Jump to content

Sytuacje w mojej rodzinie-czy to moze byc coś podchodzące pod klatwę?

Guest Polaris
 Share

Recommended Posts

Karma rodziny to są trudne sprawy radzę byś porozmawiała z kimś kto rozmawia z Aniołami. Bo z jednej strony to może być piętno w karmie rodziny ale wcale nie koniecznie tutaj wyjaśnień może być wiele. Jak nie zapomnę to zapytam się przyjaciółki co o tym myśli.

Pytanie, czy wiesz co było w Twojej rodzinie wcześniej?

Bo jeżeli nawet założymy, że jest to skutek klątwy, to przyczyna leży we wcześniejszej historii.

Poza tym nie musi być to od razu klątwa. Wystarczy, że któryś z przodków "załatwił" to poprzez swoje decyzje/postępowanie lub zawierzenie.

Można to przerwać. Metod też może być kilka, przy czym wybór metody wiąże się z drogą, jaką chesz podążać.

Zapytałem się mojej przyjaciółki o co tu chodzi. Prawdopodobnie twoja prababka ( może wcześniej ) Zajmowała się białą magia ( to bardzo nie precyzyjne określenie ale mówi że była po właściwej stronie ) te umiejętności przekazała prawdopodobnie tylko na zasadzie przekazywania energii w rodzinie. Ich nieświadomość ( szczególnie tej która nie wyszła za mąż ona ma największe umiejętności ) jest wykorzystywana przeciwko nim. Ciemna stronie bardzo zależy na gnębieniu takich ludzi ponieważ mogą uczynić wiele dobra innym. Więc by to dobro się nie wydarzyło są atakowane ( jako że są wrażliwe więc od strony emocjonalnej poprzez słabsze dusze są im cały czas rzucane kłody pod nogi). Teraz co z tym zrobić powiedz gdzie mniej więcej mieszkasz to może polecę Tobie kogoś. Jeżeli chodzi o walkę oni atakują nas my się bronimy odpychamy ich, nie atakujemy, to właśnie to kropienie wodą. Oczyszczamy mówimy nie jesteście tu mile widziani idźcie z tond i za każdym razem prośmy Boga i jego Anioły o ochronę bo proście a będzie wam dane.

Szerokości Poszukujący

Guest Polaris
. Ich nieświadomość ( szczególnie tej która nie wyszła za mąż ona ma największe umiejętności ) jest wykorzystywana przeciwko nim. Ciemna stronie bardzo zależy na gnębieniu takich ludzi ponieważ mogą uczynić wiele dobra innym.

Hm, nie wiem, czy o to moze chodzic, i czy w ogole tu chodzi o cos takiego, ale wlasnie ciocia, ktora nie wyszla za maz zajmuje sie ezoteryka, wrozy i to calkiem dobrze jej wychodzi. Nie wiem, czy tu chodzi o takie umiejetnosci czy moze iine ale napisalam w razie czego.

pozwol, ze miejce zamieszkania wysle Ci na priv:)

I bardzo bardzo dziekuje!!!

caliah-a jakie to moga byc metody?

Należałoby raczej zacząć od tego, jaką drogę wybierasz?

To, o co wcześniej pytałam, to powiązanie członków Twojej rodziny z ezoteryką, magią, wiedźmowaniem itd.

Nie zadałam pytania wprost, bo nie chciałam, aby odpowiedź była sugerowana. Nie chciałam żebyś na siłę doszukiwała się takich treści, a jednak powiązania się znalazły.

To o czym napisałaś wygląda jak klątwa pokoleniowa, która jak nowotwór zdążyła się już rozejść po odnogach rodziny i wkręca Twoich bliskich w określone kręgi przy okazji niszcząc im życie.

I wygląda na to, że nikt się jej jeszcze nie sprzeciwił.

A wracając do drogi...

Są dwie: jedna związana z ezoteryką i tego typu metodami, ale nie będzie to odcięcie się od źródła, z którego pochodzą kłopoty, druga, to odcięcie się właśnie od tego źródła poprzez odwołanie się wyłącznie do pomocy Boga.

W pierwszej niestety nie mogę Ci pomóc. Co do drugiej, jeżeli się na nią zdecydujesz, możemy o niej porozmawiać na pw.