Jump to content

Las, morze, fale


wiola89sc
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

dziś miałam dziwny sen, dość obfitujący w symbolikę, mam problem z interpretacją i powiązaniem tych symboli, jestem nowym członkiem Ezoforum ale wiem już, że do czynienia mam tu z ludźmi którzy wiedza o co chodzi :) , w związku z tym bardzo proszę o pomoc:)

przyśnił mi się las. Było w nim słonecznie, jasno, ciepło, nie był zbyt gęsty,czułam się bezpieczna. kojarzą mi się jakieś żółte barwy - byc może igły z drzew,jednak nie jestem w stanie powiedzieć czy las był liściasty czy iglasty-chyba skłaniałabym się bardziej ku temu drugiemu, kojarzę promienie słoneczne - były ciepłe. biegałam po nim wraz ze swoim chłopakiem, byliśmy radośni, śmialiśmy się, goniliśmy się mieliśmy z tego wielką frajdę. byli tam jacyś ludzie, którzy się szukali,kojarzę,że mieli na sobie garnitury,ewidentnie kogoś szukali.kojarzy mi się, że osoby te były pokojarzone w pary damsko męskie. nie zwracaliśmy an nich uwagi, ale chyba unikaliśmy ich . za drzewami w tym lesie kryło się morze,(kojarze jakieś urwisko) było nie spokojne,jednak nie bałam się go, wzbudzało we mnie podziw, następnie płynęłam po tym morzu, były wysokie fale, które kołysały czymś na czym płynęłam (nie pamiętam co to było)i nie pamiętam też czy towarzyszył mi mój chłopak.chyba czułam jego obecność.Pamiętam też, że ktoś się bał tych fal, przerażały go/ją. ja z kolei na to odpowiadałam: " te fale to jest pikuś, trzeba było kiedyś z nami płynąć, przekonałbyś się jak wygląda duża fala, prawda kochanie?"

płynąc widzieliśmy jakiś statek, te fale strasznie nim rzucały, niebo było ciemne wszystko troszkę wyglądało to jak sztorm, ale to było jakby z drugiej strony sen był podzielony jak obraz na dwie części nad nami nie kojarzę nic, jakby nasze fale nie były aż tak duże.Pamiętam tylko, że nie bałam się ich specjalnie.

tak to wyglądało :)

bardzo prosze o interpretację. pozdrawiam cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...