Jump to content

wulgarne niemowlę ;)

romanowa
 Share

Recommended Posts

Witajcie, miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się, że pracowałam w szpitalu, nie pamiętam czy byłam pielęgniarką czy jakimś świeżo upieczonym lekarzem, w każdym razie brałam udział w badaniu małego dziecka, niemowlęcia, tak na oko 7 - 8 miesięcy. To był śliczniutki chłopiec, blondynek z wielkimi niebieskimi oczyma. Gdzieś go znaleziono, bez opieki, rodziców, dziecko miało najprawdopodobniej połamane paluszki, jednak ten główny lekarz nie mógł go zbadać, gdyż dziecko było bardzo niespokojne. Dopiero kiedy ja podeszłam chłopczyk się uspokoił, przytulił do mnie i pozwolił lekarzowi zbadać rączki. Okazało się, że jest to jakieś poważne złamanie i trzeba operować, brałam udział w tej operacji. Okazało się, że dziecko nie ma kości palców tylko jakiś syntetyczny materiał, przypuszczaliśmy że urodził się kaleką i lekarze stworzyli dla niego syntetyczne kości palców. Operacja zakończyła się dobrze, już tego samego dnia dziecko mogło opuścić szpital ale nie miał kto go odebrać, wszyscy bardzo przejmowali się jego losem. Nagle znaleźliśmy się przed szpitalem, ja trzymałam chłopczyka w ramionach a on wskazywał na jakieś zrujnowane baraki na przeciwko szpitala i krzyczał, że nie wróci do "tej ku.rwy, do tej zaj.ebanej szm.aty" (dokładnie takich słów używał) wywnioskowaliśmy, że jego matka mieszka w tych barakach i że jest to w ogóle jakaś patologia. Poczułam wtedy jakąś taką więź, instynkt macierzyński nakazał mi się nim zaopiekować. Pamiętam również, że bardzo zapadł mi w pamięć elegancki mężczyzna w garniturze, który dziwnie nam się przeglądał, przechodził koło nas chodnikiem gdy tak staliśmy na tej ulicy. Co może oznaczać ten sen? Dodam również, że jakiś czas temu bardzo często (jakieś 7 razy w czasie 2 tyg) śniło mi się, że mam dzieci jednak za każdym razem to były dzieci przysposobione, nie moje, ale które mimo wszystko kochałam jak własne. Czy ktoś mógłby pomóc w interpretacji?