on other sites

Są zaklęcia na przyciągnięcie do siebie odpowiedniego partnera co nie jest narzucaniem komuś swej woli bo bazujemy w tym przypadku zgodnie z zasadą podobne przyciąga podobne. Jak bardzo skuteczne? Ciężko mi określić, lecz raczej trzeba trochę czasu na efekty. Tradycyjnie rzeknę/wymienię modlitwę w tym wypadku do Aniołów miłości by pomogły odnaleźć nam taką osobę, ew. także prośba o pomoc w danej sprawie żeby sytuację rozwiązać zgodnie z dobrem ogólnym, możesz pomodlić się w intencji tych osób.

Link to comment
Share on other sites

Nie ja nie potrzebuje :) raczej w takich sytuacjach działam a nie czaruję :) ale temat założyłam bo widzę że często poruszane są właśnie te w których wszytko polega na ograniczaniu czyjejś woli więc może coś na odwrót :)

 

Dzięki za odp i mam nadzieję że ktoś jest w posiadaniu ciekawych sprawdzonych sposobów i się chętnie podzieli wiedzą :)

Link to comment
Share on other sites

Ha ha dobre :) to może zmienić temat na jak dodać sobie więcej śmiałości :) bo to chyba największy problem :) i będzie w tedy 200% skuteczności :)

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że jednak warto byłoby zaproponować coś konkretnego na przyciągnięcie do nas odpowiedniego dla nas partnera na zasadzie podobne przyciaga podobne. Przedstawione przez przedmowców przykłady opierające się na zasadzie powiedz "cześć", które zostały już w pewnych tematach przytoczone i tutaj rozwlekanie się nad tym jest w moim przekonaniu niepotrzebne. Kolejna rzecz, a mianowicie co jeśli osoba jest w grupie, w której żadna jednostak aboslutnie jej nie pasuje? Jaki sens ma wówczas "cześć"? A jak spotykam tą osobę? Sorry, lecz nie jest tak, że zawsze się odpowie albo, że każda sytuacja jest zawsze ok na rzeknięcie "cześć". Wówczas taki rytuał może być o tyle dobry, że wspomoże nas w przyciągnięciu sytuacji, która umożliwi dalszy kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...